Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Celá řada provozů se neobejde bez kvalitního kalového čerpadla. V případě, že sháníte kalové čerpadlo, které je vhodné pro čerpání vod například s kousky trávy nebo slupkami od ovoce, je ideálním řešením objemové kalové čerpadlo LUCA, s řezacím zařízením, od společnosti NORIA.


NORIA je českým specialistou na čerpadla a čerpadlové systémy, a to od jejich vývoje až po design. Mezi produkty této společnosti však nenajdeme pouze čerpadla jako taková, ale také patentově chráněná závěsná zařízení pro čerpadla ponorná, domácí vodárny, systémy tlakové kanalizace, expanzní nádrže, řídící elektroniku a další příslušenství s čerpadly a čerpadlovými systémy spojené.

Kalové čerpadlo LUCA si poradí s čerpáním splaškové vody plné trávy i slupek od ovoce

Vřetenové kalové čerpadlo LUCA je kompletně celé českým výrobkem. Je určeno pro čerpání kalových a splaškových vod, jejichž teplota nepřesahuje 35°C a které obsahují krátkovláknité látky, jako je například tráva, sláma, ovocné slupky či slupky ze zeleniny a také dalších pevných částic o zrnitosti do 5 milimetrů. Toto kalové čerpadlo však není vhodné pro použití při čerpání kalových a splaškových vod, které obsahují abrazivní příměsi, jako je písek nebo provazy, umělá vlákna, umělé textilie a podobně. Ukázku jak pracuje řezací zařízení, naleznete na webových stránkách www.noria.cz, v sekci pro média.

Nerezová ocel zaručuje dlouhou životnost tohoto kalového čerpadla s řezacím zařízením

Kompletně všechny kovové součásti, objemového kalového čerpadla s řezacím zařízením Noria LUCA, jsou vyrobeny z nerezové oceli, výjimkou je pouze tělo statoru hydrauliky. Nerezové jsou také části jako sací těleso nebo ponorný, vodou chlazený asynchronní elektromotor s kotvou nakrátko.

Záruka na čerpadlo 3 roky, včetně servisu do 48 hodin? U firmy NORIA ano!

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením LUCA nachází své využití nejčastěji v systémech tlakových kanalizací. Při koupi tohoto čerpadla získává zákazník automatickou záruku na 3 roky, a to s kompletním servisem do 48 hodin přímo v místě provozu daného čerpadla, není jej tedy třeba kamkoli převážet. Váš případný problém technik vyřeší na místě, a to ihned a vy nebudete muset čekat na žádnou reklamační lhůtu, ani nic podobného.

Více informací o tomto objemovém kalovém čerpadle s řezacím zařízením, ale také všech ostatních produktech společnosti NORIA, naleznete na www.noria.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.noria.cz

Vydáno 24.11.2013
418 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby
Česká republika má v oblasti výroby průmyslových zařízení stále co nabídnout. Dokazuje to společnost Noria - odborník na ponorná čerpadla a další systémy. Čerpací přístroje vyrábíme poctivě s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Záleží nám na kvalitě, což dokládá tříletá záruční lhůta.

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo
Řešíte-li kopání nové studny či vrtu a poohlížíte se po účinném objemovém vřetenovém čerpadle pro čerpání čisté vody, jistě si vyberete z jednoho ze třech typů od firmy Noria, kterými jsou čerpadla Terca, ADA4 a ADA3.

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA
Sháníte kvalitní čerpadlo či domácí vodárnu? Spolehněte se na čerpadla společnosti NORIA, jež je českým specialistou v oblasti designu, výroby a prodeje čerpadel a čerpacích systémů, které vás nezklamou. Nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový servis, v případě poruchy čerpadla, přímo u ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NORIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NORIA s.r.o.
noria.cz
Adresa

Adresa

Tavíkovice 166
Tavíkovice 671 40

noria@noria.cz
+420 723 336 611


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha