ORVEST, s.r.o.Kancelářské potřeby i do elektronické doby

Přestože většina kanceláří využívá čím dál více informačních technologií, stále se neobejdeme bez kvalitních kancelářských potřeb. Papír do tiskárny, propisky, ale i úklidové a hygienické potřeby nebo káva. To všechno jsou věci, které nám denně usnadňují a zpříjemňují práci. A to všechno jsou také kancelářské potřeby a další produkty, které pohodlně seženete v plzeňském velkoobchodě a e-shopu Orvest.


Vše od papíru do tiskárny až po úklidové prostředky

Na ploše 1200 m2 v současné době našim zákazníkům nabízíme více než 7500 položek z oblasti kancelářských potřeb a dalšího zboží. Na jednom místě tak v Orvest pohodlně pro své podnikání i osobní využití nakoupíte vše od kancelářského papíru, obálek, psacích potřeb, přes drátěný program až třeba po výtvarné potřeby nejen pro děti.

Nejen kancelářské potřeby, ale také úklidové a čistící prostředky

V našem velkoobchodě ale můžete pohodlně a cenově výhodně nakoupit nejen kancelářské potřeby, jako jsou tužky, papír do tiskárny, lepidla nebo děrovačky, ale také všemožné obaly, kancelářské židle, kancelářskou techniku nebo třeba občerstvení do vaší kanceláře.

Kalendáře a diáře 2015

I v době chytrých telefonů, všudypřítomného internetu a dalších elektronických vymožeností je pro řadu lidí stále velmi důležité mít pořádný papírový diář nebo kalendář. Orvest proto i letos myslí na ty, co na papírové pomocníky nedají dopustit a nabízí proto zajímavé modely diářů a kalendářů pro rok 2015. Vaše děti pak jistě ocení školní diáře a úkolníčky, ty ještě menší ratolesti pak třeba oblíbený stolní kalendář s Krtkem.

Školní potřeby pro malé i velké školáky

Sešity, pera a tužky děti a jejich rodiče neshánějí pouze na začátku září, ale ve větší či menší míře v průběhu celého roku. Školní potřeby jsou jednoduše tím, co naše děti každý den doprovází na cestě za jejich vzděláním. Vybavení do školy přitom často není radno podceňovat a zejména o školních aktovkách a batozích a jejich vlivu na zdraví se vedou vášnivé diskuze. V našem velkoobchodě ale kromě nich najdete také kompletní sortiment školních potřeb, jako jsou:

  • psací potřeby
  • bloky, písanky, sešity
  • barevné papíry
  • pravítka, kružítka nebo úhloměry
  • nůžky, lepidla, křídy a další

 

Doprava kancelářských potřeb zdarma až k vám

Pokud máte jasnou představu o tom, jaké zboží z oblastí kancelářských potřeb sháníte, můžete jednoduše nakoupit třeba po telefonu nebo online. V případě, že trošku tápete a raději si chcete zboží prohlédnout osobně na vlastní oči, s výběrem vám ochotně pomohou a poradí naše prodejní asistentky, které se vám budou věnovat v naší provozovně Koterovská ulice 154 v Plzni.

Kancelářské potřeby, které si v naší nabídce vyberete, v případě potřeby bezpečně a rychle sami doručíme naší pravidelnou rozvážkovou službou, a to přímo k vám domů, do kanceláře nebo na kterékoli jiné místo, které si zvolíte. Naše rozvážková služba je navíc zcela zdarma na území západočeského regionu dle obchodních podmínek.

Pro více informací a nabídce velkoobchodu a e-shopu s kancelářskými potřebami Orvest neváhejte navštívit přímo webové stránky www.orvest.cz, kde najdete nejen kompletní sortiment a obchodní podmínky, ale také veškeré kontaktní údaje.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.orvest.cz


Vydáno 19.11.2014
287 Zhlédnutí
Topováno 29.12.2015