I střecha musí být bezpečná. Pořiďte si střešní záchytný systém Rothoblaas, vyplatí se vám to!

Realizací střech pro rodinné domy, ale i obchody a průmyslové objekty, se ve společnosti DVS LINE úspěšně zabýváme již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru proto víme, že stavbou střechy to nekončí. Každá nová střecha totiž musí splňovat určité bezpečnostní předpisy. Proto vám kromě odborné realizace střech nabízíme také montáž záchytných systémů Rothoblaas, které udělají z vaší střechy bezpečné místo a ochrání vás před potížemi.


Zajistíme odbornou montáž záchytných systémů

Věděli jste, že podle evropské normy z roku 2012 musí být každá nová střecha v České republice opatřena systémy pro zachycení pádu? Ne? Pak je ta správná chvíle obrátit se na naši firmu. Spolupracujeme totiž se světově uznávaným výrobcem střešních záchytných systémů, italskou společnostní Rothoblaas. Na základě certifikátu, který jsme od této společnosti získali, vám tak nabízíme kompletní montáž záchytného systému odpovídajícího všem stanoveným normám.

Střešní záchytný systém oceníte při opravách střechy, ale i v případě nehody

Ptáte se, proč investovat do záchytného systému, když na střechu chodíte pouze výjimečně? Pak vězte, že právě majitel domu je zodpovědný za případné nehody a smrtelné pády. Střešní záchytný systém Rothoblaas je tak skvělou investicí, která nejen může někomu zachránit zdraví nebo dokonce život, ale ušetří vám i spoustu peněz. Případné opravy antény, komínu, nebo čehokoli jiného se totiž obejdou bez vysokozdvižných košů, nebo drahých provizorních konstrukcí. Záchytný systém skvěle poslouží a zajistí řemeslníkům snadný a bezpečný pohyb po střeše.

Není střecha jako střecha. My vám proto navrhneme záchytný systém na míru

Výběr a montáž těch správných bezpečnostních prvků na střechu určitě nepodceňujte a obraťte se na firmu, která záchytným systémům skutečně rozumí. My ve společnosti DVS LINE přistupujeme ke každé zakázce individuálně a vypracujeme detailní projekt včetně cenové kalkulace. Ať už vaše střecha potřebuje kotvící zařízení, zajišťovací vedení, nebo např. přístupy, my navrhneme ideální rozmístění ochranných prvků a vše odborně upevníme. Pracujeme vždy tak, aby záchytné systémy co nejméně narušily vizuální podobu střechy a zapadly do celkového konceptu.

Nezapomínejte na to, že i střecha potřebuje zabezpečit a obraťte se na skutečné odborníky. Firma DVS LINE je zárukou kvality, na montáž záchytných systémů Rothoblaas jsme totiž získali certifikát. S námi tak máte jistotu, že vše proběhne rychle, kvalitně a na základě platných norem a přepisů. Proto neváhejte a navštivte naše webové stránky ještě dnes.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dvsline.cz

Vydáno 03.12.2014
442 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní pokrývačské práce prováděné zkušenými pokrývači = základ dobré střechy

Kvalitní pokrývačské práce prováděné zkušenými pokrývači = základ dobré střechy
Mít střechu nad hlavou, to je tak trochu okřídlená fráze. Ale ať chceme nebo ne, bez střechy to zkrátka většinou nejde. Existují střechy ploché nebo šikmé, oblíbené jsou také střešní nástavby či vestavby. To vše se neobejde bez kvalifikované klempířské a pokrývačské práce. Přestože postavit nebo ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DVS line, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
DVS line, a.s.
www.dvsline.cz
Adresa

Adresa

Sokolovská 572
Uherské Hradiště 686 01

dvs@dvsline.cz
+420 777 704 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha