I autobusová doprava může být pohodlná

Potřebujete přepravit větší množství osob v rámci celé České republiky, ale také v zahraničí? Máte rádi pohodlí na cestách a nechcete se ho vzdát? Pak je tu pro vás JC TRANS, váš spolehlivý autobusový dopravce z Ostravy.

I autobusová doprava může být pohodlná, JC Trans, s.r.o.

Luxusní vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava

JC TRANS je společností, na kterou se můžete spolehnout. Zaměstnáváme zkušené řidiče a naše zákazníky přepravujeme pomocí moderních autobusů značek BOVA, SETRA a MAN. Bojíte se letadel a necítíte se na dlouhé cesty autem? Pak je pro vás nejvhodnější právě bezstarostná autobusová doprava. Všechny autobusy společnosti JC TRANS jsou vybaveny klimatizací, WC a DVD přehrávačem s televizemi. Ani řízky už si nemusíte smažit s sebou. Naše autobusy jsou totiž vybaveny také lednicí a kávovarem, takže hlad vás nezaskočí. Na cestách vám proto nebude nic chybět a v průběhu cesty se můžete i prospat a zrelaxovat díky pohodlným sedačkám.

Společnost JC TRANS nabízíme autobusovou dopravu v rámci České republiky i zahraničí. Zajišťujeme proto přepravu osob na dovolené, přepravu sportovců na zápasy, přepravu dětí na školní výlety a mnoho dalších. Naše autobusy mají kapacitu až 49 míst, autobus značky MAN nabízí dokonce až 57 míst k sezení! O autobusy ve vlastnictví JC TRANS se pravidelně staráme a jsou v perfektním technickém stavu. Zajišťujeme tak bezpečnost při přepravě. Ani autobusová doprava na dovolenou v zimě pro nás není problém. Naše autobusy jsou totiž vybavené ski boxy na lyže.

Bezstarostná autobusová doprava


Naši zákazníci se k nám vracejí

Bezpečnost, plynulost a pohodlí, to jsou hlavní hesla autobusové dopravy společnosti JC TRANS. I proto máme za dobu svého působení najetých mnoho kilometrů a přepravených tisíce spokojených zákazníků. Našich služeb využívají soukromé osoby, ale také firmy a kluby. Společnost JC TRANS je pravým ostravským patriotem, proto podporujeme místní sportovní kluby. Ostravské hokejisty, fotbalisty, ale také florbalisty proto převážíme na jednotlivé zápasy zcela zdarma. Pomáháme ale také tam, kde je to nejvíce potřeba. Spolupracujeme s charitativními organizacemi, kterým taktéž zajišťujeme autobusovou dopravu zcela zdarma.

JC TRANS: autobusová doprava


Zvolte pohodlí na cestách i vy

JC trans nabízí pohodlnou a bezpečnou přepravu osob. Zlákala vás naše nabídka vnitrostátní i zahraniční autobusové dopravy? Pak nás neváhejte kontaktovat. Učinit tak můžete přímo v sídle naší firmy v Ostravě, nebo nás kontaktujte skrze telefon či email. Vypracujeme pro vás nezávaznou finanční nabídku. Zahraniční přepravy jsou navíc osvobozeny od DPH.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jctrans.cz

Vydáno 04.12.2014
814 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

JC TRANS, to je spolehlivá a zejména bezpečná autobusová doprava

JC TRANS, to je spolehlivá a zejména bezpečná autobusová doprava
Potřebujete dopravit děti na školní výlet nebo kolegy na školení či konferenci? Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava, to je hlavní činnost společnosti JC TRANS, s.r.o. Objednejte si u nás autobus a my vás spolehlivě a bezpečně dopravíme, kam budete potřebovat.
PODSTRÁNKY

Autobusová doprava

Autobusová doprava
Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava, zájezdy luxusními autobusy

Dodávková doprava, odvozy na letiště

Dodávková doprava, odvozy na letiště
Odvoz na letiště Mošnov, Krakov, Katovice, expresní dodávková doprava

Nákladní doprava

Nákladní doprava
Nákladní kamionová doprava v rámci Evropské unie, Norska a Švýcarska
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JC Trans, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JC Trans, s.r.o.
www.jctrans.cz
Adresa

Adresa

Štramberská 2872
Ostrava - Vítkovice 703 00

jctrans@jctrans.cz
+420 724 777 825


Najdete nás také zde:

ARES
captcha