Kámen na zahradu nepotřebujete, ale chcete! Proč?

Proč kámen? Kámen na zahradu nepotřebujete, ale chcete! Kámen je zdroj energie a síly. Zahrada je krásná, když je plná stromů a keřů, avšak kámen jí dodává zvláštní atmosféru a energii. Můžete pomocí kamenů vytvořit úžasná zákoutí, doplnit ji o zajímavé prvky. Jen si představte mít například takový krásný velký kámen na své zahradě a čerpat z něj teplo a dávnou energii. Kameny tady byly dříve než my a v dnešní rychlé době je fascinující, co nesou v sobě

Sypké stavební materiály Opava

Plní kámen v zahradě i jinou než dekorativní funkci?

Samozřejmě že ano. Kámen lze využít jako prostředek ke zpevňování terénu, stavění ochranných zídek a zákoutí. Ale hlavně v dnešní době, kdy nechcete čas trávit pletím záhonků a skalek, je výborný na obsypávání keřů a rostlin. Na rozdíl od holé půdy nebo „slavné“ mulčované kůry nebudete otrokem zbavování se plevele nebo plísní zničené kůry a jejího věčného doplňování. Na trhu máme dokonce druh kamene – kvarcit, který ve správné velikosti nerozeznáte od zmiňované kúry.


Jsou i mezi kameny nějaké módní trendy?

Nedá se říct přímo módní trendy, protože každá zahrada si žádá jinou úpravu a je do ní třeba instalovat rozdílné druhy kamenů. Pokud máte spíše moderní zahradu, upravenou do čisté a jednoduché formy, bude se výborně hodit např. bílý krystalický vápenec, který je oblíbený pro svoji schopnost zůstat dlouhé roky krásně a čistě bílý. Naopak máte-li chalupu se zahradou v přírodě u lesa, bude se na ní vyjímat lámaný kámen různých barev nebo rula a hadec. Pro náročnější majitele zahrad existuje celá řada dalších okrasných kamenů ve spoustě barevných odstínů, díky kterým můžou třeba sladit barvu kamene s barvou fasády svého domu. Různé druhy barevné žuly, dolomitů, droby, kačírků a mnoho dalších.


Nabízíte zákazníkům nějaké nové atraktivní druhy?

Naše společnost KAMENY OPAVA se snaží vždy hledat nové zajímavé druhy kamene. Hitem, ne jen letošní sezony, je již zmiňovaný bílý, krystalický vápenec. Má krásnou bílou barvu po dlouhé roky, protože jeho struktura neumožňuje cizopasníkům se na něm udržet, nenachytává na sebe mechy a trávy. Nevyžaduje žádné třídění, oplachování ani výměnu. Jako velký solitér se může rovněž stát krásnou dominantou vaší zahrady. A hlavně je zatím neokoukaný, netradiční a dá se koupit v tomto regionu pouze u nás. Určitě doporučujeme zákazníkům, kteří se nechtějí vzdát přírodního vzhledu mulčované kůry, kámen kvarcit. Svým vzhledem ji připomíná, ale rozhodně přes něj nevyroste nežádoucí plevel. A pozor! Společně s ním je konec s doplňováním kůry, její výměny a bojem s plísněmi a houbami v ní. Krásná, ale zatím si hledající zákazníky je pararula: kůra a zebra. Netradiční kámen. Velmi zajímavý a atraktivní jak ve velké solitérní podobě, tak v drobných frakcích. Výborný do odpočinkových zón zahrad.

Zajímavé druhy kamene


Co dalšího umíte zákazníkům nabídnout?

Od dubna 2014 jsme pro Moravskoslezský region výhradním prodejcem terchovského kamene. Což je pískovec z Malé Fatry, který je opracovaný do různých forem, obkladů, dlažeb, nášlapů atd. Dále se v široké míře věnujeme dodávkám a prodeji, veškerých sypkých stavebních materiálů (štěrky, písky, strusky, lomové kameny, kačírky), jsme zvyklí uspokojit velké i menší stavební společnosti, živnostníky i domácí kutily. Veškerý u nás zakoupený materiál jsme schopni zákazníkům dopravit na jimi dané místo.

Nabídneme terchovský kámen nebo sypké stavební materiály


Proč právě KAMENY OPAVA?

Naše společnost KAMENY OPAVA, se řídí mottem: „ Přátelsky, legálně, moderně a za příznivé ceny!“ Což znamená, že náš profesionální tým dokáže vždy dobře poradit zákazníkům, maximálně se jim při výběru materiálů věnovat a vždy podávat pravdivé informace. Díky dobrým obchodním vztahům a přímé vazbě na těžařské a lomařské společnosti jsme schopni nabízet nové zajímavé druhy kamene a hlavně udržet příznivé ceny a garantovat levnější ceny než konkurence! Jsme připraveni vyhovět nejširšímu okruhu zákazníků v oboru sypkých stavebních materiálů, lomových a okrasných kamenů. Umíme vyhovět klientům ze soukromého i podnikatelského sektoru.

Kameny Opava


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/kameny

Vydáno 21.11.2014
1608 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kameny Opava: ozdobné kameny pro každou zahradu

Kameny Opava: ozdobné kameny pro každou zahradu
Máte krásnou zahradu, ale stále jí něco chybí? Vyzkoušejte zahradní kameny. Široký výběr okrasného kameniva naleznete u firmy Kameny Opava v Kravařích. Nabízíme ozdobné kameny na zahradu, okrasné prvky a dekorace zahrad, ze kterých si vybere každý.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kameny Opava Anna Trebuláková
WEBOVÁ STRÁNKA
Kameny Opava
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Hanůvka 3
Kravaře 747 21

zingera@seznam.cz
+420 603 281 079


Najdete nás také zde:

ARES
captcha