Váš vůz si zaslouží tu nejlepší péči - dekorativní chromování od DELTACOL CZ

Chcete svému vozidlu dopřát opravdu luxusní péči i vzhled? Dekorativní chromování je nejen velmi efektní povrchová úprava, ale díky svým vlastnostem plní i funkci ochrannou. Specialistou nejen na dekorativní chromování je společnost DELTACOL CZ z Litovle.


Co je dekorativní chromování?

Jde o jednu z nejefektnějších úprav vozidla, kdy se na celý povrch nanáší vrstva duplexního niklu a chromový povlak pro vysoký lesk. Tímto procesem se docílí nejen lesklého efektu, stálosti a špičkové kvality kovového povlaku, ale povrch vozidla je také maximálně chráněn před korozí, nepřízní počasí, předčasným mechanickým opotřebením a dalšími negativními vlivy.

 

I dekorativní chromování však má svá pravidla, která určují výsledný efekt. Tím základním kritériem pro viditelné zlepšení stavu povrchu vozidla je kvalita vstupního materiálu. Dekorativní chromování se aplikuje na kvalitní čistý a hladký povrch. V opačném případě, tedy tam, kde je povrch zkorodovaný a drsný, nezmůže ani sebekvalitnější dekorativní chromování zázraky. Před samotným dekorativním chromováním je tedy třeba povrch dokonale připravit broušením, odmaštěním a vyleštěním.

 

Dekorativní chromování od DELTACOL CZ

Dekorativní chromování provádí kvalifikovaní pracovníci do těchto max. rozměrů:

 

  • Délka: 1800 mm
  • Výška: 750 mm
  • Šířka: 250 mm

 

Kromě dekorativního chromování provádíme i další profesionální galvanické a chemické úpravy povrchů, jako je např. niklování, technické chromování, zinkování, pasivace, chromátování a moření hliníku, a další úpravy dle individuálních požadavků klienta.

 

Dopřejte svému vozu za jeho spolehlivé služby takovou péči, jakou si zaslouží. Dekorativní chromování jej ochrání před nepřízní vnějších vlivů a bude vás svým luxusním vzhledem reprezentovat ještě dlouhou dobu. Pro více informací o společnosti DELTACOL CZ a jejích profesionálních službách navštivte webové stránky www.deltacol.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.deltacol.cz

Vydáno 04.12.2014
428 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chemické úpravy hliníku – pasivace přípravkem Bonderite 2040 (původní název Alodine 2040)

Chemické úpravy hliníku – pasivace přípravkem Bonderite 2040 (původní název Alodine 2040)
Úprava materiálů moderními přípravky a technologií vede ke zvýšení kvality pro další použití a také k prodloužení životnosti. V případě pasivace jde o moření jednotlivých dílů z hliníku a aplikaci chemických přípravků Bonderite (Alodine) 2040. O kvalitní zajištění pasivace hliníkových dílů a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DELTACOL CZ s.r.o. člen BRANO GROUP (provozovna Litovel)
WEBOVÁ STRÁNKA
DELTACOL CZ s.r.o.
www.deltacol.cz
Adresa

Adresa

Palackého 1160/34
Litovel 784 01

deltacol@brano.eu
+420 585 153 511


Najdete nás také zde:

ARES
captcha