Prodej firmy se vám díky NBB skutečně vyplatí

Prodej firmy je pro každého majitele významnou událostí. O to, abyste nenaletěli a léta tvrdé práce se vám skutečně vrátila, se postará společnost NBB. Jsme totiž odborníky na prodej firem, jejich ohodnocování i slučování a zaručíme vám hladký průběh celé transakce.


Nejste ještě rozhodnuti? Prodiskutujte prodej firmy s našimi poradci

Rozhodnout se prodat vlastní firmu je vždy velmi těžké a tento krok je třeba dobře zvážit a znát všechny okolnosti. Uvažujete o prodeji firmy, ale stále váháte? Navštivte naše odborné poradce. V NBB jsme v kontaktu s řadou tuzemských i světových investorů a přesně víme, o které firmy je momentálně zájem. Dáme vám proto všechny informace, které ke správnému rozhodnutí potřebujete.

Prodej firmy za vás vyřídíme od začátku až do konce

Dlouholetá práce, péče i investice, které jste své firmě věnovali, si zaslouží náležitou odměnu. V NBB se proto postaráme o to, abyste netratili a za prodej firmy vyinkasovali co nejvíce. Pomůžeme vám nastavit optimální hodnotu firmy, detailně prověříme všechny potencionální investory a vyjednáme s nimi podmínky prodeje firmy, které vám budou vyhovovat. Vyřídíme za vás i sepsání smluv a dohlédneme na hladký průběh finančního vyrovnání. S námi se tak nemusíte bát nečestných dodatků ve smlouvě a dlouhého čekání na peníze.

Chcete zvýšit hodnotu své firmy? My vám s tím pomůžeme

Co je při prodeji firmy zásadní? No přece její celková hodnota a postavení na trhu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru přesně víme, co která firma potřebuje a pomůžeme vám efektivně zvýšit její hodnotu přesně tam, kde je to nezbytné. Ke každé firmě přistupujeme individuálně, určíme klíčové faktory, které ovlivňují její hodnotu, a navrhneme nejlepší způsob, jak ji navýšit. Nemusíte tak investovat peníze tam, kde to nemá smysl. My vám poradíme, o co je na trhu zájem. Až se potom rozhodnete svoji firmu prodat, investoři se budou předhánět s nabídkami.

Známe dobře všechny druhy smluv a zajistíme hladký prodej firem

Ocenění firem i následné odborné posudky provádíme v souladu se zákonnými normami a předpisy. Víme, že prodej firmy je pro vás důležitý a nechceme, abyste řešili komplikace kvůli špatně vyplněným smlouvám. Známe proto všechny potřebné náležitosti a se složitou administrativou vám rádi pomůžeme. I u mezinárodních kontaktů a smluv tak máte jistotu, že vše proběhne tak, jak má.

 

Rozhodli jste se prodat svoji firmu a chcete na tom vydělat tolik, kolik si opravdu zasloužíte? Pak neponechejte nic náhodě a svěřte se do rukou skutečným odborníkům. V NBB totiž firmám skutečně rozumíme a vaše mnohaleté snažení nenecháme přijít vniveč.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nbbadvisors.cz

Vydáno 13.11.2014
111 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NBB Česká republika
WEBOVÁ STRÁNKA
NBB Česká republika
nbbadvisors.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Firmy na prodej
Adresa

Adresa

Wilsonova 7
Přerov 750 02

jolana.cibulcova@marketfirem.cz
+420 739 665 394


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha