Pevné krabice na velké a vícepatrové dorty s trhací páskou - prodejna i e-shop

Model Pack Shop Opava Obaly a krabice

Pevné krabice na velké a vícepatrové dorty s trhací páskou - prodejna i e-shop

Model Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné věci, ale i svá osobní tajemství. A protože vám chceme nabízet jen ty nejlepší obalové materiály a krabice, ve kterých bude v bezpečí i to nejkřehčí zboží, zřídili jsme pro vás přehledný e-shop.

Stylové kartonové obaly - Model Pack Shop

I kartonové krabice vyrábíme stylově

Ve firmě Model Pack Shop spoléháme na tradiční a osvědčené postupy. Nabízíme vám proto odolné krabice z třívrstvé a pětivrstvé vlnité lepenky, které jsou pro přepravu a balení zboží ideální. Papír z dřevěného vlákna, který pro výrobu krabic používáme, je navíc ekologicky nezávadný a šetrný k životnímu prostředí. I obyčejná kartonová krabice však podle nás může být designově zajímavá a originální. Kromě praktických poštovních krabic a obálek na dokumenty vám proto nabízíme také netradiční dárkové krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí. Šperk, moderní košile nebo keramická váza se v našich elegantních dárkových krabicích budou skvěle vyjímat. I levné víno může vypadat luxusně díky našim speciálním obalům na lahve. Stačí si vybrat, která krabička je pro váš dárek ta pravá.

Obyčejná kartonová krabice může být zajímavá a originální


Sáčky, pytle i fólie najdete v našem e-shopu

Obalové materiály, to samozřejmě nejsou pouze kartonové krabice. V našem internetovém obchodě najdete také nejrůznější fólie, papírové pytle, nebo lepicí pásky. Kromě přepravních a skládacích krabic nabízíme také pěnové výplně, motouzy nebo role vlnité lepenky. I to nejkřehčí zboží tak bude díky našim výrobkům v bezpečí.

Řešení máme i pro přepravu tekutin a viskózních látek. Systém bag-in-box vám totiž umožní pohodlně přepravit jakoukoli tekutinu. Praktické sáčky jednoduše naplníte tekutinou a uzavřete do krabice. Spolehlivé uzávěry vám zajistí, že se tekutina nevylije ani se nepoškodí okolními vlivy. Vybrat si můžete hned z několika různých objemů a bez problémů tak přepravíte až 20 litrů tekutiny v jednom obalu. Nabízí se také možnost vyrobit na zakázku i sáčky do objemu 200 l.

Systém bag-in-box na přepravu tekutin


Krabice i obalové materiály nakoupíte z pohodlí domova

Vše, co potřebujete pro uskladnění, zabalení nebo přepravu zboží, najdete na jednom místě, a to na adrese www.packshop.cz. Přes internet tak jednoduše objednáte velkou zakázku pro vaši firmu, ale i jedinou dárkovou krabičku, kterou zrovna potřebujete. Vše pak bez zbytečného čekání dopravíme až k Vám domů. Proto neváhejte a navštivte ráj krabic a dalších obalových materiálů ještě dnes.

Kontaktujte nás na našich webových stránkách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 25.11.2014
599 Zhlédnutí
Topováno 25.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled
Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez ...

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova
Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, ...
PODSTRÁNKY

Klopové kartonové krabice

Klopové kartonové krabice
Klopové kartonové krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly
Přepravní i dárkové kartonové obaly na zásilky, pivo i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace
Folie, obalový a výplňový materiál pro balení a fixaci zboží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Opava Obaly a krabice
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Opava
www.packshop.cz
Adresa

Adresa

Nádražní okruh 23
Opava 746 01

pso@modelgroup.com
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pivni-boxy.czARES
captcha