Pro kvalitní víno zvolte Velké Pavlovice

Jen tak chvíli posedět a vychutnat si víno, to se vám běžně stane na mnoha místech Moravy. Ale jen tak chvíli posedět a vychutnat si opravdu delikátní víno, to se vám stane jen ve Velkých Pavlovicích, konkrétně v Pavlovíně. Naše vína chutnají laikům i odborníkům a sbírají jednu vinařskou cenu za druhou.


Víno, které ve vás zanechá zážitek

Ve vinařství Pavlovín se k hroznům a vínu chováme jako ke svým dětem. Dopřáváme jim lásku a péči. Výroba vína je ušlechtilá činnost a my k ní přistupujeme s maximální zodpovědností. Osobní přístup se odráží v kvalitě vína a my jsme rádi, že vám naše víno chutná. Proto se vám ho snažíme zprostředkovat nejmožnějšími způsoby. Kromě online prodeje ho distribuujeme také do řady oblíbených restaurací a vináren. Za kvalitu si většinou připlatíte, ve vinařství Pavlovín ale nabízíme kvalitní a delikátní vína za lidové ceny.

A na která vína se u nás můžete těšit? V Pavlovíně oceníte bohatou nabídku bílého a červeného vína. Najdete tak bohatý mix přívlastkových, zemských, odrůdových a sudových vín. Pro milovníky báječného vína a pro sběratele jsme připravili také exkluzivní a limitované edice. Z bílého vína se můžete těšit na klasické i netradiční odrůdy - Müller Thurgau, Ryzlink rýnský i vlašský, Frankovka - klaret, Chardonnay - barrique, Muškát moravský, Tramín červený a mnoho dalších. Červená vína zase zastupuje Frankovka, Modrý Portugal, Rulanské modré (i barrique), Cabernet Sauvignon a další.

Dárková vína, vína s oceněním, výběr z hroznů - zkrátka Pavlovín

Čím to, že jsou naše vína tak delikátní záležitostí? Je to nejenom naším osobním přístupem při výrobě, ale také výbornou geografickou polohou. Velkopavlovická podoblast je vyhlášenou oblastí, kde se vínu daří. Už po sto let tu vinaři slaví se svými hrozny a následně z nich vyráběnými víny velké úspěchy.

Nevíte, jakým dárkem potěšit svého známého, obchodního partnera nebo člena rodiny? Vína z Pavlovína jsou ideálním dárkem, protože je dodáváme také v nádherném dárkovém balení. Koho by nepotěšilo delikátní víno oceněné mnoha odborníky? Poslední úspěch jsme slavili s vínem Frankovka barrique z roku 2011. Díky jeho báječné přírodní cukernatosti, barikování za pomocí nových francouzských dubových sudů Mercier a díky trpělivému zrání získalo toto víno ocenění Champion Grand Prix Vinex 2014. Tato Frankovka zanechává ovocné aroma s dominancí třešňového kompotu. Na jazyku vám zase zůstanou báječné čokoládové a vanilkové tóny s pikantními taniny.

Nejenom s Frankovkou ale slavíme úspěchy. I další naše vína jsou držiteli mnoha ocenění. Hned tři naše vína jsou zařazena v Průvodci nejlepšími víny České republiky 2014. A to sice Muškát moravský, Frankovka barrique a Rulanské modré barrique. V uplynulých letech získala naše vína velký počet medailí z různých výstav a soutěží.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pavlovin.cz

Vydáno 08.12.2014
296 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2016
PODSTRÁNKY

Bílá vína

Bílá vína
Bílá vína odrůdová, moravská zemská vína, přívlastková vína, exkluzivní kolekce vín

Červená vína

Červená vína
Červená vína s jemnou tříslovinou, ovocnou chutí, vína kořenitá i sametová

Sudová vína z Moravy

Sudová vína z Moravy
Kvalitní suchá, polosuchá a polosladká sudová vína za dobrou cenu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pavlovín, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavlovín, spol. s r.o.
www.pavlovin.cz
Adresa

Adresa

Bohumilice 52
Klobouky u Brna 691 06

obchod@pavlovin.cz
+420 777 009 741


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha