Technická prohlídka a měření emisí vozidla na STK v Plzni

Udržujte své vozidlo ve formě. Technické prohlídky, měření emisí i evidenční prohlídka vozidla jsou kontroly stanovené zákonem. Kde však svůj vůz podrobíte těmto kontrolám je jen na vás. A proč byste měli své auto svěřit STK Nepomucká Plzeň? Máme dlouhou praxi, svou historii, množství zkušeností, spolehlivý tým a především zdravý úsudek a férové jednání.


Technická prohlídka a STK pro kterýkoli typ vozu kategorie M1, N1

Na naší lince STK v Plzni v areálu firmy Auto CB provádíme technické kontroly všech typů vozidel – motocyklů, osobních automobilů i s pohony LPG či CNG, nákladních aut kategorie N1 i přívěsů kategorie O1 a O2. Ověříme, zda je vaše auto stále schopné bezpečné jízdy a zjistíme případné závady. Je ve vašem zájmu, aby vaše auto bylo bezpečné. Nejen pro ostatní, ale především pro Vás a Vaši rodinu.

Pravidelné kontroly STK pro vaše bezpečí

Není výjimkou, že se při technických prohlídkách STK objeví vážné nebo nebezpečné závady, na které by se jinak přišlo až tehdy, pokud by se projevily. Abyste se mohli spoléhat na svůj vůz, potřebujete spolehlivou STK, která vám vždy řekne, jak na tom váš vůz doopravdy je a poradí vám, jak s ním naložit v případě nalezených závad.

Technická prohlídka na přání zákazníka

Jedná se o prohlídku pro zjištění technického stavu vozidla nebo jeho části bez zápisu do dokladů. Podle požadavku zákazníka se provede buď technická prohlídka v plném rozsahu jako při pravidelné prohlídce nebo podle přání zákazníka se kontroluje např. pouze přední náprava, spodek vozidla, výfukový systém, brzdy, seřízení světel apod. Zákazníci tuto prohlídku využívají pro zjištění nějaké určité závady nebo pro zjištění celkového stavu před koupí ojetého vozidla.

Evidenční kontrola vozidla při každé změně vlastníka

Koupili jste si ojetý vůz? Pak je třeba zavézt jej na evidenční kontrolu kdekoliv v České republice. Evidenční kontrola vozidla je nezbytná pokaždé, když dojde ke změně provozovatele či vlastníka vozu, tedy při registraci vozidla na nové jméno.

Jak probíhá evidenční kontrola vozidla

Evidenční kontrola vozidla má zjistit, zda provedení vozidla souhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu. Při evidenční prohlídce jsme v zájmu našich klientů velmi pečliví. I vy přece potřebujete vědět, jak na tom váš nový vůz je. Součástí evidenční kontroly je vystavení protokolu o evidenční kontrole.

Pravidelné měření emisí je nezbytné

Měření emisí je stanoveno zákonem a provádí se vždy před pravidelnou prohlídkou. Měříme hodnoty ve výfukových plynech u naftových i benzínových motorů s katalyzátorem i bez něj a také LPG/CNG pohonů (včetně zkoušky těsnosti plynové instalace). Rovněž klientům nabízíme vypsání duplikátu osvědčení o měření emisí

STK Nepomucká vám umožňuje šetřit čas – objednáním

Na technickou prohlídku a měření emisí technického stavu se můžete u STK Nepomucká v Plzni pohodlně objednat přes internet na www.stknepomucka.cz nebo telefonicky na 377 248 811 a ušetřit tak spoustu času. Objednáme Vás na přesné datum i čas a nemůže se tak stát, že byste museli na kontrolu svého vozu čekat neúměrně dlouho. Při převzetí vozu vám také sdělíme, jak dlouho bude asi kontrola trvat. Preciznost, rychlost, spolehlivost a především férové jednání s klienty – to můžete očekávat u STK Nepomucká v Plzni.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stknepomucka.cz

Vydáno 04.01.2015
454 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

STK v Plzni - Technická kontrola a měření emisí vozidla

STK v Plzni - Technická kontrola a měření emisí vozidla
Bez technické prohlídky a měření emisí vozidla se neobejdete, a to jak proto, že jsou stanoveny zákonem, tak i proto, že jen tak můžete mít jistotu, že je váš vůz v pořádku. Závady na vozidle je třeba včas odhalit a napravit je – jedině tak lze předcházet nehodám způsobeným špatným stavem vozidla. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STK Nepomucká, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STK Nepomucká, s.r.o.
www.stknepomucka.cz
Adresa

Adresa

Nepomucká 119
Plzeň 326 00

info@stknepomucka.cz
+420 377 248 811


Najdete nás také zde:

ARES
captcha