Ortopedické pomůcky zlepšují kvalitu života v mnoha směrech

Společnost Ergona Opava se zabývá výrobou protéz dolních a horních končetin, ortéz, bandáží, ortopedické obuvi a dalších pomůcek, které zvyšují kvalitu života po úrazech, při specifických onemocněních nebo vrozených vadách.

Protézy na dolní i horní končetiny Opava

Protézy dolních a horních končetin

K dosažení a usnadnění běžných denních činností musí protézy dolních a horních končetin splňovat veškeré požadavky z hlediska funkčnosti, komfortu i vzhledu.
Funkčnost protézy: Funkcí protézy je náhrada chybějící končetiny a možnost provádět činnosti, které pacient provozoval před amputací. Současné technologické postupy umožňují konstruovat takové protézy dolních a horních končetin, které poskytují uživateli maximální komfort.
Komfort protézy: Komfort je základním požadavkem na protézu. Protéza musí být jednoduchá jak na ovládání, tak na údržbu. Její používání nesmí být bolestivé ani nepohodlné.
Vzhled protézy: Vzhled protézy je dalším důležitým aspektem, a to zejména proto, aby bylo zařazení do běžného života co nejpříjemnější. Protézy dolních a horních končetin od Ergona Opava vypadají přirozeně jak tvarově, tak i barevně.
Protézy od naší společnosti umožňují včasnou integraci do společenského života a rychlý návrat k pohybovým aktivitám, kterým se pacient věnoval před amputací. Tyto protézy jsou odolné, spolehlivé, pohodlné a jednoduše ovladatelné. Samozřejmostí je i možnost úpravy protézy podle aktuálního stavu pacienta. V případě nutnosti opravy protézy je nutné tento zásah nejprve schválit revizním lékařem. Schválené opravy jsou částečně hrazeny zdravotní pojišťovnou, spoluúčast pacienta je 10%.

Protézy na ruce i hohy


Ortézy dolních a horních končetin

Funkce ortézy spočívá ve stabilizaci, fixaci, podpoře nebo také kompenzaci zbylých funkcí končetin. Nejčastěji jsou aplikovány u vrozených vad, úrazů a jiných pohybových potíží. V těchto případech vyrábíme ortézy dolních a horních končetin, které vynikají zejména lehkostí, snadnou ovladatelností, stabilitou i příjemným vzhledem.

Ortézy horních a dolních končetin, ortézy trupu


Ortopedická obuv a další ortopedické pomůcky pro lepší život

Ortopedická obuv výrazně napomáhá v řadě závažných postižení nohou. Má rovněž zásadní vliv na průběh léčby po úrazech nebo vrozených vadách a působí jako prevence vzniku dalších problémů. Velkou pozornost je také třeba věnovat výběru a konstrukci ortopedických obuvi. Ergona Opava nabízí ortopedickou obuv zhotovenou na základě individuálního zaměření, která je zásadně vyráběna z přírodních materiálů v mnoha barevných provedeních.

Hledáte-li kvalitní ortopedické pomůcky, které vám usnadní běžné denní činnosti, obraťte se na společnost Ergona Opava, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Odborníci z našeho nestátního zdravotnického zařízení Vám také rádi poradí s výběrem optimální ortopedické pomůcky, která bude řešit Váš aktuální problém. Navštivte webové stránky www.protetika-ergona.cz pro více informací.

Ortopedické pomůcky Opava - kontaktujte nás


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.protetika-ergona.cz

Vydáno 01.12.2014
640 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel

Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel
Problémy s chůzí a s bolestí chodidel má v současnosti velké množství lidí. Příčiny bývají různé, spousta lidí je však neřeší, ačkoliv znepříjemňují kvalitu života. Patříte mezi ty, kteří se chtějí problémů postavit čelem a vyřešit jednou provždy? Prvním krokem, který vede ke zjištění příčiny ...

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru
Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.

Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“

Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“
Cukrovka je onemocnění, které se v lidském světě objevuje stále častěji. Doprovází ji mnoho útrap a jednou z nich je i komplikace nazývána „Syndrom diabetické nohy“. Při nedostatečné péči o nohy a nevhodné obuvi dochází ke vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Následuje ...
PODSTRÁNKY

Ortézy a protézy

Ortézy a protézy
Protézy a ortézy horních a dolních končetin, trupové ortézy – výroba na míru

Ortopedické boty a vložky na míru

Ortopedické boty a vložky na míru
Ortopedickou obuv na míru, ortopedické vložky pro děti i dospělé vyrábí Ergona Opava

Podologické vyšetření a analýza chůze

Podologické vyšetření a analýza chůze
Podologické vyšetření a analýza chůze k odstranění potíží s vadnou chůzí a bolestmi chodidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ergona Opava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ergona Opava s.r.o.
www.protetika-ergona.cz
Adresa

Adresa

Krnovská 2539/3
Opava 746 01

info@protetika-ergona.cz
+420 553 622 442


Najdete nás také zde:

ARES
captcha