DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Mezinárodní expresní přeprava zásilekDHL Express podporuje české hokejové naděje v cestě na vrchol

Stát se úspěšným, ať už v jakémkoli oboru, je běh na dlouhou trať. Ve společnosti DHL jsme si toho vědomi a víme, že cesta na vrchol není snadná. Chceme proto být u toho, když se dětské sny stávají skutečností a pomáhat tam, kde to má smysl. A kde jinde v České republice začít, než u podpory ledního hokeje, který má u nás mnohaletou tradici?

DHL Express (Czech Republic) s.r.o., přeprava zásilek

Budoucnost mládeže je pro DHL Express důležitá

DHL je světově uznávaná logistická společnost. Naše pobočky, které najdete po celém světě, zajistí převoz zboží po vodě, silnici, železnici i letadly. Jako leader na trhu mezinárodní expresní přepravy si uvědomujeme i naši společenskou odpovědnost a chceme využít našeho vlivu tam, kde to má skutečně smysl. Také proto věnujeme nemalé finanční prostředky na podporu sportu a mládeže. Vybíráme si partnerství, která pokryjí velký počet sportovců a mají celospolečenský dopad.


DHL Express podporuje český mládežnický hokej

V DHL Express ale není zvykem dávat velké sliby, které hezky zní, ale nikdy se doopravdy neuskuteční. Důkazem je to, že nezůstáváme při zemi a na další tři roky jsme se stali hlavním sponzorem nejvyšší juniorské soutěže v ledním hokeji. Nepodporujeme tak jenom jednoho nadaného sportovce, ale celých 16 mužstev mladých nadějných hokejistů. Právě kluziště je totiž plné mladých nadějí, které na cestě za svým snem potřebují i finanční podporu. Doufáme, že našim mladým talentům pomůžeme dosáhnout úspěchů na domácích stadionech, ale i světových soutěžích.

Ve sportu, stejně jako v celém životě, je nutné být druhým nablízku nejen v dobrých a úspěšných časech, ale především v době, kdy se příliš nedaří. DHL Extraliga juniorů tak povede mladé sportovce k houževnatosti, vytrvalosti a odpovědnosti. Znak naší společnosti, který budou mladí hokejisté nosit na helmách i dresech, bude všem připomínat, že dostat se na vrchol je velmi obtížené, ale firma DHL je důkazem toho, že je to možné.


Naše peníze pomáhají tam, kde je třeba

V DHL Express jsme si vědomi toho, že i sebevětší snaha či talent často nestačí. Nechceme však připustit, aby nedostatek financí ukončil životní šanci. Také proto se soustředíme na sponzorování projektů, které mají skutečně smysl a mohou být prospěšné pro celou společnost. A i když víme, že ze všech začínající sportovců nebudou světové hvězdy, chceme, aby se naučili jít si za svým snem a nevzdávali se. Jedině tak totiž zajistíme, aby naši zemi v budoucnu vedli schopní lidé, kteří vědí, že úspěch není zadarmo a podpora ostatních je důležitá.
FIREMNÍ ČLÁNKY


DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

Nakupování přes internet není nic nového. Dennodenně se takto provedou statisíce obchodů a právě v následujícím kroku, tedy dopravě, často lidé dělají chyby. Zde však není místo na žádné chyby, ani na to, abyste při dopravě ztráceli čas, a proto si zvolte nejlepší a rychlejšími dopravu, která bude spolehlivá, přesná a přizpůsobivá moderním trendům. Taková je doprava DHL express, která dopraví zásilku kamkoliv po celém světě.

Vydáno 04.10.2017
Logistická společnost DHL Express:  zákazník na prvním místě

Logistická společnost DHL Express: zákazník na prvním místě

Hlavním mottem DHL Express bylo a vždy bude „maximální orientace na zákazníka“, proto má i aktuálně platná firemní strategie (tzv. Strategie 2020) s podtitulem „Focus – Connect – Grow“ ve svém středu právě zákazníka a naplňování jeho logistických potřeb. Prioritou společnosti DHL Express je další zlepšení kvality veškerých zákaznických služeb, zvyšování produktivity využíváním nových technologií a zaváděním nových postupů a v neposlední řadě i zvýšení motivovanosti zaměstnanců. Neboť služeb vynikající kvality lze dosáhnout právě jen prostřednictvím motivovaných a dobře informovaných zaměstnanců s proaktivním přístupem.

Vydáno 14.09.2017
Logistika DHL Express – mějte celý svět na dosah

Logistika DHL Express – mějte celý svět na dosah

Chcete expandovat do zahraničí a získávat nová odbytiště pro své výrobky? Potřebujete doručovat zásilky a zboží do zahraničí? Obraťte se na předního mezinárodního poskytovatele logistických služeb DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Ne nadarmo se pyšníme označením „Logistická společnost pro celý svět“. Naši globální síť totiž tvoří 4 tisíce poboček ve více než 220 zemích světa.

Vydáno 19.10.2016
Chcete se svou firmou dobýt svět? DHL Express vám s tím pomůže

Chcete se svou firmou dobýt svět? DHL Express vám s tím pomůže

Dostat odvahu udělat něco výjimečného je často velmi těžké. V DHL Express to víme, a proto odvážlivce, kteří se vydají na náročnou cestu v oblasti podnikání a chtějí prorazit na trh s něčím novým, podporujeme. Jste malá či střední firma s exportní orientací? DHL Express vám pomůže zefektivnit podnikání a snížit náklady.

Vydáno 03.12.2014
DHL: Expresní přeprava zásilek po republice i na druhý konec světa

DHL: Expresní přeprava zásilek po republice i na druhý konec světa

Expresní přeprava zásilek je oborem společnosti DHL již mnoho let. Zajistíme pravidelné dodávky vašeho zboží do sousedních zemí, ale i na druhý konec světa. Poradíme si přepravou nákladními auty, letadly i lodí, mezi naše služby ale patří také spolehlivá vnitrostátní přeprava zásilek. Ať už tak obchodujete se zahraničními partnery, nebo chcete poslat balík příbuzným, DHL je tu pro vás.

Vydáno 29.04.2015Vydáno 25.11.2014
79 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2015