PATRICK s.r.o.

Vydáno 04.01.2015
225 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2017

Kupovat kvalitní zahradní a lesní techniku se vyplatí

Nakupovat zboží za nejlevnější cenu je snem každého z nás. Málokdy si však uvědomujeme rizika takového nákupu. Výrobky jsou totiž často nekvalitní, a ačkoliv jsme do nich původně investovali jen zlomek peněz, ve výsledku jeho hodnotu mnohokrát přeplatíme kvůli nezbytným opravám. Mnohdy se stane, že takový výrobek je i neopravitelný. U zahradní a lesní techniky platí tato zásada dvakrát tolik. Při nákupu se proto zaměřte na kvalitu výrobku - uvidíte, že se vám to vyplatí.


Kvalitní zahradní a lesní techniku najdete ve Zlíně

Kde tedy hledat kvalitní zahradní a lesní techniku? Ve Zlíně je to jednoduché, navštivte společnost Patrick. Ta se zabývá prodejem zahradní a lesní techniky předních a osvědčených výrobců. Nemůže se vám tak stát, že zakoupíte vadné zboží, které při prvním použití prokáže svou na první pohled skrytou závadu. Společnost Patrick dodává pouze kvalitní zahradní techniku od výrobců  STIHL, STIGA, DOLMAR, HONDA a mnoho dalších. U nás si vybere každý, protože sortiment je opravdu bohatý.

Patrick nabízí osvědčené výrobky, které jsou prověřeny mnohaletým používáním, ale také novinky na trhu. Novinkou v oblasti zahradní techniky je například robotická sekačka iMow, která je inteligentním řešením pro zkrocení vašeho trávníku. Sekačka iMow představuje naprosto bezstarostný, ale přesto účinný systém sekání trávy. Pracuje totiž zcela automaticky a vždy zkracuje trávník na stejnou délku. Sekačka funguje samostatně, zatímco vy se můžete věnovat jiným činnostem. Po skončení sekání mulčovací systém sekačky rozmělní posečenou trávu a udělá z ní tak žádaný základ hnojiva.

Kategorii osvědčené lesní techniky představuje například řada motorových pil společnosti Stihl. Ty jsou v praxi osvědčené po několik desítek let. Vyznačují se dlouhou životností, kvalitou a ztělesněním konkrétních požadavků spotřebitelů. Využijete v lese, v parcích, ale i doma na zahradě. Sortiment motorových pil Stihl je opravdu široký, a proto si zaručeně vyberete motorovou pilu přesně pro vaše potřeby. Motorové pily Stihl mimo jiné obsahují antivibrační systém, který uleví vašim unaveným rukám. Také jejich ovládání je neskutečně jednoduché a naprosto bezpečné i při užívání. Motorové pily Stihl obsahují také stabilní systém filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem, kompenzátor a mnoho dalších žádoucích součástí.

Servis zahradní techniky prodlouží její životnost

Zahradní i lesní technika může být sebekvalitnější, ale po častém používání se můžou opotřebit některé její části. V těchto chvílích nemusíte zoufat a opět se obraťte na společnost Patrick. Naši zkušení technici totiž poskytují kompletní záruční i pozáruční servis nejvyšší kvality. Firma Patrick je autorizovaným servisem značek STIHL, VIKING, HONDA, STIGA, DOLMAR a SECO GROUP. Naše servisní středisko najdete ve Zlíně. Potřebujete servis zahradní techniky co nejrychleji? Není problém, servis zajistíme do 24 hodin nebo přímo u vás doma.

Zahradní nebo lesní techniku využijete jen v časově omezeném období? Nemá cenu si ji kupovat, využijte půjčovny strojů Patrick. Půjčujeme nejrůznější sortiment: benzinové a elektrické pily, křovinořez, elektrocentrály, provzdušňovač, drtič, foukač a mnoho další lesní a zahradní techniky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.patrick-zlin.cz