Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Chcete-li si svůj bazén užívat skutečně plnými doušky, nesmíte podcenit volbu toho správného příslušenství. A právě na dokonalost bazénu jako celku se zaměřuje bazénový specialista, společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., číslo 1 v Evropě. Její zakladatel, Jean Desjoyaux, vždy navrhuje veškeré prvky pro své pohodlí a pohodlí svých nejbližších. Zároveň ale dbá také na bezpečnost a praktičnost svých řešení. Dáte-li na jeho rady, nemůžete se splést - Váš bazén bude zkrátka dokonalý.


Starost o zahradní bazén nechte na automatech

Nemáte rádi čas strávený na čištění bazénu, neustálé kontrolování kvality vody a doplňování chlorových tablet? Pak vězte, že tato práce není již v dnešní době nutná. Může se dít automaticky, jen s Vaším občasným dohlédnutím. Jak je to možné?

V prvé řadě je vyvinuto automatické ošetřování vody pomocí elektrolýzy, které funguje s přídavkem malého množství soli do bazénové vody (4 g/litr). Sůl se přemění na velmi aktivní sterilizační látku, která účinně zničí řasy, bakterie a organické zbytky, které by jinak oxidovaly a zanášely bazén. Tato  desinfekční látka je malé perpetum mobile - obnovuje se donekonečna. Navíc z takto ošetřené vody nikdy nezarudnou oči Vašich dětí. Je-li bazén zatažený roletou, sníží JD Sel Sea automaticky množství chloru ve vodě.

Dalšími praktickými pomocníky jsou roboti od Desjoyaux, které vás zbaví namáhavého čištění a luxování Vašeho bazénu. Díky nim si budete bazén jednoduše užívat, ne mu sloužit...

Ochrana bazénů díky roletám a plachtám Desjoyaux

Také volba správné rolety nebo plachty je velmi důležitá. Potřebujete pouze zakrýt bazén nebo chcete navíc zamezit teplotním ztrátám? Budete je využívat také v zimě? Má se plachta navíjet automaticky? Nebo je pro vás prioritní bezpečí? Na všechny tyto otázky byste si nejprve měli odpovědět. Důležité je, že ať budou Vaše odpovědi jakékoliv, vždy si vyberete ze široké škály plachet a rolet Desjoyaux. Posuďte sami. V portfoliu naleznete automatické rolety s navíječem (mimo bazén nebo v bazénu), vyztužené plachty pro letní i zimní období, bublinkové fólie i zimní plachty pro dlouhodobé zakrytí.

Ještě lepší ochranu a ohřev přináší zastřešení bazénu

Ve škole jste se možná učili o skleníkovém efektu. Zde je jeho využití v praxi. Díky tomuto jevu totiž zastřešení prodlužuje koupací sezonu i o několik měsíců. A co nesmíme zapomenout - zastřešení navíc zabezpečí bazén ve Vaší nepřítomnosti.

Vybrat si dle vlastních potřeb a možností můžete nízké, polovysoké nebo podchozí zastřešení Desjoyaux.  Otevírat a zavírat se může ručně nebo automaticky pomocí robustního a inovativního pohonu od Desjoyaux.

A jaké máte další možnosti, jak vylepšit svůj zahradní bazén?

V prvé řadě je to vytápění bazénu pomocí tepelného čerpadla, elektrického topení či tepelného výměníku. Jejich instalace ještě více prodlouží koupací sezónu. Můžete se začít koupat již zjara a skončíte až s příchodem opravdového podzimu.

A zmínit musíme ještě instalaci protiproudu, díky němuž si plnohodnotně zaplavete i v malých zahradních bazénech. Dětem pak přináší opravdovou zábavu...

Pokud Vám slova nestačí, přijďte se inspirovat fotografiemi realizovaných bazénů přímo na www.desjoyaux.cz nebo navštivte některou z prodejen Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.desjoyaux.cz

Vydáno 27.11.2014
734 Zhlédnutí
Topováno 02.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor
Představujeme Vám společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., jež je zastoupením této světové značky pro český trh. Společnost se specializuje výhradně na bazény a jejich příslušenství, a díky tomu je schopna svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší servis a poradenství s výběrem nejvhodnějšího bazénu.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux
Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin ...

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost
Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, ...

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce
Doživotní záruka na bazénovou konstrukci? Tu dostanete jedině u společnosti Bazény Desjoyaux. Zapuštěné bazény vyrábíme již více než 60 let. Nabídnout vám můžeme letité zkušenosti a skutečně osvědčenou patentovanou technologii výroby bazénů. S námi máte jistotu, že vám bazén vydrží už napořád.
PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha