BOMA PARKET s.r.o.
Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
Vinylové podlahy DesignArt splňují i ty nejnáročnější požadavky dnešní doby

Chcete mít podlahu podle nejnovější módy, přitom ale snadno instalovatelnou i udržovatelnou? Řešením je vinylová podlaha DesignArt, od kvalitního a prověřeného belgického výrobce IVC. Je vhodná pro obytné místnosti i kanceláře. Nejširší výběr těchto podlah naleznete v prodejním velkoskladu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 10.

Vinylové podlahy DesignArt

Široký výběr vinylových podlah v dekorech dřeva a dlažeb

Při výběru vinylové podlahy si přijde na své opravdu každý. Tyto podlahy se vyrábějí v dekorech dřeva i dlažeb, různých barvách a odstínech. Vaše fantasie se bude moci naplno rozvinout, neboť vybírat je možné podlahy tradičního vzhledu i podle nejnovější módy.

Vysoká odolnost vinylových podlah DesignArt

Výborný vzhled není ale jediným důvodem pro volbu vinylové podlahy. Její praktičnost je skutečně dotažena do detailu. Jednou z největších výhod vinylové podlahy DesignArt je totiž její rozměrová stabilita, která je docílena díky technologii dvojité integrované mřížky ze skelného vlákna. Podlaha je proto vhodná i pro místnosti s vysokou vlhkostí či podlahovým vytápěním. Zatížení jakýmkoliv nábytkem není problémem. Zároveň se nemusíte obávat jejího poškrábání jezdícími židlemi nebo dětskými hračkami či odrážedly. Také vůči skvrnám jsou vinylové podlahy vysoce odolné a velmi snadno se udržují. Navíc splňují veškeré přísné normy zdravotní nezávadnosti.

Vhodnost použití vinylových podlah

Vinylové podlahy DesignArt jsou využitelné prakticky pro všechny typy prostor - od obývacích pokojů, přes dětské pokoje, předsíně, koupelny, až po kancelářské prostory všeho druhu. Zvláště vhodné jsou také pro místnosti, v nichž je vyžadované odhlučnění. Tyto podlahy totiž velmi efektivně tlumí kročejový hluk.

Pokládka vinylové podlahy DesignArt

Další nezanedbatelnou výhodou vinylových podlah DesignArt je dvojí způsob její pokládky - celoplošné lepení nebo zámkové provedení pro pokládku plovoucím způsobem. Odborníci ze společnosti Boma parket s.r.o. Vám rádi poradí s výběrem nejvhodnější varianty pro Vaše prostory. V její vzorkovně najdete nejširší nabídku vinylových podlah DesignArt. Bližší informace, včetně katalogu těchto podlah, najdete na zde.

 

Prodejní velkosklad a vzorkovna se nachází na adrese:

Nad Vršovskou horou 4, Praha 10

tel: 272 660 732, 606 702 192

e-mail: info@bomaparket.cz.

 

Event. můžete navštívit některou z poboček společnosti na Praze 5 a 7.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bomaparket.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Pokud se na vinylové podlahy podíváme obecně, tak mají mnoho výhod. Unikátní patentová technologie umožní, že se tyto podlahy plnohodnotně přizpůsobí a zakryjí jakékoliv nedostatky povrchu. Propojenost vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou umožní snížení přenosu hluku, ale také velice dobrou tepelnou izolaci.

Vydáno 24.03.2017
Velkoobchod a vzorkovna podlah Boma Parket má řešení pro každého

Velkoobchod a vzorkovna podlah Boma Parket má řešení pro každého

Společnost Boma Parket nabízí pestrou škálu podlahových materiálů od renomovaných výrobců, zabývá se poradenstvím a realizací zakázek na míru každému klientovi. Parkety, podlahová prkna, plovoucí či masivní podlahy, to je jen zlomek ze širokého výběru produktů jednoho z největších prodejců podlahových materiálů v ČR.

Vydáno 28.11.2012
Renovace i pokládka podlahy nové se nejlépe realizují o prázdninách

Renovace i pokládka podlahy nové se nejlépe realizují o prázdninách

Uvažujete o nové podlaze? Pak mi jistě dáte za pravdu, že nejlepší čas pro renovaci i pokládku podlahy je v prázdninových měsících, kdy děti a rodina odjíždí na dovolenou a nemusí být součástí nepořádku, který sebou pokládky podlahy nutně přináší. Nyní je proto nejvyšší čas rozhodnout se, jakou podlahu si vyberete, zakoupit materiál a zajistit odbornou pokládku, neboť i podlaháři si chtějí v letních měsících vybrat zaslouženou dovolenou!

Vydáno 17.06.2015
Vinylové podlahy WINEO Vám přináší největší vzorkovna podlah v Praze

Vinylové podlahy WINEO Vám přináší největší vzorkovna podlah v Praze

Společnost BOMA PARKET s.r.o. působí na českém podlahářském trhu již od roku 1997 a dnes patří mezi nejvýznamnější velkoobchody s podlahovými krytinami. Vzorkovna podlah, nebo lépe řečeno velkoobchodní sklad, se sídlem Praha 10 - Bohdalec nabízí široký výběr podlah všeho druhu na ploše více než 1100 m2. Vyškolený personál je připraven pomoci a odborně poradit.

Vydáno 30.05.2014Vydáno 15.11.2013
747 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2019

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLOR