HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.Jižní Morava je pro firemní akce jako stvořená

Firemní akce, kongresy a konference. To jsou velmi častá využití hotelu Zámeček Mikulov. Díky strategické poloze a především výborně uspořádaným prostorům nabízejícím vše potřebné se skvěle hodí nejen pro pořádání svateb a rodinných oslav, ale také například pro firemní školení velkých i menších společností nebo organizací.


Firemní školení ve vinném sklepě jsou čím dál oblíbenější

Součástí areálu hotelu Zámeček Mikulov je velký kongresový sál s kapacitou 100 osob, salon fungující také jako školicí místnost pro 45 osob a také velmi oblíbený vinný sklep, který pojme 80 až 100 vašich kolegů. Hotel Zámeček Mikulov díky kvalitě služeb patří podle Národního vinařského centra a Nadace Partnerství mezi certifikované ubytovací kapacity pro vinařskou turistiku.

Školicí místnosti s dataprojektorem i ozvučením

Pro účely vašeho školení nebo jakékoli jiné firemní akce vám poskytneme nejen zázemí a ubytování, ale také potřebnou školicí techniku, kterou tak nebudete muset tahat zbytečně s sebou. K zapůjčení pro vás proto máme tabule flipchart a fixy, bloky do těchto tabulí, promítací plátno a dataprojektor, televizi s plazmovou obrazovkou a DVD přehrávačem a také potřebnou aparaturu k ozvučení včetně mikrofonu.

Když vám na firemní akci vyhládne, je tady naše restaurace

Pro vaše školení, prezentace, semináře a konference zajistíme samozřejmě také stravování včetně vámi vybraných rautů a coffee breaků. Naše vynikající moravská kuchyně s lokálními specialitami v kombinaci s příjemným posezením ve stylové restauraci vás jistě ve vašem pracovním nasazení na školení plně podpoří.  Vaše menu sestavíme podle vašich přání a věříme, že u nás budou spokojeni i ti nejnáročnější strávníci.

Školení a degustace vína v jeden den? Žádný problém

K jižní Moravě a Mikulovu zvlášť víno neodmyslitelně patří. V případě, že si kromě práce budete chtít dopřát následně také legraci, máte zde ideální možnost spojit svou firemní akci či školení s degustací vína. Řízená degustace je pro milovníky dobrého vína i úplné laiky rozhodně skvělým způsobem, jak nakouknout pod pokličku místním vinařům a dozvědět se o výrobě vína v tomto regionu a vinařské kultuře vůbec něco nového.

Firemní akce s ubytováním pro celou firmu

Hotel Zámeček Mikulov nabízí stylové ubytování v celkem 57 různě velkých pokojích, ze kterých se můžete kochat dominantami malebného města Mikulov včetně zdejšího zámku. Pro vaše pohodlné cestování je v areálu hotelu připraveno velké parkoviště a celý objekt je nonstop pod dozorem kamerového systému se záznamem. Dostatek místa se najde také pro jízdní kola sportovců. V případě, že si nedovezete své vlastní, je kola možné přímo v našem hotelu zapůjčit.

Spojte své školení s návštěvou aquaparku Aqualand Moravia

V okolí Mikulova můžete navštívit celou řadu zajímavých míst a atrakcí. Ať už cestujete za prací, za vínem, kulturou nebo sportem, určitě si nenechte ujít například mikulovský Svatý kopeček nebo aquapark Aqualand Moravia v nedalekých Pasohlávkách. Do Aqualandu z našeho hotelu dojedete za 10 minut jednoduše autem po hlavní silnici na Brno - po přejezdu Novomlýnských nádrží jej rozhodně nemůžete minout. Kromě celé řady vodních atrakcí nejen pro děti se zde můžete perfektně zrelaxovat ve wellness. K dispozici je vám například finská sauna, biosauna, tepidarium, caldarium, solná lázeň, aroma nebo turecká lázeň či oblíbená kryokomora a další.

Pro detailnější informace o firemních akcích, školeních a degustacích vína v hotelu Zámeček Mikulov neváhejte navštívit přímo naše webové stránky, kde také najdete potřebné kontakty na personál našeho hotelu a můžete zde také provést přímo online rezervace ubytování. Osobně nás najdete v Mikulově na adrese K Vápence 6.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zamecekmikulov.cz


Vydáno 16.11.2014
224 Zhlédnutí