Na úklidové služby jsme machři

Mytí podlah, úklid společných prostor nebo sociálních zařízení. Většina lidí se do těchto činností příliš nežene. V dnešní době už ale naštěstí není ani v panelácích potřeba spoléhat se na rozdělení týdenních služeb mezi sousedy a mnohem jednodušším a efektnějším řešením je spolehnout se na práci úklidové firmy.


Rozhodně už dávno neplatí, že by se někdo musel za objednání úklidové služby třeba i pro potřeby vlastní domácnosti stydět. Protože už si tento typ péče o domácnost může dovolit opravdu každý, nikdo se na vás nebude dívat jako na zbohatlíka, naopak - úklidová služba je prostředkem, jak hospodárně nakládat se svým časem.

Váš čas je drahý, úklidové služby nechte na nás

BEDNÁŘ UH patří mezi ty nejzkušenější úklidové firmy v celém Zlínském kraji, v regionu totiž poskytuje své úklidové služby už od samého začátku devadesátých let. Působí především v Uherském Hradišti a okolí a díky výbornému vybavení úklidovou technikou a týmu zkušených profesionálů tak nabízí široké portfolio úklidových služeb pro různě velké klienty - od domácností po skutečně velké výrobní společnosti.

Úklidové služby pro byt, firmu i nemocnici

Provádíme úklidové služby v administrativních budovách, průmyslových objektech, skladových halách i bytových a rodinných domech. Zajistíme každodenní pravidelný úklid kanceláří i zdravotnických zařízení.

Správná úklidová firma zvládne pastování podlah i úklid po povodních

Mezi naše úklidové služby patří také jednorázové práce, jako je například pastování podlah, mytí oken i výloh obchodů nebo úklid staveb před jejich kolaudací. Pokud váš byt navštívili řemeslníci nebo třeba kominík a vám doma zbyl po jejich odchodu nepořádek, rozhodně jsou vám naše úklidové služby také plně k dispozici. Nikomu samozřejmě nepřejeme nic zlého, ale své zkušenosti můžeme nabídnout také při likvidaci škod po živelných katastrofách, jako jsou například úklid po povodních nebo úklid po požáru.

Kde všude pomáhala úklidová firma BEDNÁŘ UH

O práci každé firmy samozřejmě nejlépe vypovídají její reference. Mezi naše dlouhodobé partnery, kterým poskytujeme pravidelné úklidové služby, v našem regionu patří například uherskohradišťský Lékařský dům, Zdravotní středisko ve Starém Městě u Uherského Hradiště nebo pracoviště místního ministerstva zemědělství. Předkolaudační úklid jsme prováděli například na zdejším zimním stadionu, v budově Střední školy průmyslové a hotelové nebo v sídle záchranné služby a mnoha dalších institucích.

Pro více informací o našich úklidových službách neváhejte navštívit přímo naše webové stránky, na kterých naleznete kromě všech potřebných kontaktních údajů také formulář, prostřednictvím kterého na nás můžete jednoduše směřovat své dotazy.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uklid-uherskehradiste.cz

Vydáno 09.12.2014
249 Zhlédnutí
Topováno 02.08.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BEDNÁŘ UH, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BEDNÁŘ UH, s.r.o.
www.bednaruh.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Úklidové služby
Adresa

Adresa

Jaktáře 1529
Uherské Hradiště - Mařatice 686 01

info@bednaruh.cz
+420 774 667 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha