Za kvalitním nářadím do PRONARU

Pro všechny velkoodběratele, maloodběratele, domácí kutily, velké konglomeráty, zkrátka pro všechny je tu společnost PRONAR. Zabývá se prodejem nářadí, brusiva a měřidel, které využijete jak v domácnostech, tak v průmyslových podnicích. PRONAR sídlí v Olomouci.


Prodej nářadí všeho druhu

V sortimentu společnosti PRONAR najdete zejména kompletní sortiment pro obrábění. Díky našemu elektrickému nebo ručnímu nářadí zvládnete cokoliv. Nabízíme velké množství ručního nářadí od nejrůznějších výrobců. V sortimentu tak můžete najít tuzemské i zahraniční značky jako: FESTA, KRAFTWERK, NAREX BYSTŘICE, PROTECO, STANLEY, ZBIROVIA a mnoho dalších. Z elektronářadí se zase můžete těšit na značky NAREX, DWT, HITACHI, POWER PLUS a další přední výrobce.

Dodáváme sice kompletní sortiment pro obrábění, ale nabízíme toho mnohem víc. Zabýváme se prodejem nářadí mnoha druhů. V nabídce společnosti PRONAR tak můžete najít řemeslnické nářadí, zednické nářadí, pneumatické nářadí (pneunářadí), pily, vrtáky, závitníky a mnoho dalších. Nabízíme také mnoho druhů soustružnických nožů, které můžete nakoupit i z pohodlí domova nebo kanceláře - jejich kompletní nabídku totiž najdete i na našem novém e-shopu.

Nabízíme také možnost prodeje nadnormativních zásob nářadí, nástrojů a opotřebených VBD a tvrdokovu.

Brusivo a měřidla nejvyšší kvality

Dalšími stěžejními součástmi sortimentu PRONAR jsou měřidla a brusivo. Nabízíme mnoho druhů brusiva, brusný kámen, brusný segment a také brusné kotouče. Máte také bohatý výběr měřidel nejrůznějších druhů a značek. Dle požadavků zákazníků také zajišťujeme jejich kalibraci, a tak si můžete být jistí, že jejich měření je naprosto přesné a spolehlivé.

U společnosti PRONAR nehledejte jen nářadí, brusivo nebo měřidla. V našem sortimentu najdete také nářadí pro zahradu. Kromě toho nabízíme také výrobky společnosti Biocin, které se postarají o krásnou zahradu. Biocin je čistě přírodní, organický švýcarský výrobek.

PRONAR - váš partner pro efektivní práci

Společnost PRONAR se zabývá prodejem nářadí pro malo i velkoodběratele. V oblasti prodeje nářadí máme bohaté zkušenosti, naše společnost je na trhu už od roku 1998. Našimi zákazníky jsou živnostníci, soukromé osoby, ale také stavební firmy. Největšími odběrateli našeho nářadí jsou ale strojírenské firmy, které vyžadují naprostou kvalitu a spolehlivost nářadí. A přesně takové nářadí, brusivo a měřidla zajistí společnost PRONAR.

Sídlo naší společnosti najdete v Olomouci, kde máme i kamennou prodejnu. Pokud ale nepocházíte z okolí, nemusíte zoufat. V nedávné době jsme zřídili i vlastní e-shop, do kterého postupně přidáváme všechny položky z našeho bohatého sortimentu.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pronar.cz

Vydáno 27.11.2014
481 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vybavte svou strojírenskou či stavební firmu kvalitní technikou

Vybavte svou strojírenskou či stavební firmu kvalitní technikou
Strojírenské a stavební firmy se neobejdou bez vysoce kvalitního a spolehlivého pracovního ručního elektrického nářadí, které je nezbytné pro řádnou výrobu. Olomoucká společnost PRONAR s.r.o působící na trhu již od roku 1998 zabezpečuje těmto firmám veškeré potřebné nástroje, které jsou výrobu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRONAR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRONAR s.r.o.
www.pronar.cz
Adresa

Adresa

Lazce 559
Olomouc 779 00

informace@pronar.cz
+420 585 223 797


Najdete nás také zde:

ARES
captcha