Interiérová svítidla za skvělé ceny prodává eshop Alpamayo - výdejní místo Praha 3

Potřebujete pro interiér svého domu, bytu či kanceláře kvalitní svítidla za přiměřenou cenu? Pak Vám doporučujeme obrátit se na specialisty s dlouholetou tradicí. Zvolit můžete například tradiční ryze českou společnost Alpamayo spol.s r.o., která působí na trhu osvětlovací techniky již od roku 1992. Kromě široké škály služeb v oblasti osvětlení, provozuje také eshop a s výdejním místem na Praze 3, kde naleznete rovněž vzorkovnu a kamennou prodejnu (nejen) interiérových svítidel.


Proč doporučujeme obrátit se na specialisty v oboru svítidel?

Jistě mi dáte za pravdu, že výběr osvětlení není snadnou záležitostí. Svítidla totiž nemusí být jen krásná na pohled a dobře zapadající do Vašeho interiéru, ale musí také splňovat potřebné technické parametry. Specializované firmy Vám na rozdíl od velkých marketů s výběrem ochotně pomohou a poradí. Díky tomu se Vám například nestane, že si nainstalujete příliš slabé osvětlení nebo nevyhovující žárovky, jejichž výměna vás bude stát zbytečný čas navíc, stres a námahu.

Poradí Vám také při nákupu v eshopu?

Pro některé z vás bude možná překvapením, že poradenství je možné i při objednání přes Internet. Alpamayo spol.s r.o. totiž provozuje více než eshop. I zde máte možnost vše prokonzultovat ještě před odesláním objednávky. Když využijete osobní vyzvednutí ve vzorkovně na Praze 3, můžete si objednaná světla prohlédnout také samotném při odběru.

Dále máte možnost využít vizualizaci osvětlení a přesné výpočty. Ty Vám pomohou nakoupit opravdu jen takové osvětlení, které bude v budoucnu výborně sloužit Vašim potřebám. Další nadstandardní službou je možnost měření intenzity osvětlení – pro účely kolaudace nebo jako podklad pro zhodnocení osvětlovací soustavy a rozhodnutí o její rekonstrukci. Tyto záležitosti doporučujeme nepodcenit, neboť dlouhodobě špatné osvětlení může poškodit Váš zrak!

A z jakého sortimentu můžete v eshopu vybírat?

V kategorii interiérového osvětlení naleznete zejména produkty značky Osram, která je lídrem mezi výrobci osvětlení. K dispozici jsou žárovková i halogenová svítidla, dále svítidla podhledová, stolní lampy, event. ruční svítilny. Zvláštní podkategorii tvoří speciální osvětlení pokojových květin. U interiéru ale nabídka zdaleka nekončí. Sortiment obsahuje také řadu světel pro venkovní použití, dále LED svítidla, žárovky a úsporné zářivky.

Proto pokud sháníte jakákoliv svítidla, navštivte eshop www.alpamayo.cz a vyberte kvalitní svítidla za příznivé ceny.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.alpamayo.cz

Vydáno 25.11.2014
132 Zhlédnutí
Topováno 07.02.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Alpamayo spol.s r.o. specialista na světelné zdroje OSRAM, provozuje více než e-shop a prodejny. S výběrem žárovky, zářivky či výbojky Vám vždy odborně poradí.

Alpamayo spol.s r.o. specialista na světelné zdroje OSRAM, provozuje více než e-shop a prodejny. S výběrem žárovky, zářivky či výbojky Vám vždy odborně poradí.
Představujeme Vám společnost Alpamayo spol.s r.o., jež působí na českém trhu už více než 20 let. Zaměřuje se zejména na osvětlovací techniku a světelné zdroje. Nově provozuje více než e-shop na adrese www.alpamayo.cz, kde můžete z pohodlí domova zakoupit žárovky, zářivky či výbojky. Abyste ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALPAMAYO, spol. s r.o. Osvětlovací technika Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ALPAMAYO, spol. s r.o.
www.alpamayo.cz
Adresa

Adresa

Biskupcova 39/1679
Praha 3 130 00

info@alpamayo.cz
+420 271 776 241


Najdete nás také zde:

ARES
captcha