Komplexní služby architektů Cordesign zahrnují návrhy a realizace interiérů

Jak poznáte nejlepšího architekta? Tak, že dokáže přenést vaše představy do návrhu a realizace interiéru, a je schopen navrhnout řešení interiéru šité na míru vám, vaší rodině i vašemu životnímu stylu. Nejlepší design interiéru je takový, který myslí na všechno. I na praktickou stránku věci. Bílá lesklá kuchyňská linka je sice nádherná, ale pokud nemáte kuchyni jen na ozdobu, komu by se chtěla uklízet?


Architekti a designéři společnosti Cordesign vám navrhnou a zrealizují krásné interiéry s propracovaným designem a zároveň budou mít na paměti i praktičnost. Mají zkušenosti i s harmonizací prostor podle čínského učení Feng Shui, dostanete tedy ty nejkomplexnější služby, jaké si jen můžete přát. V interiérech navrhovaných společností Cordesign je radost bydlet.

Buďte originální. Nechte si navrhnout a realizovat interiér, který k vám bude ladit

Dnes už se lidé nespokojí se sériově vyráběnou obývací stěnou za pár stovek. Dnes se chtějí odlišovat, chtějí žít v interiérech, které odráží jejich životní styl, jejich osobnost. Často je klíčovým požadavkem netradiční a originální design. Design interiéru se tak stává jakousi deklarací svého vlastního vkusu a sebe sama. Originální krásné designy šité na míru vaší osobnosti ale také musí navrhnout a realizovat tým odborníků, který se vyzná v designu interiérů a pochopí také vaše představy. Jednoduše vám musí designér vašich interiérů rozumět.

Návrh a realizace interiérů vás nemusí zruinovat. Stačí mít střízlivé požadavky

Návrh a realizace interiérů od zkušených architektů a designérů nemusí být vždy závratně drahý. Záleží na vašich přáních a požadavcích, ale často můžete být příjemně překvapeni, že realizace není tak drahá, jak jste si mysleli. Především pokud nemáte přehnaná očekávání a požadavky. Avšak přesto – originalita a dokonalost něco stojí. Jisté však je, že pokud si necháte design svého domova navrhnout a zrealizovat od odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti i schopnosti a smysl pro krásu a propracovaný design dotažený do posledního detailu, nebudete litovat. Váš interiér totiž bude naprosto kopírovat vaše přání, která designéři a architekti společnosti Cordesign převedli do nejen do krásných, ale i praktických návrhů interiéru.

Bydlení podle Feng Shui

Učení Feng Shui vychází ze spojení mezi hmotným a nehmotným, z přírodních zákonů a jejich vlivu na člověka. Z hlediska zařízení a orientace domu či bytu jde o celkovou harmonizaci prostor, která má vliv nejen na pohodlí bydlení, ale také na mnoho aspektů života, ať už jde o stav mysli, partnerské vztahy, finanční situaci rodiny atd. Naši architekti a designéři se v problematice Feng Shui velmi dobře orientují a zahrnují tyto zákonitosti do svých návrhů.

Profesionálové z Cordesign vytvoří nejen návrh interiéru, ale také ohlídají realizaci

Pouhý návrh designu však není tím nejdůležitějším. Můžete si sice nechat navrhnout interiér od skvělého designéra, pokud pak ale realizaci interiéru zkoušíte zvládnout sami anebo ji zadáte řemeslníkům, kteří s návrhem designu neměli nic společného, může to skončit zklamáním. Nejde totiž jen o návrh designu, ale velmi důležitá je především samotná realizace interiérů. Architekt společnosti Cordesign navrhující design vašeho interiéru si totiž velmi pečlivě dohlédne na to, aby byl jeho detailní vyšperkovaný návrh i při samotné realizaci dotažený do konce, a to i v těch nejmenších detailech, jako jsou například úchyty skříní, dekorace a květiny. Takové komplexní služby se pak pozitivně odrazí na výsledné podobě interiéru, která vás zajisté uchvátí.

Detaily jsou často tím nejcennějším na návrhu a realizaci interiéru

Pokud si necháváte navrhnout interiér od profesionálů, vybírejte si ty, kteří vám nabízí komplexní služby, tedy ty, kteří vám design interiéru nejen navrhnou, ale také zrealizují a pohlídají si, aby i ty nejmenší detaily zapadaly do celku. Často jsou to totiž právě detaily, které z vašeho domova udělají okouzlující originál. A na detaily jsou jedni z nejlepších architekti a designéři společnosti Cordesign.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cordesign.cz

Vydáno 08.12.2014
248 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Eva Vymětalová Cordesign
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Eva Vymětalová
cordesign.cz
Adresa

Adresa

Přemyslov 160
Loučná nad Desnou 788 11

vymetalova@cordesign.cz
+420 777 072 730


Najdete nás také zde:

ARES
captcha