Kdo má židli, bydlí. A kdo má kancelářskou židli od Rafni, ten pohodlně a zdravě pracuje

Kancelářské židle jsou naprostým základem snad každé kanceláře či studovny. A protože se kancelářské židle staly pravidelným společníkem celé řady z nás a trávíme na nich podstatnou část našeho času, je třeba myslet také na jejich kvalitu, a na to, aby nám kancelářské židle nejen usnadňovaly práci, ale měly také pozitivní vliv na naše zdraví. Vždyť záda máme jen jedny!


Kancelářské židle: věnujte pozornost tomu, co používáte každý den!

Rafni je specializovaná prodejna a e-shop, ve kterém najdete nejen kvalitní kancelářské židle, ale také kancelářský nábytek, jídelní židle, kancelářská křesla, židle speciální, jednací a konferenční židle, křesílka, dětské rostoucí židle a stoly a také různé díly na tyto židle a křesla. Nabídka kancelářských židlí a všech dalších produktů je natolik široká, že si na našem e-shopu vybere skutečně každý, ať už potřebujete běžnou kancelářskou židli, ergonomicky tvarovanou židli, která bude přesně vyhovovat vašim potřebám, nebo rostoucí židli pro vaše dítko.

Kancelářské židle, které se vám přizpůsobí

Rozšířenou možnost individuálního nastavení má naprostá většina z modelů kancelářských židlí, které na našem e-shopu najdete. Kancelářská židle má obvykle oproti kancelářskému křeslu tu výhodu, že si u kancelářské židle lze pohodlně nastavit sklon opěradla přesně tak, jak při své práci potřebujete.

Co je to ergonomická židle a proč si ji pořídit u Rafni?

Ergonomické židle je taková kancelářská židle, která se vám jednoduše plně přizpůsobí. Ergonomické židle jsou navrženy tak, aby svým tvarem i funkcí co nejlépe odpovídaly vašemu tvaru těla a také pohybům, které na židli provádíte. Například díky tvaru sedáku může výrazně napomoci tomu, abyste seděli „zdravě“, tedy vzpřímeně, nehrbili se a nekřivili si páteř. Správně navržená ergonomická kancelářská židle tak může být v podstatě významnou zdravotní pomůckou. Už žádná zbytečná bolest zad a krční páteře z nesprávného sezení!

Kancelářské židle vám dovezeme kamkoliv

Naše prodejna a e-shop s kancelářskými židlemi sice sídlí v Brně, ale díky dobrým skladovým zásobám vám vaši vysněnou židli dopravíme, kam si jen řeknete, a to v krátkém termínu. Pokud se vám náhodou stane, že budete potřebovat jakýkoli náhradní díl ke kancelářským židlím či dalšímu nábytku nejen z naší nabídky, jako jsou náhradní písty, mechaniky, kolečka, kříže nebo ochranné podložky pod kancelářské židle, pochopitelně je v našem e-shopu najdete také.

Všechny nabízené modely kancelářských židlí, včetně židlí otočných a ergonomických, najdete v našem e-shopu s kancelářskými židlemi Rafni. Teď už zbývá vybrat jen tu pravou, ale s tím vám samozřejmě také poradíme
Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rafni.cz

Vydáno 12.11.2013
876 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RAFNI.CZ
WEBOVÁ STRÁNKA
RAFNI.CZ
www.rafni.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Pandan
Adresa

Adresa

Palackého třída 2203/186
Brno 612 00

obchod@pandan.eu
+420 605 400 480


Najdete nás také zde:

ARES
captcha