Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Sháníte kvalitní čerpadlo či domácí vodárnu? Spolehněte se na čerpadla společnosti NORIA, jež je českým specialistou v oblasti designu, výroby a prodeje čerpadel a čerpacích systémů, které vás nezklamou. Nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový servis, v případě poruchy čerpadla, přímo u vás doma nebo ve vaší firmě. A to vše velmi rychle. Do 48 hodin za vámi přijede náš servisní technik kamkoli a opraví, co je třeba!


Čerpadla, systémy tlakové kanalizace i domácí vodárny

Mezi produkty společnosti NORIA najdete nejen čerpadla, ale také patentově chráněná závěsná zařízení pro ponorná čerpadla, systémy tlakové kanalizace, domácí vodárny, expanzní nádrže a související příslušenství, jako jsou například celonerezové pojistné ventily a celonerezové zpětné klapky, řídící elektronika a další.

NORIA si klade za cíl vyrábět a následně také nabízet svým zákazníkům čerpadla, čerpací systémy a další související produkty, odpovídající těm nejvyšším technologickým požadavkům, a tím také nejpřísnějším požadavkům na jejich užitnou hodnotu ze strany uživatelů.

Neusínáme na vavřínech a na vývoji nových čerpadel pro vás stále pracujeme

V oboru čerpadel se pohybujeme již dlouhá léta a nejsme tedy žádní nováčci bez zkušeností, naopak. Díky tomu můžeme pro své zákazníky pracovat na vývoji stále nových a nových produktů. Tak proč se spokojit s průměrem, když můžete mít v oboru čerpadel a čerpadlových systémů naprostou špičku a ještě k tomu od českého výrobce?

Skvělý servis pro zákazníka. To jsou čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Nastane-li u vašeho čerpadla náhodou problém, ať už bude jakýkoli, přijedeme až k vám, což u konkurence čekat nemůžete. Oprava čerpadla tak může proběhnout přímo u vás a vy tím ušetříte nejen spoustu času a financí, ale také starostí s přepravou. Stačí, když nás přivoláte prostřednictvím servisní linky +420 606 229 556, která je vám plně k dispozici a my už se o vše postaráme. Náš technik k vám dorazí nejpozději do 48 hodin. Závadu bude odstraňovat okamžitě, bez ohledu na 30 denní reklamační lhůtu, a tak se celý proces opět velmi urychlí.

Kompletní informace o společnosti NORIA, specialistovi na čerpadla a čerpadlové systémy, najdete přímo na webu společnosti www.noria.cz. Sháníte to pravé čerpadlo a stále nic? Kontaktujte nás!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.noria.cz

Vydáno 23.11.2013
417 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby
Česká republika má v oblasti výroby průmyslových zařízení stále co nabídnout. Dokazuje to společnost Noria - odborník na ponorná čerpadla a další systémy. Čerpací přístroje vyrábíme poctivě s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Záleží nám na kvalitě, což dokládá tříletá záruční lhůta.

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo
Řešíte-li kopání nové studny či vrtu a poohlížíte se po účinném objemovém vřetenovém čerpadle pro čerpání čisté vody, jistě si vyberete z jednoho ze třech typů od firmy Noria, kterými jsou čerpadla Terca, ADA4 a ADA3.

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody
Celá řada provozů se neobejde bez kvalitního kalového čerpadla. V případě, že sháníte kalové čerpadlo, které je vhodné pro čerpání vod například s kousky trávy nebo slupkami od ovoce, je ideálním řešením objemové kalové čerpadlo LUCA, s řezacím zařízením, od společnosti NORIA.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NORIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NORIA s.r.o.
noria.cz
Adresa

Adresa

Tavíkovice 166
Tavíkovice 671 40

noria@noria.cz
+420 723 336 611


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha