Dražby movitého i nemovitého majetku a komplexní realitní služby

Společnost MORAVOLEN HOLDING a.s., kterou vám chceme dnes představit, je dražební a realitní firma, která zajišťuje a organizuje dražby jak movitého i nemovitého majetku, včetně dražeb společných, tak dražby pohledávek, a to vše jak formou dražeb dobrovolných (prováděných na základě návrhu vlastníka), tak nedobrovolných (prováděných na základě návrhu věřitele, jehož pohledávka je přiznána vykonatelným rozhodnutím soudu, apod.). Od roku 2002 je společnost členem České asociace dražebníků a zařadila se mezi výrazně úspěšné a vyhledávané dražební firmy.


Od roku 2013, kdy byl novelizován zákon o veřejných dražbách, zavedla firma i nový moderní způsob prodeje a koupě movitých i nemovitých věcí, formou elektronické dražby, probíhající ve veřejné datové síti, a tedy nezávisle na místě, kde se v zájemce o koupi v daný okamžik nachází.

V posledních letech se nabízené služby zákazníkům rozšířily i o komplexní realitní služby, poskytované v rámci celé České republiky.

K nadstandardním službám, nabízeným pro větší komfort klientům, patří také bezplatné odborné poradenství v oblasti obchodu s nemovitostmi. Odkazy na firmu najdete kromě webových stránek (www.moravolen.cz) i na facebooku, kde rádi odpovíme na vaše dotazy, a kde současně  i informujeme veřejnost o veškerých novinkách v oblasti nemovitostí.

O přístupu ke stávajícím i potenciálním klientům nejlépe vypovídají slova ředitele společnosti,
Ing. Jaroslava Hufa: „Každý zákazník je pro nás jedinečný a věnujeme mu vždy individuální přístup. Důvěra, kterou do nás vkládají naši klienti, je pro nás zavazující, a proto si vážíme toho, že se na nás neváhají obrátit i kdykoliv v budoucnosti, protože seriózně zaručujeme služby odpovídající úrovně a kvality. V rámci maximální péče o klienta, a na základě jeho přání, jsme schopni pro něj vyjednat i zajímavé a dostupné financování jeho projektu. Dlouhodobě v tomto ohledu spolupracujeme s devíti největšími bankami v České republice.“

Dražby movitého i nemovitého majetku

Ať už jde o movitý majetek nebo nemovitost, dražba je jedním z mála způsobů, jak ušetřit nákupem až desítky procent z reálné tržní hodnoty. Zkušení profesionálové z firmy MORAVOLEN HOLDING a.s. se postarají o hladký průběh celého procesu dražby, kvalifikované seznámení zájemce s předmětem dražby a jeho průběhem, poskytnou právní konzultace, zajistí ocenění předmětu dražby a řádné předání vydražených objektů. Prodávající se tak mohou spolehnout na rychlý, bezpečný a transparentní proces prodeje. Odborné poradenství týkající se dražeb je bezplatné a zákazníci jej mohou využít kdykoliv jak v průběhu dražby, stejně jako před jejím začátkem, i po jejím skončení.

Výhody dražby pro kupující

  • Možnost ovlivnění ceny předmětu dražby;
  • Koupě on-line bez nutnosti zúčastnit se dražby osobně na určeném místě;
  • Odborné poradenství zdarma.

Výhody dražby pro prodávající

  • Transparentní a veřejně kontrolovatelný průběh dražebního procesu;
  • Povětšinou vyšší cena dosažená vydražením, než u klasického prodeje;
  • Rychlé vyřízení zakázky;
  • Možnost určit si minimální cenu nabízeného předmětu dražby („nejnižšího podání“).

Komplexní realitní služby

I v oblasti realitních služeb, kde je velká konkurence firem, zabývajících se touto podnikatelskou činností, je firma jedinečná svou ucelenou a spolehlivou nabídkou pro zákazníky. Pracovníci firmy se postarají seriózně o zprostředkování prodeje či pronájmu bytů, rodinných domů, komerčních a průmyslových objektů, či pozemků. Zajistí veškerý servis, od posouzení tržní ceny nemovitosti, přes zajištění právního poradenství, až po předání nemovitosti novému majiteli. Odborné poradenství k realitním službám poskytuje firma zcela zdarma.

Chcete-li získat více informací o službách společnosti MORAVOLEN HOLDING a.s., navštivte webové stránky www.moravolen.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.moravolen.cz

Vydáno 20.11.2013
2394 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MORAVOLEN HOLDING a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
MORAVOLEN HOLDING a.s.
www.moravolen.cz
Adresa

Adresa

Krátká 3297/2a
Šumperk 787 01

jhuf@moravolen.cz
+420 602 744 928


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha