Greif-akustika, s.r.o. Měření modelování, snižování hluku Praha

Greif-akustika provádí měření, modelování hluku a realizace protihlukových opatření

Greif-akustika, s.r.o.
Měření modelování, snižování hluku Praha
Máte problémy s nadbytečným hlukem? Vyřeší to měření hluku

Trápí vás soused, který má hlasitého koníčka a věnuje se mu i v nočních hodinách? Počítáte každý večer do tisíce, než kvůli hluku ze silnice usnete? Nebo potřebujte snížit hluk na staveništi, či ve firmě? Neokrádejte se o svoji pohodu ani spánek. S nadbytečným hlukem vám pomůže společnost Greif-akustika. Jsme odborníci na měření hluku a akustické studie. S námi se váš život i práce vrátí do normálu.


Při měření hluku je zákazník na prvním místě

Pokud vás trápí nadbytečný hluk, ale nevíte, jak si s ním poradit, obraťte se na nás. Naši odborníci na měření hluku vám profesionálně poradí. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím internetové poradny, kam můžete psát vaše dotazy. Klienti, kteří dávají přednost osobnímu setkání, nás můžou navštívit v pobočce v Praze. Pro naše zákazníky vypracujeme akustické studie a provedeme taková opatření, která jim ulehčí a zpříjemní život.

Měření hluku je první krok při řešení problémů

Dříve, než začneme snižovat hluk, je třeba provést měření hluku. Dělí se na několik úrovní podle specifik konkrétního problému. První z nich je akustický průzkum, který provádíme například při plánování staveb. Další měření je zaměřené na hluk dopravy a jejich zdrojů. Třetí druh se používá při nadměrném hluku na pracovišti. A poslední druh je akustický audit a monitoring nadměrného hluku. Naši odborníci vyberou nejlepší způsob měření pro váš konkrétní problém. Nově lze také nabídnout měření akustické intenzity pro náročné nebo běžným měřením těžko zjistitelné zdroje hluku.

Akustické studie ukázaly problém? Pomohou naše výrobky

Měření hluku odhalilo konkrétní problém. Jak tedy budeme postupovat? Naše společnost vyrábí různá opatření, která se používají pro snížení hluku. Vybereme systém, který je pro váš problém nejvhodnější a ten vám naistalujeme. Konkrétně nabízíme následující výrobky, které se používají následně po měření hluku:

  • tlumiče hluku (používají se pro vzduchotechniku, kouřovody a odfuky)
  • akustické zástěny (stínění zvuku pro staveniště i těžký průmysl)
  • stavební akustika (dveře s vysokým stupněm zvukové izolace)
  • akustické izolace (tlumení hluku povrchů a potrubních rozvodů)
  • akustické materiály (akustické studie i řešení za přijatelnou cenu)
  • protihlukové kapoty (protihlukové kryty a kontejnery s různými rozměry i vlastnostmi)

Měření hluku odborně a kvalitně? To je Greif-akustika

Naše společnost za tři roky oslaví už čtvrt století, což dokládá naše velké zkušenosti v oboru. Při práci klademe důraz na kvalitně odvedenou práci. Potvrzuje to seznam našich spokojených klientů, který se stále rozrůstá. Patří mezi ně například společnost ŠKODA PRAHA Invest, pro kterou jsme dělali měření hluku v Elektrárně Počerady ČEZ. Dále můžeme zmínit firmu Chemoprojekt, pro kterou jsme zpracovali akustické studie výrobních areálů a dodali řadu tlumičů hluku odfuku. Pro více informací o jednotlivých referencích se podívejte na naše internetové stránky.  

Ať už váš trápí jakékoliv obtíže s hlukem, neodkládejte jejich řešení. Vsaďte na osvědčenou a léty prověřenou firmu, máme zkušenosti s instalací nejrůznějších systémů. Můžete se také spolehnout, že naši technici vám kdykoli rádi poradí. Spolehněte se na profesionály, společnost Greif-akustika je tu pro vás. Měření hluku i akustické studie od nás to je špičková kvalita za příznivou cenu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.greif.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlumiče hluku, akustické zástěny i protihlukové dveře pro dokonalé odhlučnění vašeho provozu

Tlumiče hluku, akustické zástěny i protihlukové dveře pro dokonalé odhlučnění vašeho provozu

Kompletní protihluková opatření a zvuková izolace na míru? Přesně to nabízí společnost Greif akustika. Zajistíme měření a akustické studie, vyrábíme také kvalitní tlumiče hluku, akustické zástěny, zvukové izolace či protihlukové dveře. Pro malé i velké firmy v oblasti průmyslu i energetiky tak zajistíme vše od detailních projektů, přes konzultace až po montáž protihlukových opatření.

Vydáno 25.08.2015
Greif-akustika vyřeší vaše problémy s hlukem

Greif-akustika vyřeší vaše problémy s hlukem

Hluk je pro většinu lidí nepříjemným faktorem. Přestože je v dnešní době technický pokrok velmi daleko, problém hluku je tady stále s námi. Nezávislá společnost snižující hluk Greif-akustika ale dobře ví, jak na to, a díky více než třicetiletým zkušenostem je v oblasti měření a snižování hluku skutečným odborníkem.

Vydáno 30.08.2013
Měření a modelování hluku, akustické studie

Měření a modelování hluku, akustické studie

Máte zájem konzultovat, změřit i snížit celkový hluk? Důležité je identifikovat zdroj hluku, analyzovat problém a následně připravit strategii a odborné řešení, které má za účel vytvořit individuální opatření. Na to však nebudete sami, protože svoje zkušenosti a odbornost vám poskytne společnost Greif-akustika, s.r.o. se sídlem v Praze.

Vydáno 07.07.2017
Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika

Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika

Máte doma, ve firmě či na stavbě problém s hlukem? Obraťte se na společnost Greif – akustika, s.r.o.. Specializujeme se na měření a modelování hluku i akustické studie. Akustický průzkum provádíme pro občanskou, komerční i průmyslovou výstavbu. Na základě měření navrhneme a zajistíme protihluková opatření. Nabízíme také konzultace a technickou podporu zdarma.

Vydáno 13.09.2016
Komplexní řešení opatření pro snížení hluku levněji, efektivněji a na míru

Komplexní řešení opatření pro snížení hluku levněji, efektivněji a na míru

Společnost Greif-akustika provádí měření a modelování hluku i akustické studie. Vyrábí kvalitní tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty i kontejnery, zvukové izolace a protihlukové dveře s použitím nejmodernějších technologií. Realizuje také protihluková opatření a poskytuje komplexní služby pro průmysl i energetiku v oblasti snížení hluku. Společnost Greif-akustika má desítky let praxe, zkušený tým vysoce kvalifikovaných inženýrů, bohaté know-how a nejmodernější technologie, díky čemuž poskytuje ty nejlepší služby v oblasti měření hluku a snížení hluku.

Vydáno 15.07.2014Vydáno 10.01.2015
187 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2018

Měření, modelování a snižování hluku

Měření, modelování a snižování hluku

Greif-akustika provádí měření, modelování hluku a realizace protihlukových opatření

Akustické studie

Akustické studie

Akustické studie pro provedení stavby, pro stavební povolení a hlukové studie pro územní řízení a EIA

Akustické výrobky a materiály

Akustické výrobky a materiály

Tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery, zvukové izolace, neprůzvučné dveře