Hydraulické systémy jsou neviditelnými pomocníky

Automobily, budovy, strojírenství - ve všech těchto oblastech a v mnoha dalších tvoří hydraulické systémy důležitou úlohu. Hydraulika je součástí našich životů, aniž bychom si to často uvědomovali. Společnost LIEBEZEIT HYDRAULIK s.r.o. se zabývá výrobou hydraulických systémů už od roku 1993.


Hydraulické systémy, na které se můžete spolehnout

Tradice výroby hydraulických systémů společnosti LIEBEZEIT HYDRAULIK se snoubí s využíváním nejmodernějších technologií. Díky spojení předních technologií s více než dvacetiletými zkušenostmi našich zaměstnanců jsme schopni vyrábět kvalitní komponenty hydraulických systémů. Vyrábíme hydraulické válce o zdvihu až 4000 mm do provozního tlaku 35 MPa. Součástí naší výroby jsou také hydraulické agregáty, které se vyznačují výkonem až 800 kW a provozním tlakem 16 - 70 MPa. Společnost vyrábí také vysokotlaké hadice, při jejichž výrobě využíváme komponentů firmy Aeroquip. Tyto hadice mají světlost do 50 mm. V neposlední řadě patří do výrobního portfolia také hydraulické pohony s maximálním výkonem 800 kW.

Komplexní služby v oblasti hydraulických systémů

LIEBEZEIT HYDRAULIK se nezabývá pouze výrobou hydraulických systémů. Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu služeb, které ocení. V oblasti hydraulických systémů vás provedeme celým procesem od začátku do konce. Vše začíná vývojem jednotlivých komponentů, pak následuje projekce. K návrhu konstrukcí a pohonů využíváme 3D CAD software SolidWorks, který zaručuje preciznost a kvalitu návrhů. Po schválení návrhů přejdeme k samotné výrobě. Naši technici provádějí montáže zařízení přímo na místě. I po instalaci hydraulického systému se s vámi naši technici ale nerozloučí. Poskytují totiž kvalitní servis, včetně generálních oprav hydraulických systémů.

Kvalita a preciznost má své příznivce

Zakoupili jste zařízení, který po pár použitích nefunguje tak, jak má? Přijde vám, že jste vyhodili peníze oknem? To se vám u LIEBEZEIT HYDRAULIK nemůže stát! Poskytujeme kvalitní služby a zařízení, za jejichž perfektní fungování ručíme. Díky našemu přístupu jsme si získali spokojené zákazníky z celé České republiky. Patří mezi ně významné společnosti jako KSK, ČEZ, Severočeské doly, Povodí Ohře a mnoho dalších zákazníků, u kterých jsme provedli například generální opravy hydraulických systémů, nainstalovali hydraulické systémy výsypek stabilizátoru nebo hydraulické válce pro vysokozdvižné vozíky, provedli jsme repase hydraulických prvků rypadel nebo jsme vyrobili hydraulické stanice pro zvedání velkostrojů.

Společný název pro kvalitu, preciznost a funkčnost? Přece LIEBEZEIT HYDRAULIK.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.liebezeit.cz

Vydáno 01.12.2014
195 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LIEBEZEIT HYDRAULIK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LIEBEZEIT HYDRAULIK s.r.o.
www.liebezeit.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobky
Adresa

Adresa

Mládežnická 343
Bílina 418 01

ksedlackova@liebezeit.cz
+420 736 481 915


Najdete nás také zde:

ARES
captcha