Pack Shop Opava Obaly a krabice

Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Pack Shop Opava
Obaly a krabice
Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné věci, ale i svá osobní tajemství. A protože vám chceme nabízet jen ty nejlepší obalové materiály a krabice, ve kterých bude v bezpečí i to nejkřehčí zboží, zřídili jsme pro vás přehledný e-shop.


I kartonové krabice vyrábíme stylově

Ve firmě Model Obaly - Pack Shop spoléháme na tradiční a osvědčené postupy. Nabízíme vám proto odolné krabice z třívrstvé a pětivrstvé vlnité lepenky, které jsou pro přepravu a balení zboží ideální. Papír z dřevěného vlákna, který pro výrobu krabic používáme, je navíc ekologicky nezávadný a šetrný k životnímu prostředí. I obyčejná kartonová krabice však podle nás může být designově zajímavá a originální. Kromě praktických poštovních krabic a obálek na dokumenty vám proto nabízíme také netradiční dárkové krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí. Šperk, moderní košile nebo keramická váza se v našich elegantních dárkových krabicích budou skvěle vyjímat. I levné víno může vypadat luxusně díky našim speciálním obalům na lahve. Stačí si vybrat, která krabička je pro váš dárek ta pravá.

Sáčky, pytle i fólie najdete v našem e- shopu

Obalové materiály, to samozřejmě nejsou pouze kartonové krabice. V našem internetovém obchodě najdete také nejrůznější fólie, papírové pytle, nebo lepicí pásky. Kromě přepravních a skládacích krabic nabízíme také pěnové výplně, motouzy nebo role vlnité lepenky. I to nejkřehčí zboží tak bude díky našim výrobkům v bezpečí.

I pro přepravu tekutin a viskózních látek máme řešení. Systém bag-in-box vám totiž umožní pohodlně přepravit jakoukoli tekutinu. Praktické sáčky jednoduše naplníte tekutinou a uzavřete do krabice. Spolehlivé uzávěry vám zajistí, že se tekutina nevylije ani se nepoškodí okolními vlivy. Vybrat si můžete hned ze tří různých objemů a bez problémů tak přepravíte až 10 litrů tekutiny.

Krabice i obalové materiály nakoupíte z pohodlí domova

Vše, co potřebujete pro uskladnění, zabalení nebo přepravu zboží, najdete na jednom místě, a to na adrese www.packshop.cz. Přes internet tak jednoduše objednáte velkou zakázku pro vaši firmu, ale i jedinou dárkovou krabičku, kterou zrovna potřebujete. Vše pak bez zbytečného čekání dopravíme až k Vám domů. Proto neváhejte a navštivte ráj krabic a dalších obalových materiálů ještě dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.packshop.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.

Vydáno 29.04.2019
Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, že sebeobyčejněji vypadající výrobek se často pěkným obalem stane neodolatelným.

Vydáno 29.08.2013
Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Pack Shop se jako součást společnosti Model Obaly a.s. zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.

Vydáno 27.04.2016Vydáno 25.11.2014
419 Zhlédnutí
Topováno 25.05.2016

Kartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace

Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení