Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux

V nejlepší kondici je oko v době od 20 do 35 let. Od 45 let pak postupně oslabuje ochranný systém oka, zvyšuje se možnost výskytu šedého zákalu a věkem podmíněná okulární degenerace (VPMD). Dětské oko ještě není dostatečně vyvinuto a nedokáže se tak dobře bránit škodlivým vlivům. Co z toho vyplývá? Že prevenci není radno zanedbávat v žádném věku.


Brýlové čočky Crizal Prevencia a Varilux S series vám pomohou ochránit vaše oči před všemi škodlivými typy světla, o jejichž negativním vlivu dosud víme. Vývoj brýlových čoček jde neustále kupředu a snaží se lidem co nejvíce zpříjemnit jejich nošení. Tím nejnovějším a nejlepším s čím se na trhu můžete setkat, jsou brýlové čočky Crizal Prevencia a Varilux S series, které jsou k dostání například v oční optice Optik Čech ve Zlíně, Luhačovicích či Vsetíně.

Co můžete udělat pro zdraví svých očí? Zajděte do oční optiky

V oční optice vám vždy nejlépe poradí, jaká prevence je pro vaše oči nejvhodnější. Neváhejte s návštěvou oční optiky, neboť škodlivým vlivům je naše oko vystaveno jak venku (UV sluneční záření i vysoce energetické viditelné světlo), tak uvnitř (LED displeje televizí, telefonů či tabletů, kompaktní fluorescenční žárovky apod.).

Neviditelné UV záření je hlavním rizikovým faktorem mnohých vážných očních onemocnění, včetně šedého zákalu, jehož jediným řešením je operace, kterých se každý rok provádí až 20 miliónů. Jedním z rizikových faktorů VPMD je vysoce energetické viditelné světlo (HEV). V současné době VMPD nejde vyléčit a v průmyslových zemích je hlavní příčinou slepoty. Oči by tedy měly být chráněny selektivním světelným filtrem, který nepropustí nejškodlivější HEV světlo ani UV záření.

Brýlové čočky Crizal Prevencia pro optimální a dlouhotrvající průzračnost vidění

Právě selektivní filtrování světla zaručují nové brýlové čočky Crizal prevencia. Díky filtraci škodlivého světla snižují rychlost odumírání buněk sítnice o 25 %. Pětadvacetinásobně také zvyšuje ochranu před UV zářením v porovnání s nechráněným okem, ale zároveň umožňuje proniknutí nezbytného světla včetně modro-tyrkysového. Dále pak nabízí i úplnou ochranu před odlesky, otisky, škrábanci, prachem a vodou. Crizal Prevencia pomáhá předcházet předčasnému stárnutí očí (šedému zákalu) a také věkem podmíněné okulární degeneraci.

Varilux S series – už žádná omezení

Brýlové čočky Varilux S series jsou revolučním zlepšením vidění. Nyní mohou uživatelé progresivních čoček zapomenout na všechna hlavní omezení, která jim znepříjemňovala vidění. Díky technologiím Nanoptix a SynchronEyes jsou čočky Varilux S series tím nejlepším, co na trhu můžete najít.

S čočkami Varilux můžete reagovat pohotově a bez plovoucího efektu

Varilux S 4D je unikátní brýlová čočka řady Varilux S series, která nejen překonává kompromis mezi velkým zorným polem a omezeným plovoucím efektem, ale především jako jediná čočka na trhu zohledňuje dominantní oko, tedy umožňuje nositelům reflexivní vidění bez omezení. Sníte o bezproblémovém a pohotovém vidění? Na to vám ani ty nejluxusnější progresivní čočky stačit nebudou. Varilux S 4D vám však zaručuje pohotové a rychlé reakce bez příliš dlouhého zaostřování z dálky na blízko a naopak. Uvidíte zas téměř jako dřív. Brýlové čočky Varilux odstraňují plovoucí efekt, zohledňují fyziologické rozdíly mezi očima a významně tak zvětšují zorná pole.

Kde najdete čočky Varilux a Crizal Prevencia?

Čočky Varilux S series jsou dostupné výhradně u certifikovaných odborníků na řadu Varilux, jako je například oční optika Čech ve Zlíně, Luhačovicích a Vsetíně. Tam mají k dispozici také čočky Crizal Prevencia. Optici vám odborně změří zrak a doporučí vám to nejlepší a nejvýhodnější řešení vašich problémů se zrakem. Udělejte pro zdraví svých očí maximum.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optikcech.cz

Vydáno 09.12.2014
156 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí

Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí
Oční optika Optik Čech sídlí ve Zlíně na ulici Zarámí, kde se nachází od samotného vzniku, tj. od roku 1991. Kromě velkých moderních prostor s rozsáhlým sortimentem se firma Optik Čech pyšní profesionální měřicí technikou i odborným personálem.

Oční optika a měření zraku moderními přístroji

Oční optika a měření zraku moderními přístroji
Oční optika ve Zlíně v ulici Zarámí se pyšní nejnovějšími přístroji pro měření zraku, špičkově vybavenou dílnou pro opravu brýlových obrub a veškerým potřebným vybavením pro kvalitní péči o nositele kontaktních čoček. Samozřejmostí je pestrý výběr brýlí, ze kterého si vybere opravdu každý.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPTIK ČECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OPTIK ČECH s.r.o.
www.optikcech.cz
Adresa

Adresa

Zarámí 444
Zlín 760 01

info@optikcech.cz
+420 577 431 701


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha