Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Dental Office H33 s.r.o. Moderní zubní klinika Praha 4

Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Těšte se na návštěvu zubaře. Zubní klinika Dental Office H33 vám nabízí příjemné prostředí i personál

Děsíte se návštěvy zubaře dlouho dopředu a zvuk vrtačky je pro vás jako mučení? Tak to ještě neznáte zubní kliniku Dental Office H33. Zapomeňte na děsivé nemocniční prostředí a neochotný personál. U nás vás čeká řada usměvavých a milých pracovníků a útulné prostory moderní kliniky. Díky nám už budete na návštěvu zubaře vzpomínat jen s úsměvem na rtech.

Těšte se na návštěvu zubaře.

Klinika v centru Prahy, kde dostanete tu nejlepší péči

Kliniku Dental Office H33 najdete snadno. Sídlíme v Praze 4 a pohodlně k nám dojedete autem i městskou dopravou. To, že jste na správném místě, poznáte také podle spokojených zákazníků, kteří se svěřili do rukou našich odborníků ať už v oblasti preventivní, záchovné nebo estetické stomatologie. Při práci totiž dbáme na všechny předpisy a pacientům poskytujeme tu nejlepší zubní péči odpovídající mezinárodním standardům.

 

O vaše zuby se postaráme kompletně, přes záchovnou stomatologii, bělení zubů, implantáty až po výrobu stomatologických zubních náhrad.

 

Zubní klinika Dental Office H33 myslí na všechny pacienty. Kromě klasických preventivních prohlídek, vám proto nabízíme mnohem více. Máme odborníky na parodontologii, zubní implantáty a protetiku. I v případě nehody nebo velkého poškození zubů tak můžete mít krásný úsměv. Také nepříjemné problémy se zuby moudrosti vyřešíme rychle a bezbolestně. Specialisté na stomatochirurgii vás detailně seznámí se zákrokem a zbaví vás problémů jednou pro vždy.

 

Zářivý úsměv a rovné zuby jsou pro mnohé lidi důležité nejen z osobních ale i pracovních důvodů. Naši specialisté na ortodoncii vám pomocí rovnátek, které srovnají všechny nedokonalosti, vykouzlí úsměv, za který se nebudete muset už nikdy stydět. Stačí se poradit s našimi ortodontisty a vybrat rovnátka, která vám budou vyhovovat. Pro skutečně bezchybný úsměv pak využijte bělení zubů, které vám také nabízíme. Téměř okamžitě tak získáte bělejší zuby, co zaujmou na první pohled.

 

Pokud hledáte zubní kliniku, kde se budete cítit příjemně a kde neucítíte žádnou bolest, pak je pro vás naše klinika v Praze tou pravou volbou. Naši lékaři se každému pacientovi věnují individuálně a o vaše zuby se kompletně postarají. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://dental-office.cz/#o-nas

Vydáno 05.01.2015
1727 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4
Preventivní, záchovná i estetická péče o zuby patří ke komfortu, který by si měl dopřát každý. Od kvalitní dentální hygieny přes zubní implantáty a rovnátka až po bělení zubů. Veškerý komfort si můžete na vysoce profesionální úrovni dopřát na zubní klinice Dental Office H33 s.r.o. v Praze 4.

Návštěva dětské stomatologie může být zábavou

Návštěva dětské stomatologie může být zábavou
Pro některé děti, ale i rodiče může být návštěva dětské stomatologie stresující okamžik. V tomto případě je však vždy prostor na změnu. Například Zubní klinika na Praze 4, se snaží s dětmi pracovat s co největší trpělivostí, zbavit dítě strachu a navodit příjemnou atmosféru.

Ošetření kořenových kanálků neboli mikroskopická endodoncie

Ošetření kořenových kanálků neboli mikroskopická endodoncie
Vyskytne-li se zánět zubu nebo jeho okolí, ať už způsobený zubním kazem, úrazem, nebo jinými příčinami, je třeba jednat rychle. Moderní stomatologie naštěstí nabízí bezbolestné řešení, které vás problému zbaví, často stačí jen jedna návštěva specializované ordinace. Řeč je o zákroku zvaném ...

Neviditelná rovnátka Invisalign nyní se slevou!

Neviditelná rovnátka Invisalign nyní se slevou!
Mýtus, že rovnátka jsou jen pro děti, je již naštěstí zbořen. I dospělí si začínají plnit svůj sen o perfektním úsměvu. Mnohé však stále odrazuje estetické hledisko léčby. Mít ortodontický aparátek v ústech je pro některé z nás nepřekonatelná bariéra k splnění si celoživotního přání mít zářivý a ...

Dental Office H33 s.r.o. Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy

Dental Office H33 s.r.o. Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy
Zuby moudrosti mají sice honosný název, když se vám ale v ústech objeví, znamená to většinou spíše problémy. Zuby moudrosti totiž rostou jako poslední a často se stává, že pro ně v čelisti nezbyde dostatek místa. Potýkat se pak musíte s velkými bolestmi, záněty i dalšími problémy. Trhání zubů ...

Kolik zubních výplní má průměrný Čech?

Kolik zubních výplní má průměrný Čech?
Taková statistika bohužel není k dispozici. V praxi se setkávám jak s pacienty, kteří mají chrup intaktní (bez jediné výplně), tak s těmi, u kterých je každý zub ošetřen výplní. A jak je na tom průměrný Čech? Myslím, že bychom se mohli pohybovat kolem čísla 8. Doufejme, že počet bude klesat a stav ...

Kdy vaše zuby pláčou

Kdy vaše zuby pláčou
Které potraviny nejvíce poškozují zuby? Smrtelnou kombinací pro zuby je nízké pH a vysoká koncentrace cukru. Toto spojení můžete najít například v tzv. soft drincích nebo džusech. Nízké pH způsobuje erozivní poškození zubu. Vysoká koncentrace cukru je základem pro růst kolonií bakterií. Oba ...

Dětská hygiena Praha

Dětská hygiena Praha
V zubní ordinaci se často setkávám s mýtem, že o dočasné zuby není potřeba tak důkladně pečovat. Pokud se zkazí, nevadí to, nahradí je zuby „dospělé“. Pravdou však je, že mléčné zuby jsou stejně důležité jako zuby stálé.

Jak si udržet krásné a zdravé zuby po celý život?

Jak si udržet krásné a zdravé zuby po celý život?
Mnozí z Vás by se určitě rádi dozvěděli nějaké triky, díky kterým si udržíme zuby zdravé bez nutnosti navštívit zubního lékaře, ale bohužel bez stomatologa a dentální hygienistky to prostě nejde.
PODSTRÁNKY

Stomatologická péče, léčba parodontitidy

Stomatologická péče, léčba parodontitidy
Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Stomatochirurgie a implantologie

Stomatochirurgie a implantologie
Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Neviditelná rovnátka, dentální hygiena

Neviditelná rovnátka, dentální hygiena
Neviditelná rovnátka Invisalign, dentální hygiena, bělení zubů pro krásný úsměv
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dental Office H33 s.r.o. Moderní zubní klinika Praha 4
WEBOVÁ STRÁNKA
Dental Office H33 s.r.o.
dental-office.cz
Adresa

Adresa

Hvězdova 33
Praha 4 - Pankrác 140 00

info@dental-office.cz
+420 733 737 337


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramSkypeARES
captcha