Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.

Náhrobní desky - Kamenictví Škrobánek

Vkusné pomníky nesou vzpomínku na nejbližší

Úmrtí blízkého člověka je vždy smutný a nepříjemný okamžik v našem životě. Z nečekané ztráty se ale nakonec musíme vzpamatovat a jít dál. Co ovšem nikdy neodchází, jsou povinnosti. Je to právě pohřeb, který s sebou přináší spoustu nutností na vyřízení. Jednou z nich je zhotovení náhrobního kamene. V takové chvíli neriskujte a obraťte se na profesionály. Vyrábíme nejrůznější náhrobky. Našemu zákazníkovi vždy vycházíme vstříc, nebojte se na nás proto obrátit s jakýmkoli přáním!

Zhotovení náhrobního kamene


Náhrobky vyrábíme poctivě více jak 20 let

Kamenické práce nás živí už více jak 20 let. Můžete se proto spolehnout, že vaše přání splníme do posledního detailu. Dáváme si záležet na každé zakázce, a věříme v hodnoty, jako jsou poctivost, spolehlivost a přesnost. Nyní navíc nabízíme slevu až 20% na urnové pomníky. Kamenictví Škrobánek vám kromě toho nabízí i další sortiment. Objednat si u nás můžete následující výrobky:

- náhrobní desky
- parapety
- kuchyňské desky
- krbové parapety
- schody


Krby z žuly i mramoru obohatí váš interiér

Chcete si domů pořídit krbová kamna, ale přemýšlíte, z čeho si nechat vyrobit desku? A co takhle zkusit kámen? Kamenictví Škrobánek nabízí desky z přírodního i umělého kamene. Krby s kamennou deskou vypadají velmi pěkně a navíc na nich neulpívá tolik prachu. Navíc si můžete vybrat z několika desítek druhů žulového i mramorového kamene. Chcete tmavý kámen, nebo raději odstín s nádechem červené? U nás si vybere každý.

Desky z přírodního i umělého kamene


Kuchyňské desky zajistí příjemnou pracovní plochu

Zařizujete si novou kuchyň a stále nevíte, jakou pracovní desku zvolit? A přemýšleli jste už o kamenné desce? Naše kamenictví vyrábí žulové i mramorové pracovní desky, které nekloužou a maximálně vám zpříjemní vaření v kuchyni. Navíc si můžete zvolit z různých odstínů kamene, a váš interiér tak bude jednotný.

Potřebujete rychle sehnat náhrobní desku? Pak se obraťte na nás, vyrobíme vám náhrobky i pomníky podle vašich představ. Přemýšlíte, že byste váš interiér doplnili kamenem? Vyrobíme vám kamenné krbové i kuchyňské desky podle vašich představ. Splníme jakékoliv vaše přání, neváhejte nás kontaktovat!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamenictvi-skrobanek.cz

Vydáno 04.12.2014
2657 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava
Postarat se o hrob svých rodičů a blízkých? Záležitost smutná, ale patří do reálného života a proto si každý zesnulý zaslouží pěkné místo pro odpočinek, pomník i náhrobní kámen, při kterých se bude aspoň hezky vzpomínat. Vytvoření nového hrobu nebo renovaci můžete s jistotou svěřit do rukou ...

Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru

Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru
Přírodní i umělý kámen patří mezi oblíbené materiály. Lze jej využít na obklady, schodiště, krby, ale třeba i kuchyňské linky. Výběr v kamenictví může být pro zákazníky někdy obtížným, ovšem nemusíte předčasně propadat panice. Společnost Kamenictví Škrobánek Opava je tu pro vás! Vybereme kámen ...
PODSTRÁNKY

Hroby z přírodního kamene

Hroby z přírodního kamene
Kamenické práce, výroba hrobů z přírodního kamene – žuly, mramoru, pískovce

Pomníky a náhrobky

Pomníky a náhrobky
Kamenické práce na zakázku, výroba pomníků a náhrobků z kamene

Kamenné výrobky

Kamenné výrobky
Zakázková kamenická výroba kuchyňských desek, schodů, parapetů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kamenictví Škrobánek Náhrobky a pomníky Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Kamenictví Škrobánek
www.kamenictvi-skrobanek.cz
Adresa

Adresa

Slezská 39/77
Opava - Malé Hoštice 747 05

skrobanek8@seznam.cz
+420 603 236 719


Najdete nás také zde:

ARES
captcha