Dny pasivních domů 2014: v České republice byl otevřen rekordní počet objektů

Ve dnech 7. – 9. 11. 2014 měli zájemci o úsporné bydlení unikátní možnost pobavit se s majiteli pasivních domů o všem, co je z pohledu jak investora, tak uživatele takovéhoto domu zajímá. Proběhnul totiž 11. ročník mezinárodní akce Dny pasivních domů 2014 a v rámci této akce bylo v Česku otevřeno rekordních 85 objektů postavených v pasivním standardu, které navštívilo 1600 lidí.


Společnost Intoza s.r.o. se k této akci tradičně připojila otevřením první administrativní budovy v ČR postavené v pasivním standardu, která se nachází nedaleko centra Ostravy, a návštěvníkům byly zpřístupněny dva rodinné pasivní domy: v Ostravě – Plesné a v Pstruží. Sami majitelé těchto domů hodnotí tuto akci pozitivně, dobrovolně se do akce zapojují a umožňují přístup zájemcům do svých domovů. Sami kdysi před zahájením stavby sháněli informace a dávají tak ostatním lidem příležitost si osobně vyzkoušet pohodlí a komfort energeticky úsporných domů, zodpovídají dotazy ohledně samotné výstavby, užívání a nízkých provozních nákladů pasivního domu. Jsou důkazem toho, že myšlenka energeticky úsporného bydlení opravdu funguje.

V návaznosti na tuto akci bude začátkem roku 2015 pro všechny zájemce, kteří se přišli do pasivních domů podívat, ale i pro ty, kteří to propásli, možnost přijít a zapojit se do diskuze s odborníky v oboru pasivního stavitelství. Přesný termín akce bude sdělen na webových stránkách společnosti Intoza. Místo konání – Otazník, sídlo společnosti Intoza, první pasivní administrativní budova v ČR. Jste srdečně zváni.

Více informací a kontakty viz www.intoza.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.intoza.cz

Vydáno 27.11.2014
103 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jak dostat do školních tříd čerstvý vzduch?

Jak dostat do školních tříd čerstvý vzduch?
Zdravé prostředí je pro děti základem zdravého vývinu. Platí to i v případě čerstvého vzduchu, kterého je právě ve školních třídách nedostatek a je střediskem škodlivin, které děti musí dýchat. Že děti nedýchají ve třídách zdravý vzduch, prokázalo i měření zdravotního ústavu Břetislav Lapisz. S ...

INTOZA Ostrava, to jsou pasivní domy pro úsporné a zdravé bydlení

INTOZA Ostrava, to jsou pasivní domy pro úsporné a zdravé bydlení
Pasivní doma a stavby s nízkými provozními náklady umožní komfortní a zdravé bydlení. Začněte také bydlet zdravě a úsporně! Obraťte se na stavební společnost INTOZA s.r.o., která od roku 1992 působí v oblasti realizací těchto staveb v okolí měst Ostrava a Frýdek-Místek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INTOZA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTOZA s.r.o.
www.intoza.cz
Adresa

Adresa

Varšavská 1589/110
Ostrava - Hulváky 709 00

intoza@intoza.cz
+420 596 100 300


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vzduchotechnika-ostrava.czARES
captcha