Ing. Lukáš ToiflOriginální projekty domů a interiérů, nábytek na zakázku se zárukou

Společnost LT DESIGN se sídlem ve Znojmě poskytuje komplexní služby v oblasti interiérů i exteriérů, staveb a zařízení bytů či rodinných domů vč. výroby nábytku na zakázku se zárukou až 5 let. Kromě špičkové kvality dbáme také na originalitu a splnění i těch nejnáročnějších požadavků a představ každého klienta.


Sháníte-li designéra, který z vašeho domu udělá opravdový unikát, a přitom neopomene na praktickou stránku, vyberte si takové studio, jež se zaměřuje na interiér i exteriér. Nejen, že ušetříte nemalé peníze a spoustu času, ale váš domov bude sladěný jako jeden celek i s venkovní částí. LT DESIGN tohle dokáže, a navíc v rekordním termínu.

Co vás čeká u LT DESIGN?

V prvé řadě si vyslechneme vaše představy, zjistíme, co se vám líbí, kde se cítíte dobře a pohodlně. Poté vypracujeme návrh vašeho domu, interiéru, terasy,… a spolu jej budeme ladit až k vaší maximální spokojenosti. Následně zpracujeme kompletní plány včetně vizualizace, předáme seznam nábytku a výrobní výkresy nábytku na zakázku dle vašich požadavků. Je jen na vás, zda si vyberete z široké nabídky typových projektů a designového nábytku, nebo se rozhodnete pro originální řešení. V obou případech máme bohaté zkušenosti.

Navrhujeme a realizujeme také montáž bezúdržbových venkovních teras českého výrobce Grena a.s., pro vaše pohodlí a komfortní bydlení.

Navrhneme a zrealizujeme originální:

  • interiéry rodinných domů, bytů, kanceláří, komerčních prostor,…
  • interiéry společenských prostor, hotelů, restaurací, kasin apod.
  • interiéry peněžních ústavů a jiných institucí
  • bezúdržbové terasy, zimní zahrady a jiné exteriérové prvky

 

Na našich webových stránkách se můžete inspirovat ve fotogalerii realizovaných zakázek, najdete zde i příklad návrhů, které byly předlohou projektů.

Nábytek na zakázku se zárukou 5 let

Ať už potřebujete vybavit rodinný dům, byt, kancelář, provozovnu nebo jakýkoli jiný prostor tak, aby byl pro jeho uživatele příjemný a zároveň praktický, nechte si vyrobit nábytek na zakázku. Budete mít jistotu, že nábytek svým designem bude perfektně pasovat do daného prostoru, bude vyroben z kvalitních materiálů a bude vám dlouho a dobře sloužit. Na nábytek na zakázku poskytujeme 5 let záruku, neboť jsme si jisti, že s naší prací budete maximálně spokojeni.

 

Spolehněte se na odborníky s mnohaletými zkušenosti v oblasti návrhů a realizace interiérů a neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a představami. Pro lepší představu o nabídce služeb navštivte webové stránky www.ltdesign.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ltdesign.cz


Vydáno 26.11.2013
835 Zhlédnutí