Střecha od TONDACH, to je široký výběr a kompletní služby

TONDACH je nejen největším českým výrobcem pravé pálené střešní krytiny, ale zároveň poskytuje také nejširší portfolio služeb souvisejících s jeho produkty a péčí o zákazníka. V průběhu celého roku dále nabízí všem stavitelům různé formy slevových akcí, takže kvalitní český výrobek je možné pořídit velmi výhodně nejen v období stavební sezóny. Při náročném úkolu, jakou stavba domu je, ocení jistě většina z nás odborníky, kteří jsou kromě kvalitních produktů schopni zaštítit celý projekt díky profesionálnímu poradenství a kompletnímu servisu.


Střešní krytina s nejdelší zárukou

Pokud nepodceníte její pokládku, pálená střešní krytina TONDACH vám v dobré kondici vydrží opravdu věky. Díky své odolnosti, která je dána kvalitním přírodním materiálem a osvědčenými výrobními postupy, obstojí i v oblastech s doslova extrémními klimatickými podmínkami. Společnost TONDACH, největší český výrobce pravé pálené střešní krytiny, na pálenou tašku poskytuje nejdelší záruku na trhu - celých 33 let.

Největší výběr modelů, povrchových úprav a barev

Výběr střešních tašek se neustále rozšiřuje a přizpůsobuje nárokům moderní doby. Největší výběr nabízí výrobce TONDACH, který dodává přibližně 60 variant modelů tašek, jejich povrchových úprav a barevných provedení. Kromě režné pálené tašky, která povrchovou úpravu nemá, je skvělou variantou také takzvaná engoba nebo glazura. Naprostou novinkou je pak moderní plochá pálená taška Figaro 11, která nadchne svým neotřelým designem a také praktičností.

Režná, glazura nebo engoba?

Povrchové úpravy glazura a engoba spočívají v nanášení speciálních směsí křemičitých látek na tašku ještě před jejím výpalem. Díky tomu taška nejen originálně vypadá, ale získává také ještě lepší odolnost vůči nečistotám, takže taška nemění svůj vzhled a barvu. Jak který model v daném provedení vypadá, si můžete sami prohlédnout na webu www.tondach.cz. Jakákoli z vámi vybraných variant je pak samozřejmě dostupná v daném provedení včetně střešních doplňků, jako jsou příslušné hřebenáče, větrací tašky nebo tašky proti sněhu.

Doprava v rámci celé ČR za stejnou cenu

Jakmile se pro vaši vysněnou střechu rozhodnete, do týdne bude u vás. V případě průměrné velikosti střechy vás tato doprava nebude stát více než 500 Kč. Nezáleží při tom, jak daleko bydlíte, cena je pro celou republiku stejná. Při objednávce celého kamionu je doprava zdarma, a to nejpozději do 3 dnů.

Oceníte radu při realizaci vaší nové střechy? Produkty a technickou podporu naleznete na www.tondach.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tondach.cz

Vydáno 03.12.2014
96 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TONDACH Česká republika, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TONDACH Česká republika, s.r.o.
www.tondach.cz
Adresa

Adresa

Bělotínská 722
Hranice 753 01

info@tondach.cz
+420 383 828 099


Najdete nás také zde:

ARES
captcha