Skleněné stěny s grafickým potiskem dodají interiéru luxusní, moderní vzhled

Šatny a sociální zařízení nemusí být vždy nudné a bez nápadu. Novým designovým trendem jsou skleněné převlékací kabinky, skleněné sanitární příčky, skleněné obklady či skleněné dveře s potiskem grafikou. O luxusní vzhled vašeho provozu se postará společnost Frajt, specialista na kvalitní vybavení prostor pro sport i volný čas.

Dveře s potiskem Frajt

Kabinky do všech interiérů

Skleněné kabinky jsou vhodné do všech interiérů, kde je třeba zachovat zdravé prostředí, osobitý design a moderní vzhled s nádechem luxusu. Nejčastěji jsou tato řešení aplikována do wellness a fitness center, lázeňských provozů, nákupních center a hotelů, ale lze je instalovat i např. jako dělicí stěny solárií, lékařských ordinací apod.

Skleněné kabiny


Individuální design skleněných příček, obkladů či dveří s potiskem

Sháníte-li vybavení střediska pro sport a volný čas, které bude odpovídat charakteru interiéru a ponese vámi vybrané grafické motivy, vsaďte na skleněné kabinky, obklady a dveře s potiskem na míru.

· Skleněné kabinky s potiskem
Skleněné kabinky jsou vyrobeny z tvrzeného lepeného skla o tloušťce 10,5 mm a jsou doplněny o prvky z nerezové oceli AISI 316L. Uzavírání dveří skleněných kabin je opatřeno signalizací obsazení kabiny a možností nouzového otevření.

· Skleněné obklady s potiskem
Obklady jsou v interiéru určeném pro širokou veřejnost bezesporu jedním z hlavních prvků, které dotvářejí celkový design. I proto je třeba je sladit s okolím pomocí individuálního grafického návrhu.

· Skleněné dveře s potiskem
Stejně jako skleněné kabinky a obklady lze i dveře odolné proti opatřit grafickým potiskem, a odlišit se tak od ostatních moderním interiérem, kam se budou návštěvníci rádi vracet.

Skleněné kabinky, dveře, obklady s potiskem


Kvalitní zázemí pro sport a volný čas

Kromě skleněných kabinek, obkladů a dveří s potiskem nabízí společnost Frajt také další nadstandardní interiérové vybavení pro wellness a fitness centra, lázně, hotely a další prostory:

Šatní skříňky
Zámkové systémy
Lavičky
Umyvadlové desky
Interiérové vybavení – recepční či barové pulty, pokladny atd.
Turnikety
Platební systém EPOS
Party a plovoucí světla

U nás se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu, spolehlivost služeb, odborné poradenství, příznivé ceny a v neposlední řadě individuální a flexibilní přístup.

Možnost individuálního potisku skleněných kabinek, obkladů a dveří


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.frajt.cz

Vydáno 27.11.2013
952 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fasádní obklady odolné proti poškrábání, UV záření, teplu i chladu

Fasádní obklady odolné proti poškrábání, UV záření, teplu i chladu
Pro vaše provozní prostory, které denně navštěvují tisíce lidí, to chce opravdu originální a zajímavé řešení obkladů. Tradiční možnosti nejsou k zahození, ale pokud chcete opravdu nadchnout a vytvořit luxusní prostředí pro svoje klienty, tak zvolte něco, co doslova vyrazí dech. Třeba skleněný ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas
WEBOVÁ STRÁNKA
Frajt s.r.o.
www.frajt.cz
Adresa

Adresa

Chropyňská 2848
Kroměříž 767 01

frajt@frajt.cz
+420 573 335 700


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramTwitterARES
captcha