IB – MET: To je ekologická likvidace vozidel bez starostí

Dosloužilo už vaše staré auto a vy se ho chystáte vyměnit za nové? Nebo jste havarovali a váš vůz je na odpis? Pak vás nemine sešrotování automobilu a jeho ekologická likvidace. Že nevíte, jak se taková věc vyřizuje? Jsou to pro vás starosti navíc? Pak se svěřte do rukou odborníků. Ekologická likvidace vozidel od společnosti IB – MET vám ušetří spoustu starostí.

ekologická likvidace vozidel, IB - MET s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel: Ušetřete si starosti a svěřte se odborníkům

Chystáte se zbavit starého vozu, ale není vám jasné, jak to funguje a co vše je k sešrotování auta potřeba? Od toho je tu ekologická likvidace vozidel od společnosti IB – MET, vše obstaráme za vás. Pamatujte na to, že starý nebo bouraný automobil není možné odhlásit z registru vozidel, aniž byste předložili protokol o ekologické likvidaci. Jak to tedy funguje?

Ekologická likvidace vozidel


Ekologická likvidace vozidel je nutná pro stará i bouraná auta

Nejdříve nás musíte kontaktovat, abychom domluvili podmínky odtažení vozidla. Při naší práci klademe důraz na dobré obchodní vztahy a spokojenost klientů. Odtáhneme tedy vaše staré vozidlo nebo bouraný vůz z jakéhokoli místa, které si určíte. A to celé zdarma, za odtažení neplatíte žádné náklady navíc. Následně vůz přivezeme k nám na autovrakoviště, kde ho ekologicky sešrotujeme. Následně vám zdarma vystavíme doklad o likvidaci vozidla.

Ekologická likvidace vozidel se nevyhne nikomu, kdo se chce zbavit starého automobilu. Pokud byste tak neučinili, vaše jednání by bylo protiprávní. Vykupujeme veškeré vozy – odtáhneme havarované, poškozené, staré i korodující automobily. A za jakou výkupní cenu? Vše záleží na stavu auta, cena se ale pohybuje od 1000 do 3000 korun.


IB – MET: To není jen ekologická likvidace vozidel

Ptáte se, co společnost IB – MET ještě nabízí? Ekologická likvidace vozidel není naše jediná činnost, nabízíme toho spoustu. Vykupujeme veškeré barevné i nebarevné kovy, které zpracováváme na našem vrakovišti. Dále k nám můžete přivézt výrobky a konstrukce ze železa i dalších kovů. Vy se zbavíte starých a nepotřebných věcí, které už na nic nevyužijete a ještě za ně dostanete zaplaceno.

Nabízíme vám následující služby: ekologická likvidace vozidel, výkup barevných kovů a železa, výkup a převezení elektromotorů a kabelů, likvidace veškerých materiálů.

Je libo ekologická likvidace vozidel? Nebo byste se raději zbavili starých kovových věcí a barevných kovů? Oboje je možné u společnosti IB – MET. Vyšli jsme vstříc našim klientům a otevřeli jsme dvě pobočky. Najdete nás v Moravském Krumlově na adrese U mostu 588 a také na ulici Ivančická 484. Svěřte váš starý vůz do rukou odborníků a nechte vaše starosti s jeho likvidací stranou. Spoléhejte na IB – MET.

Nabídka služeb


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ib-met.cz/

Vydáno 16.11.2014
675 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Použité autodíly a náhradní díly na vozy všech druhů od autovrakoviště IB – MET

Použité autodíly a náhradní díly na vozy všech druhů od autovrakoviště IB – MET
Hledáte náhradní díly na vozidla, sháníte použité autodíly nebo potřebujete využít služby autovrakoviště? Pak se obraťte na společnost IB – MET s.r.o., která provozuje autovrakoviště v okrese Brno-venkov - v Ivančicích, Znojmě, Moravském Krumlově a Pohořelicích.

Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově
Máte vozidlo po havárii nebo už váš automobil dosloužil a potřebujete zařídit jeho ekologickou likvidaci? Obraťte se na IB – MET, kde se vám dostane kvalitní péče a osobního přístupu. Bez protokolu o ekologické likvidaci, který vystavíme zdarma, není možné automobil odhlásit z registru vozidel.

Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Všude se najde nepotřebný materiál v podobě různých kabelů, drátů a kovů. Mnohdy je problém s odvozem nebo s místem, na kterém byste kovový odpad mohli nechat. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo poskytnul nejen místo, ale také odvoz a ještě za to zaplatil? Přesně takové služby poskytuje ...

Ekologická likvidace autovraků Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Ekologická likvidace autovraků Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
V případě, že jste se stali majiteli autovraků, tak je ze zákona vaší povinností ekologická likvidace takového vozidla. Pokud si s tímto nevíte rady nebo byste uvítali profesionální pomoc, tak o odvoz a likvidaci vozidla, které již není schopné provozu, se postará firma IB - MET s.r.o.

Náhradní autodíly různých značek automobilů

Náhradní autodíly různých značek automobilů
Čas od času se stane, že vozidlo potřebuje opravu, případně i náhradní autodíly. Nové autodíly mnohdy nejsou levnou záležitostí, a může se stát, že kvůli nim budete muset sáhnout hodně hluboko do peněženky. Ne však v případě, že se obrátíte na naši společnost IB-MET a jednu z mnoha poboček na jižní ...
PODSTRÁNKY

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel
Ekologická likvidace vozidel, náležitosti pro vyřízení, průběh likvidace

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot a výkup kovů
Výkup nepotřebného kovového odpadu za výhodné ceny v kovošrotu

Autovrakoviště, prodej použitých autodílů

Autovrakoviště, prodej použitých autodílů
Autovrakoviště, výkup nepojízdných vozidel, prodej použitých autodílů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA IB - MET s.r.o. Zpracování železa a neželezných kovů
WEBOVÁ STRÁNKA
IB - MET s.r.o.
www.ib-met.cz
Adresa

Adresa

Hluboké Mašůvky 251
Hluboké Mašůvky 671 52

ibmet@ibmet.cz
+420 731 566 786


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha