PROZNAK Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

Jak zajistit, aby silnice, dopravní stavby i menší cesty byly vždy bezpečné a přehledné? No přece pomocí kvalitního dopravního značení, které najdete u firmy PROZNAK Praha. Máme pro vás širokou nabídku dopravního značení, ale i lanová svodidla a další příslušenství, které využijete při stavbě silnice, potřebě dopravního opatření, i pro větší přehled v ulicích města.


Dopravní značení pro větší přehled na silnicích

Zákaz vjezdu, dej přednost v jízdě nebo upozornění na blížící se přechod. S dopravními značkami se setkáváme na každém rohu, a jenom díky nim nevzniká na silnicích chaos a velký počet dopravních nehod. Kde ale sehnat dopravní značení, které odpovídá všem předpisům? Stačí navštívit náš e-shop nebo jednu z kamenných provozoven společnosti PROZNAK. Seženete u nás veškeré dopravní značení (některé na objednávku), a to hned ve více variantách. Víme totiž, že každá komunikace vyžaduje jiné dopravní značení, a proto pro vás máme dopravní značky standardní velikosti, ale i jejich zmenšené a zvětšené varianty.

 

To ale není vše. Ve firmě PROZNAK Praha myslíme i na další situace - máme pro vás tedy širokou škálu provizorního dopravního značení a dále oddělení projekce, které pro Vás zpracuje návrh dopravního opatření (projekt) a tento návrh v případě potřeby projedná s Policií ČR a vyřídí na příslušném odboru dopravy či Magistrátu DIR (Rozhodnutí), aby se mohlo provizorní dopravní značení na komunikaci na povolenou dobu dle schválené PD osadit.

Nic neochrání bezpečnost řidičů lépe než naše lanová svodidla

Rychlá jízda a nezvládnuté řízení často vede k vážným dopravním nehodám. Aby nebyly následky nehody tak vážné, a řidič nesjel ze silnice nebo nepřejel do protisměru na rychlostních komunikacích, se postarají lanová svodidla. Říkáte si, že pořízení a instalace svodidel je velmi náročná záležitost? Tak to jste na omylu. U nás seženete i za velmi příznivé ceny spolehlivá tří nebo čtyřlanová svodidla, která tlumí náraz a chrání tak vozidlo i řidiče. Stačí tak velmi málo, a můžete zachránit desítky lidských životů nebo majetek.

Přehledné a hezké ulice města a značení cyklostezek? PROZNAK Praha to zařídí

Bezpečnost silnic, cest a tunelů je naše priorita. Dobře ale víme, že i ulice města musí být přehledné, upravené s dobře označenými ulicemi včetně jejich názvů. V naší nabídce proto najdete i trvalé dopravní značení, jak svislé, tak vodorovné, které zajistí vašemu městu vše potřebné. Naše firma se dále zabývá značením cyklostezek a to opět jak svislým, tak vodorovným značením.

I dopravní značení nakoupíte online

Společnost PROZNAK Praha se snaží vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Většinu zboží proto najdete v našem přehledném e –shopu a nákup dopravních značek či příslušenství tak hravě zvládnete z domu či pohodlí firmy. Pokud však přeci jen upřednostňujete osobní kontakt a zboží si chcete nejdříve „osahat“, jsou tu pro vás naše kamenné provozovny. Najdete nás nejen v Praze, ale také v Kladně, Ostravě, Příbrami, Brně, Břeclavi a Třebíči. Navštivte nás ještě dnes a udělejte ze silnic a ulic města bezpečnější místo.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.proznak.cz

Vydáno 08.12.2014
142 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu

Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu
Vše, co je třeba pro správně vybavenou komunikaci najdete na internetovém e-shopu společnosti Proznak Praha. Ta vám nabízí dopravní značení, lanová svodidla, městský mobiliář a další vybavení komunikací. Jejich provozovny najdete v Praze, Kladně, Příbrami, Ostravě, Brně, Břeclavi a Třebíči.

Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy
Fotoluminiscenční dopravní značení, účinná lanová svodidla nebo třeba dopravní zrcadla usnadňující průjezd nepřehlednými křižovatkami. To jsou některé z produktů společnosti PROZNAK specializující se na dopravní značení a městský mobiliář, které na svých cestách potkáváme prakticky denně a možná si ...

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha
Setkáváme se s nimi každý den a doprava by bez nich nebyla možná. Řeč je o dopravních značkách a dalším vybavení komunikací. Nejrůznější dopravní značení, vybavení a městský mobiliář prodává internetový obchod PROZNAK Praha, s.r.o..
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROZNAK Praha, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROZNAK Praha, s.r.o.
www.proznak.cz
Adresa

Adresa

Pikovická 244/17
Praha 4 - Braník 147 00

info@proznakgroup.cz
+420 602 582 325


Najdete nás také zde:

ARES
captcha