Oblečení pro osoby se sníženou pohyblivostí je praktické, ale také skvěle vypadá!

Snížená pohyblivost nebo jiné postižení s sebou nese řadu omezení a nepříjemností. Myslíte si ale, že se kvůli postižení musíte vzdávat i módy a hezkého oblečení? Tak to jste na omylu. Společnost Snadné oblékání vám nabízí speciální oblečení pro vozíčkáře i další osoby se sníženou pohyblivostí přesně na míru. Naše oblečení je pohodlné, snadno se obléká a zároveň vypadá skvěle.


Oblékání pro vás už nebude utrpení, naše oblečení se vám dokonale přizpůsobí

Zapínání na nepřístupném místě, drobné knoflíčky nebo nepraktické zipy, to vše dennodenně komplikuje život stovkám pohybově omezeným lidem. Zapomeňte proto na oblečení, které vám nabízí běžné řetězce. Oblečení pro vozíčkáře z naší nabídky se vám dokonale přizpůsobí. Vše vám ušijeme přesně na míru a vy se už nemusíte rozčilovat s nepraktickým zapínáním. Oblékání pro vás tak bude mnohem snazší a vy budete ještě samostatnější.

Nenechte se v oblékání omezovat. U nás najdete společenské šaty, oblek i košile na míru  

Ve společnosti Snadné oblékání zastáváme názor, že i lidé s jakýmkoli pohybovým omezením či postižením mají právo se obléknout přesně podle svých představ. Ani významná společenská událost, jako je svatba nebo ples, vám proto nemusí dělat starosti. My vám totiž kromě klasických triček, kalhot a halenek pro běžné nošení nabízíme také výrobu oblečení pro zvláštní příležitosti. Páni jistě ocení kvalitní oblek na míru včetně slušivé košile, dámy si u nás zase mohou nechat ušít vysněné plesové šaty, sáčko nebo originální top.

Oblečení pro vozíčkáře ušijeme přesně na míru vašim požadavkům

Nabídky velkých obchodních řetězců na lidi s tělesnými omezeními příliš nemyslí. Najdeme zde proto často kousky, které jsou sice perfektně ozdobené a moderní, ale pro běžné nošení vozíčkáře nebo jinak pohybově omezeného pacienta zcela nepřijatelné. Díky firmě Snadné oblékání ale můžete na nepohodlné oblečení, které vám nesedí, mačká se a škrtí zapomenout. My vám ušijeme oblečení přesně na míru. Stačí navštívit naši provozovnu, náš ochotný personál vás důkladně změří a také poradí s výběrem vhodného materiálu a stylu zapínání. V případě zájmu vám také dodáme odepínací vložku z ovčího rouna, díky které budete v teple za každého počasí.

Hlavní výhodou zakázkové výroby oděvů je velká variabilita. Žádné přání pro nás není nesplnitelné. Už nikdy proto nemusíte dělat kompromisy. Jednoduše si vyberete střih i látku oblečení podle svých představ a my vám přání splníme. Navštivte nás a získáte nejen slušivé a originální oblečení, které jinde nenajdete, ale také větší pohodlí a samostatnost.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.snadne-oblekani.cz

Vydáno 10.12.2014
508 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MACOM SECURITY s. r.o. Snadné oblékání e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
MACOM SECURITY s. r.o.
www.macom-security.cz
Adresa

Adresa

Podolská 236/90
Praha 4 147 00

info@macom-security.cz
+420 241 432 310


Najdete nás také zde:

ARES
captcha