S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější

Mechanika Teplice je vysoce odbornou společností zabývající se prodejem, kalibrací a montáží tachografů, digitálních tachografů, snímačů tlaku, teploty, otáček a rychlosti. Chcete mít jistotu, že váš tachograf pracuje přesně tak, jak má? Svěřte péči o něj do rukou profesionálů ze společnosti Mechanika Teplice.


Nejlepší tachograf, jaký byl kdy vyroben

I nejlepší tachograf, jaký byl kdy vyroben, tachograf DTCO 2.0, najdete v nabídce společnosti Mechanika Teplice. Tento digitální tachograf vám ušetří velkou část nákladů. Nejen, že zaručuje efektivitu provozu vozidla, ale také šetří pracovní čas řidiče.

Digitální tachograf DTCO 2.0 vám také přináší maximální flexibilitu v řízení výkonu řidiče a prodloužení doby řízení s pravidlem jedné minuty. Tento tachograf je také opatřen novou funkcí VDO Counter, která poskytuje maximální přehled pro řidiče o časech jízdy, přestávkách, týdenním odpočinku a podobně.

Při propojení digitálního tachografu s technologií DTCO SmartLink můžete dosáhnout maximální flexibility v ovládání a přehledu o výkonu. S digitálním tachografem DTCO 2.0 s VDO Counter budou mít také vaši řidiči vždy jasný přehled o tom, kolik času jim zbývá do další pauzy.

Kvalitní tachografy a precizní práce tvoří dokonalý tým

Společnost Mechanika Teplice zajišťuje prodej, výměnu, demontáž i atest digitálních tachografů a také prodej, opravy, repase, ověření a atest analogových tachografů s použitím originálních náhradních dílů a těch nejkvalitnějších součástek. Kromě všech typů tachografů najdete v sortimentu společnosti Mechanika Teplice také palubní přístroje pro motorová vozidla, otáčkoměry, motohodiny, měřiče tlaku, teploměry, ampérmetry, palubní přístroje pro lodě a jachty, snímače otáček, teploty či tlaku, plováky, průtokoměry a měřiče spotřeby. Dbají nejen na kvalitu materiálu, ale i na kvalifikovanost a zkušenosti svých zaměstnanců. Díky tomu je jejich práce vždy naprosto precizní, spolehlivá a hlavně také rychlá.

Tachografy a jiné palubní přístroje VDO

Kromě digitálních a analogových tachografů nabízí společnost Mechanika Teplice i další palubní přístroje VDO s množstvím různých kombinací rámečků, průměrů a rozsahů. Vyberte si palubní přístroje a tachometry maximálně vyhovující vašim požadavkům na technické parametry, ale i design. V nabídce společnosti Mechanika Teplice si vyberou i ti nejnáročnější z vás. A pokud ne, pracovníci vám rádi zajistí jakýkoliv tachometr či jiné palubní přístroje, jak do vozidel, tak lodí.

Spotřební materiál pro tachografy a jiné palubní přístroje

Společnost Mechanika Teplice také nabízí k okamžitému odběru kotoučky pro analogové tachografy, mechanické tachografy i elektronické tachografy, náhradní plastové kotouče i termopásky pro digitální tachografy, přičemž veškeré toto zboží jsou originální výrobky VDO.

Tachografy a palubní přístroje, na které se můžete spolehnout

Kvalitní výrobky a precizní práce odborníků ze společnosti Mechanika Teplice dohromady tvoří ideální tým, který vám přináší ty nejlepší tachografy a jiné palubní přístroje vhodné nejen do automobilů či nákladních vozů, ale také do lodí a stavebních strojů. Součástí portfolia služeb společnosti je také instalace a údržba zařízení pro stahování a správu dat tachografů, vyhodnocení dat z digitálního tachografu, dodávka přístrojů a pomocného materiálu pro ověření, školení pracovníků pro ověření tachografů VDO a konečně také školení řidičů pro práci s tachografy VDO.

tachografy a palubními přístroji od společnosti Mechanika Teplice budete mít v každé chvíli maximální přehled o všech důležitých ukazatelích provozu vašich vozidel či plavidel.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mechanikadc.cz

Vydáno 25.11.2014
370 Zhlédnutí
Topováno 29.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, montáž a kompletní servis tachografů

Prodej, montáž a kompletní servis tachografů
Zajištění nejen nákupu, ale také kontroly a dalšího servisu tachografů je důležitým prvkem při provozování nákladních i osobních vozidel. Jde nejen o kvalitu, ale také o dodržení přísných norem a detailů, které jsou nutné k přesnosti, aby tachograf splnil svůj účel. Pokud hledáte profesionály v ...

Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice

Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice
Měření tlaku v pneumatikách je nyní ještě snadnější díky unikátním TPMS senzorům, které jsou umístěny přímo v pneumatice. Jejich prodejem se zabývá firma Mechanika Teplice, družstvo, která v České republice zajišťuje prodej a servis výrobků firmy Continental. Kromě TPMS senzorů prodáváme ...
PODSTRÁNKY

Digitální a analogové tachografy

Digitální a analogové tachografy
Digitální a analogové tachografy, servis, ověřování a kalibrace

Snímače a plováky

Snímače a plováky
Snímače otáček, rychlosti a tlaku, elektronické snímače hladiny pro sledování výšky paliva

Palubní přístroje VDO

Palubní přístroje VDO
Palubní přístroje VDO v široké škále typů a designového provedení pro Váš automobil
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mechanika Teplice, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechanika Teplice, družstvo
www.mechanikadc.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalogy
Adresa

Adresa

Saská 202/20
Děčín 405 02

info@mechanikadc.cz
+420 412 532 059


Najdete nás také zde:

ARES
captcha