Jižní Morava je pro firemní akce jako stvořená

Firemní akce, kongresy a konference. To jsou velmi častá využití hotelu Zámeček Mikulov. Díky strategické poloze a především výborně uspořádaným prostorům nabízejícím vše potřebné se skvěle hodí nejen pro pořádání svateb a rodinných oslav, ale také například pro firemní školení velkých i menších společností nebo organizací.


Firemní školení ve vinném sklepě jsou čím dál oblíbenější

Součástí areálu hotelu Zámeček Mikulov je velký kongresový sál s kapacitou 100 osob, salon fungující také jako školicí místnost pro 45 osob a také velmi oblíbený vinný sklep, který pojme 80 až 100 vašich kolegů. Hotel Zámeček Mikulov díky kvalitě služeb patří podle Národního vinařského centra a Nadace Partnerství mezi certifikované ubytovací kapacity pro vinařskou turistiku.

Školicí místnosti s dataprojektorem i ozvučením

Pro účely vašeho školení nebo jakékoli jiné firemní akce vám poskytneme nejen zázemí a ubytování, ale také potřebnou školicí techniku, kterou tak nebudete muset tahat zbytečně s sebou. K zapůjčení pro vás proto máme tabule flipchart a fixy, bloky do těchto tabulí, promítací plátno a dataprojektor, televizi s plazmovou obrazovkou a DVD přehrávačem a také potřebnou aparaturu k ozvučení včetně mikrofonu.

Když vám na firemní akci vyhládne, je tady naše restaurace

Pro vaše školení, prezentace, semináře a konference zajistíme samozřejmě také stravování včetně vámi vybraných rautů a coffee breaků. Naše vynikající moravská kuchyně s lokálními specialitami v kombinaci s příjemným posezením ve stylové restauraci vás jistě ve vašem pracovním nasazení na školení plně podpoří.  Vaše menu sestavíme podle vašich přání a věříme, že u nás budou spokojeni i ti nejnáročnější strávníci.

Školení a degustace vína v jeden den? Žádný problém

K jižní Moravě a Mikulovu zvlášť víno neodmyslitelně patří. V případě, že si kromě práce budete chtít dopřát následně také legraci, máte zde ideální možnost spojit svou firemní akci či školení s degustací vína. Řízená degustace je pro milovníky dobrého vína i úplné laiky rozhodně skvělým způsobem, jak nakouknout pod pokličku místním vinařům a dozvědět se o výrobě vína v tomto regionu a vinařské kultuře vůbec něco nového.

Firemní akce s ubytováním pro celou firmu

Hotel Zámeček Mikulov nabízí stylové ubytování v celkem 57 různě velkých pokojích, ze kterých se můžete kochat dominantami malebného města Mikulov včetně zdejšího zámku. Pro vaše pohodlné cestování je v areálu hotelu připraveno velké parkoviště a celý objekt je nonstop pod dozorem kamerového systému se záznamem. Dostatek místa se najde také pro jízdní kola sportovců. V případě, že si nedovezete své vlastní, je kola možné přímo v našem hotelu zapůjčit.

Spojte své školení s návštěvou aquaparku Aqualand Moravia

V okolí Mikulova můžete navštívit celou řadu zajímavých míst a atrakcí. Ať už cestujete za prací, za vínem, kulturou nebo sportem, určitě si nenechte ujít například mikulovský Svatý kopeček nebo aquapark Aqualand Moravia v nedalekých Pasohlávkách. Do Aqualandu z našeho hotelu dojedete za 10 minut jednoduše autem po hlavní silnici na Brno - po přejezdu Novomlýnských nádrží jej rozhodně nemůžete minout. Kromě celé řady vodních atrakcí nejen pro děti se zde můžete perfektně zrelaxovat ve wellness. K dispozici je vám například finská sauna, biosauna, tepidarium, caldarium, solná lázeň, aroma nebo turecká lázeň či oblíbená kryokomora a další.

Pro detailnější informace o firemních akcích, školeních a degustacích vína v hotelu Zámeček Mikulov neváhejte navštívit přímo naše webové stránky, kde také najdete potřebné kontakty na personál našeho hotelu a můžete zde také provést přímo online rezervace ubytování. Osobně nás najdete v Mikulově na adrese K Vápence 6.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zamecekmikulov.cz

Vydáno 16.11.2014
234 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.
zamecekmikulov.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Slavní hosté
Adresa

Adresa

K Vápence 1209/6
Mikulov na Moravě 692 01

recepce@zamecekmikulov.cz
+420 519 512 855


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha