CNC obrábění od společnosti ATURN cnc splňuje požadavky ISO normy

Hledáte odborníka na CNC obrábění, který vám vyrobí strojírenské díly přesně podle vašich požadavků? Společnost ATURN cnc je už více jak 10 let předním dodavatelem nejrůznějších průmyslových dílů. Veškeré naše výrobky navíc splňují normy ISO. Záleží nám především na dobře odvedené práci a dobrých vztazích s klienty. Právě od toho se odráží naše firemní politika.


CNC soustružení s certifikací ISO

Společnost ATURN cnc se už více než 10 let zabývá výrobou přesných strojírenských dílů. Zvládneme vyrobit vřetena, písty, čepele a mnoho dalších součástek potřebných pro kovoobrábění. A jaká je naše hlavní výhoda? Od roku 2014 jsme výrobu certifikovali podle ISO norem tak, aby odpovídala nejnovějším požadavkům na kvalitu. ISO normy splňují i naši dodavatelé, které si pro spolupráci pečlivě vybíráme.

Naše hlavní strategie při CNC obrábění

ISO normy nejsou jediné, na co při práci dbáme. Záleží nám především na dobrých vztazích s klienty. Těm se proto snažíme dlouhodobě nabídnout více než konkurenční firmy. Ať už se to týká společných vztahů nebo kovoobrábění. Proto nenabízíme pouze CNC soustuření, ale také máme k dispozici technologii frézování, vrtání, broušení a válcování závitů. Klademe si za cíl uspět v obrovské konkurenci a stát se předním dodavatelem přesných strojírenských dílů.

Při CNC soustružení platí na pracovišti jasná pravidla

Kromě vztahů s klienty nám velmi záleží i na vzájemném pochopení na pracovišti. Naše firemní politika zahrnuje vysokou kvalitu, rychlost a efektivitu odvedené práce. Dále nám zaleží na pořádku a čistotě, které na pracovišti panují. Měřidla a přístroje CNC obrábění pravidelně kontrolujeme a udržujeme. Naši zaměstnanci nesou za vykonanou práci zodpovědnost, čehož si velmi vážíme. Ke všem zaměstnancům zaujímáme osobní přístup a snažíme se vždy komunikovat otevřeně a účinně.

CNC obrábění je potřebné pro strojírenský i dopravní průmysl

Díky našim zásadám a poctivé práci se nám podařilo vytvořit za deset let široké spektrum klientů. Nejvíce našich výrobků z CNC soustružení zůstává v České republice. Dále exportujeme do různých oblastí ve Francii a Německu. Úspěch jsme zaznamenali i v sousedním Rakousku, Dánsku a v mnoha dalších zemích. Naši odběratelé spadají do různých oblastí:

  • strojírenský průmysl (výrobci strojů a různých zařízení)
  • letecký a automobilový průmysl (výroba dopravníků)
  • řídící a kontrolní systémy pohonů a průtoku plynů
  • výrobci zbraní
  • optické systémy

Potřebujete vyrobit přesné součástky kovoobrábění? Chcete kvalitně odvedenou práci? Pak spoléhejte na profesionály. Společnost ATURN cnc se zabývá výrobou veškerých průmyslových součástek na míru. Naše výrobky navíc splňují normy ISO. Kvalitu CNC obrábění dokazuje mnoho spokojených českých i zahraničních klientů. Neváhejte se nás také obrátit.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aturncnc.com

Vydáno 10.01.2015
298 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

CNC výroba přesných strojírenských dílů od společnosti ATURN cnc

CNC výroba přesných strojírenských dílů od společnosti ATURN cnc
Strojírenské díly od společnosti ATURN cnc vynikají vysokou kvalitou a přesností zpracování na CNC strojích pro obrábění. Přidanou hodnotou těchto výrobků, které procházejí přísnými kontrolami, jsou i krátké doby dodání a výhodné ceny.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ATURN cnc, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATURN cnc, s.r.o.
www.aturncnc.cz
Adresa

Adresa

J. A. Bati 5263
Zlín 760 01

info@aturncnc.cz
+420 606 222 095


Najdete nás také zde:

ARES
captcha