Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS je úspěšná advokátní kancelář působící v Praze a Brně, která své právní služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. V rámci celého spektra právních služeb klademe důraz mimo jiné na insolvenční právo, obchodní právo a také právo nemovitostí. Specializujeme se především na správu a vymáhání pohledávek a činnosti insolvenčního správce. Dalším častým problémem našich klientů je takzvaná náhrada škody na zdraví, kterou pomáháme uplatnit našim klientům, kteří byli například účastníky dopravních nehod a dalších nešťastných událostí.

Advokátní kancelář

Vymáhání pohledávek advokátem zdarma - náklady platí dlužník

Díky moderním metodám vymáhání pohledávek, elektronických platebních rozkazů a spolupráci hned s několika exekutory a Asociací inkasních agentur můžeme nabídnout skutečně profesionální zkušenosti z oblasti poskytování soudních i mimosoudních vymáhání pohledávek nebo exekucí dluhů. Obrovskou výhodou spolupráce s FABIAN & PARTNERS pro vymáhání pohledávek a při dalších právních službách je, že provize i veškeré náklady na naši práci jsou vymáhány přímo po dlužníkovi. Vy tedy jako klient náklady právního zastoupení neplatíte.

Jak probíhá vymáhání pohledávek u FABIAN & PARTNERS?

V rámci našich služeb vymáhání pohledávek naše advokátní kancelář provádí bezplatné výzvy, stejně jako žaloby a elektronické platební rozkazy. Na začátku celého procesu vždy zdarma posoudíme, jestli je šance vymožení pohledávky skutečně reálná, čímž se vyhneme riziku zamítnutí žaloby. Věnovat se vymáhání vašich pohledávek začínáme prakticky okamžitě - nejpozději do 24 hodin po převzetí pohledávky. Výhodou je také poměrně nízká nominální hodnota vaší pohledávky - a to již od 500 Kč.

I vymáhání směnky je možné zdarma

Další možnost vymáhání pohledávek, která může být pro žalobce rychlejší, než klasické soudní řízení, je takzvaný směnečný platební rozkaz. Podmínkou je zde však právě existence šeku či směnky. Pro více informací o směnečném řízení doporučujeme navštívit naše webové stránky.

Náhrada škody na zdraví

Právní služby poskytujeme také například při odškodňování obětí dopravních nehod a také při vymáhání náhrady škody na zdraví. Disponujeme bohatými zkušenostmi, které ve váš prospěch uplatňujeme v rámci jednání s pojišťovnou nebo jiným pojišťovatelským subjektem. V rámci odškodnění obětí dopravních nehod a řešení náhrady škody na zdraví tak poskytujeme skutečně kompletní servis. Jeho součástí je také sdělení nutného postupu, který musíte absolvovat, aby byl váš případný nárok na pojišťovnu proplacen.

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a znalosti advokacie a přimějte díky advokátní kanceláři FABIAN & PARTNERS vaše dlužníky k uhrazení dlužné částky nebo vyřešte své problémy s náhradou škody na zdraví. Pomůžeme vám se všemi typy jednání v rámci vymáhání pohledávek od komunikace s dlužníkem přes soudní či mimosoudní jednání nebo exekuci či insolvenční řízení. Kromě toho, že jsme na svou činnost dostatečně pojištěni, jsme také samozřejmě vázáni mlčenlivostí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fabianpartners.cz/cz/

Vydáno 08.12.2014
648 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i ...

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.

FABIAN & PARTNERS - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení

FABIAN & PARTNERS  - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení
Jste věřitelem a marně vymáháte své peníze zpět? Pomoci vám může zkušený insolvenční správce. Toho najdete u společnosti FABIAN & PARTNERS. Pomůžeme vám v oblasti insolvence, s vyřízením potřebných dokumentů i se zastupováním na úřadech. Služby insolvenčního správce ale nenabízíme pouze věřitelům. ...
PODSTRÁNKY

Odborné oddlužení

Odborné oddlužení
Oddlužení, osobní bankrot, společné oddlužení manželů, oddlužení živnostníků

Obchodní právo

Obchodní právo
Právní služby v oblasti korporátního práva advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS

Právo IT

Právo IT
Právní úkony v oboru informačních technologií a doménové spory
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
www.fabianpartners.cz
Adresa

Adresa

Marešova 304/12
Brno 602 00

info@fabianpartners.cz
+420 530 331 766


Najdete nás také zde:

ARES
captcha