Windsor Enterprise s.r.o.Dopřejte si kvalitní zvěřinu a zvěřinové delikatesy po celý rok

Zvěřina, navzdory mýtům o jejím nepříjemném aroma a náročnosti přípravy, má v případě správného uskladnění a kvalitní péče odborníků velmi jemnou chuť, úprava není složitější než u jiných druhů masa, a navíc je také velmi zdravá. Obsahuje velké množství vitamínů A a B, minerálních látek, bílkovin, je dobře stravitelná a má nízký obsah tuku. Navíc lze zvěřinu kromě osvědčených gulášů a pečení i grilovat nebo z ní namíchat luxusní tatarák!


Prodej zvěřiny prvotřídní kvality

Firma Windsor Enterprise s.r.o. se zabývá nejen výkupem zvěře od myslivců, zpracováním zvěřiny a jejím uskladněním podle všech platných hygienických předpisů, ale také velkoobchodním a maloobchodním prodejem zvěřiny. V nabídce najdete maso srnčí, daňčí, jelení a mufloní, divočáky, bažanty, divoké kachny a zajíce. Zvěřina je prodávaná mimo sezónu hluboce zmražená, v lovecké sezóně, která je přibližně od května do ledna (podle druhu zvěře), u nás pořídíte vakuově balené chlazené maso.

Nabízíme také speciality ze zvěřiny, které si můžete vyzvednout přímo na prodejně v Kuchařovicích u Znojma nebo objednat v internetovém obchodě s možností využití odběrných míst ve Znojmě, Brně a Praze. V sortimentu pochoutek naší výroby najdete zvěřinové paštiky, klobásy, párky, sušené šunky a salámy.

Veškerá zvěřina, námi upravená do kuchyňské podoby, podléhá přísným kontrolám, aby se k vám na stůl dostalo jen kvalitní maso, zpracované dle vašich požadavků. Nevíte-li si rady s úpravou, máme pro vás připravenou i kuchařku s vlastními prověřenými recepty na zvěřinové pochoutky.

E-shop s chlazenou i mraženou zvěřinou a zvěřinovými výrobky

Nemáte-li zrovna cestu kolem Znojma, můžete si zvěřinu a zvěřinové delikatesy objednat přes internet z pohodlí domova a využít odběrných míst v Brně či Praze. Rádi vyjdeme vstříc i individuálním požadavkům na velikost balení, stačí nás jen kontaktovat a sdělit vaši představu.

Stanete-li se našimi pravidelnými zákazníky, máme pro vás připravený také zajímavý věrnostní program. Za každý provedený nákup od nás dostanete body, které při dalších nákupech můžete vyměnit za slevové poukazy. Jakmile dosáhnete 250 bodů, můžete tuto slevu při kterémkoli nákupu uplatnit.

Sledujte i výhodné akce na různé druhy zvěřiny nebo zvěřinové delikatesy, které stojí za to ochutnat.

Chcete-li získat více informací o firmě Windsor Enterprise s.r.o., navštivte webové stránky web.windsorwild.com, kde najdete i přehledný internetový obchod pro vaše maximální pohodlí při výběru zvěřiny. Těšíme se na vaši návštěvu!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://web.windsorwild.com

FIREMNÍ ČLÁNKY


K podzimu patří zvěřina!

K podzimu patří zvěřina!

Podzim se řadí mezi roční období, milované všemi přírodomily, myslivci a příznivci zvěřiny. V tomto období kalendářního roku se pravidelně kocháme barevností padajících listů, nasáváme čerstvý, chladivý, avšak stále ještě přijatelně studený vzduch a pochutnáváme si na zvěřinových hodech, kterých můžeme být součástí. Chcete si pokrm ze zvěřiny připravit doma pro sebe nebo pro větší počet strávníků? Využijte služeb společnosti Windsor Enterprise se sídlem v Kuchařovicích u Znojma, zabývající se prodejem velmi kvalitní zvěřiny lovené v České republice.

Vydáno 08.12.2015Vydáno 19.11.2013
978 Zhlédnutí