Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Hodláte stavět a nemůžete najít vhodný pozemek? Pak jste určitě ještě nekontaktovali společnost JUNG.CZ. Našim klientům totiž nabízíme bohatý výběr pozemků k prodeji. Máme pro vás připraveny atraktivní lokality, které bývají jinak rychle zabrané. Díky nám se můžete stát jedním z majitelů pozemků na místech, kde by si své snové bydlení dokázal představit každý.


Ideální pozemek ke stavbě domu

Už jste někdy slyšeli o Dolních Jirčanech? Je to malebná obec nedaleko Prahy (dojezdnost do centra Prahy autem cca 20 minut) a je dostupná Pražskou integrovanou dopravou. Dolní Jirčany spadají pod sousední obec Psáry. Najdete zde vše, co k životu potřebujete – školku i školu, lékaře, obchody, poštu, restauraci a mnoho dalších služeb, které zpříjemňují bydlení. A proč vás o tomto informujeme? JUNG.CZ zde totiž vlastní lukrativní pozemky, které nabízí k prodeji. Pozemek, o který by se jiní rvali, může být nyní váš za příznivé ceny.

V Dolních Jirčanech nabízí JUNG.CZ pozemky v lokalitě Třešňovka. Ta se nachází v blízkosti lesa a malebného rybníčku Kukalák. Tím se pro vás otevírají mnohé volnočasové aktivity – rybaření, houbaření, procházky přírodou a jízda na kolech či na bruslích. Všechny stavební parcely jsou napojeny na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace. Inženýrské sítě jsou již zkolaudované. K pozemku se dostanete bez problému – vede k němu totiž nová asfaltová komunikace, kterou osvětluje veřejné osvětlení.

Pozemky, které si okamžitě zamilujete

I druhá lokalita, ve které nabízí JUNG.CZ pozemky k prodeji, vás okouzlí. Jsou jí totiž Velvary. Toto město se nachází severozápadně od Prahy, od které je vzdálené cca 40 minutovou jízdou vlakem. Málokoho by napadlo, že příroda v blízkosti Prahy může být tak nádherná, jak je tomu právě ve Velvarech. Převažuje zde mírně zvlněná krajina plná úrodných polí, nad kterými se v dálce tyčí česká dominanta – hora Říp. Velvary jsou proto jako stvořené pro cykloturistiku nebo běžky. Zároveň tu na vás dýchne dobová atmosféra v podobě historických památek (např. kostel sv. Jiří).

Velvary svým obyvatelům poskytují veškerou občanskou vybavenost. Najdete tu školy, obchody, knihovnu, muzeum a další služby. Pravidelně se zde konají trhy. JUNG.CZ ve Velvarech vlastní pozemky v atraktivní městské části U Parku, která se nachází nedaleko náměstí. I přes své umístění blízko náměstí poskytuje klid a pohodu. Našim klientům nabízíme pozemky ve Velvarech o výměře cca 800 m2.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jung.cz

Vydáno 03.12.2014
835 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení
Co kdybychom vám řekli, že zatímco máte nohy na stole a vychutnáváte si kávičku, váš vysněný dům získává svou podobu? Stavba domu vyžaduje značné úsilí – vy ale nemusíte hnout ani prstem. Stačí, když se obrátíte na společnost JUNG.CZ. Zajistíme vám totiž pozemek a postavíme dům.

Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené
Vlastní rodinný domek za Prahou je snem každého druhého pracujícího člověka ve Středních Čechách. Velmi zajímavou variantou, jak zůstat v kontaktu s výhodnými pracovními příležitostmi hlavního města a zároveň mít dostatek soukromí a prostoru pro rodinný život, jsou rodinné domy Unhošť. Nenechte se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JUNG.CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
JUNG.CZ a.s.
www.jung.cz
Adresa

Adresa

Dolní Kamenice 19
Velvary 273 24

info@jung.cz
+420 602 189 707


Najdete nás také zde:

ARES
captcha