Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Řešíte-li kopání nové studny či vrtu a poohlížíte se po účinném objemovém vřetenovém čerpadle pro čerpání čisté vody, jistě si vyberete z jednoho ze třech typů od firmy Noria, kterými jsou čerpadla Terca, ADA4 a ADA3.


Využití vřetenových čerpadel je široké

Tato vysoce účinná vřetenová čerpadla, od českého výrobce čerpadel a čerpadlových systémů NORIA, jsou ideální pro využití při čerpání čisté vody z vrtů a studní a jsou kompletně vyráběna na území České republiky, takže jejich koupí získáte skutečně český výrobek vysoké kvality. Aby však čerpadlo fungovalo tak, jak má, voda by neměla přesahovat teplotu 35°C a čerpadlům také nesvědčí, pokud voda obsahuje abrazivní směsi. Jílovitá či železitá voda našim čerpadlům problémy nedělá.

NORIA je českým specialistou na čerpadla a čerpadlové systémy

Kromě objemových vřetenových čerpadel se společnost NORIA specializuje na vývoj a výrobu dalších typů čerpadel, kterými jsou například objemová kalová čerpadla s řezacím zařízením, vhodná pro čerpání kalových a splaškových vod, nebo další typy čerpadel a čerpadlových systémů, domácí vodárny, závěsná zařízení pro ponorná čerpadla, expanzní nádrže i řídicí jednotky a další příslušenství k čerpadlům a čerpadlovým systémům.

Velké plus: vřetenová čerpadla NORIA lze snadno opravit

Objemová vřetenová čerpadla NORIA mají obrovskou výhodu v tom, že díky jejich konstrukci, je poměrně velmi jednoduché je při poruše či jiných problémech opravit. Pokud se vám tedy stane, že vaše čerpadlo tohoto typu přestane sloužit, jak má, oprava zařízení ani náhradních dílů na něj vás nevyjde na více než maximálně několik stokorun.

Kompletní servis čerpadla přímo u vás doma. To vám nikdo jiný nenabídne

Na čerpadla NORIA typu Terca, ADA4 a ADA3 navíc poskytujeme tříletou záruku, včetně kompletního servisu. Přijedeme k vám až domů, do 48 hodin od zavolání a vše opravíme či vyměníme přímo na místě a velmi rychle, takže se nemusíte zdržovat žádným složitým převážením čerpadla či jeho zajišťováním.

Pro více informací o objemových vřetenových čerpadlech Terca, ADA4 a ADA3, stejně jako o všech ostatních produktech a službách společnosti NORIA, navštivte web společnosti www.noria.cz. Kontaktujte nás se svou představou o čerpadle pro váš provoz, rádi vám poradíme. Důvěřujte tuzemské kvalitě a zlatým českým ručičkám i vy!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.noria.cz

Vydáno 24.11.2013
617 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby
Česká republika má v oblasti výroby průmyslových zařízení stále co nabídnout. Dokazuje to společnost Noria - odborník na ponorná čerpadla a další systémy. Čerpací přístroje vyrábíme poctivě s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Záleží nám na kvalitě, což dokládá tříletá záruční lhůta.

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody
Celá řada provozů se neobejde bez kvalitního kalového čerpadla. V případě, že sháníte kalové čerpadlo, které je vhodné pro čerpání vod například s kousky trávy nebo slupkami od ovoce, je ideálním řešením objemové kalové čerpadlo LUCA, s řezacím zařízením, od společnosti NORIA.

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA
Sháníte kvalitní čerpadlo či domácí vodárnu? Spolehněte se na čerpadla společnosti NORIA, jež je českým specialistou v oblasti designu, výroby a prodeje čerpadel a čerpacích systémů, které vás nezklamou. Nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový servis, v případě poruchy čerpadla, přímo u ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NORIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NORIA s.r.o.
noria.cz
Adresa

Adresa

Tavíkovice 166
Tavíkovice 671 40

noria@noria.cz
+420 723 336 611


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha