Penzion U Hroznu



Útulné ubytování, tradiční vinné sklepy a krásné prostředí najdete ve Velkých Bílovicích.

Krásná příroda, dobré jídlo, pití i zábava? To vše najdete v Penzionu u Hroznu. Nabízíme vám ubytování v malebném penzionu přímo v centru Velkých Bílovic. S rodinou, partou kamarádů, nebo třeba firemními partnery si tak můžete vychutnat pohostinnost krajů jižní Moravy a navštívit místní vinné sklepy i kulturní skvosty.


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků? Nemusíte utrácet peníze za pobyty u moře, i na Moravě najdete spoustu krásných míst. Penzion u Hroznu se nachází v těsné blízkosti dálnice Brno – Bratislava, je tak skvěle dostupný pro cestu autem i autobusem. Také nejznámější památky jako je například Lednicko–Valtický areál jsou od nás co by kamenem dohodil. Kromě skvělé atmosféry a tradičních vinných sklepů vás tu navíc čeká milý, usměvavý personál a stylové ubytování.

Milovníci vína u nás budou jako v ráji

Velké Bílovice i okolí jsou pověstné díky své vinařské tradici. Pokud tedy toužíte po netradičním zážitku v podobě vinařské turistiky, rozhodně nás navštivte. Vlastníme totiž soukromý vinný sklep i vinice a rádi vás zasvětíme do tajů výroby a degustace vína. Zařídíme pro vás individuální nebo skupinovou prohlídku místních vinic a sklepů i následnou degustaci s odborným výkladem. Věřte, že není nic lepšího, než si v příjemném prostředí vinného sklepa posedět s blízkými u skleničky dobrého kvalitního vína přímo od výrobce.

Penzion U Hroznu nabízí turistiku, wellness i speciality místní restaurace

Nejen milovníci vína si u nás přijdou na své. Okolí je plné zajímavých turistických atrakcí a kulturních památek. Ať už se tedy rozhodnete pro aktivní dovolenou na kolech, nebo dáváte přednost kratším procházkám, náš penzion ve Velkých Bílovicích je tou nejlepší volbou. Po náročném dni si pak můžete odpočinout v našem wellness centru se saunou a vířivkou.

Chloubou penzionu je také naše restaurace, kde připravujeme tradiční české speciality, zahraniční pokrmy, ale i výborné moučníky. Zajistíme pro vás polopenzi i plnou penzi během ubytování, slavnostní oběd, nebo občerstvení na firemní večírek.

Nabízíme ubytování v útulných pokojíčcích až pro 4 osoby

V Penzionu U Hroznu myslíme opravdu na všechno a nabízíme vám stylové ubytování v pokojích pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou se sociálním zařízením, dále zde najdete klimatizaci, televizi a wifi připojení. Pokud chcete být v centru dění, jistě oceníte pokoje s výhledem přímo na náměstí. Pro zákazníky toužící po klidu zase máme pokoje směřující do vnitřního dvora se zahradou.     

U nás si zkrátka přijde na své úplně každý. Dovolená ve Velkých Bílovicích, na kterou budete dlouho vzpomínat, může začít.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uhroznu.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Návštěva vinného sklepa a degustace dobrého vína k pobytu na jižní Moravě neodmyslitelně patří

Návštěva vinného sklepa a degustace dobrého vína k pobytu na jižní Moravě neodmyslitelně patří

Budoucnost patří poctivým rodinným podnikům a jistě nebudeme lhát, když řekneme, že v případě výroby vína a vinařské turistiky to platí dvojnásob. Neopakovatelná atmosféra vinného sklepa, degustace s lidmi, kteří vínu skutečně rozumí, neboť jej již léta vyrábějí, chutné občerstvení a také příjemné ubytování v rodinném penzionu skýtají skvělou příležitost nejen k odpočinku, ale také rozšíření obzorů. A přesně takový je rodinný podnik spojující služby Penzionu U Hroznu a Vinařství Bauman v naší největší vinařské obci Velké Bílovice.

Vydáno 26.01.2014
Penzion Velké Bílovice - ubytování, vinný sklep i prostory pro firemní akce

Penzion Velké Bílovice - ubytování, vinný sklep i prostory pro firemní akce

Jak vypadá ideální místo na dovolenou nebo příjemně strávený víkend? Třeba prostředí krásné jižní Moravy a pouhých 8 km od Lednicko-Valtického areálu, wellness se saunou a vířivou vanou, vinný sklep, letní terasa s grilem, wifi a klimatizace, ubytování v příjemných pokojích a spousta možností, kam vyrazit na výlet. Tak by se stručně dal popsat Penzion a vinařství U Hroznu - ubytování s vinným sklepem ve Velkých Bílovicích, s dobrou dostupností od dálnice a za výhodnou cenu.

Vydáno 14.01.2016



Vydáno 03.12.2014
588 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2017