Svěřte své účetnictví odborníkům, ušetříte čas i nervy

Vstávají vám pokaždé při pomyšlení na účetnictví vlasy hrůzou? Jste zavaleni papíry, kterým nerozumíte a vše děláte ve stresu na poslední chvíli? Neztrácejte svůj čas, ve společnosti Kateřiny Mlýnské se o vaše finance kompletně postaráme. V Ostravě- Porubě nabízíme kompletní vedení účetnictví, daňové poradenství i zpracování mezd a to jak pro soukromníky, tak pro malé a střední firmy. S námi můžete papírování jednou pro vždy hodit za hlavu.

účetnictví, Ostrava

Účetnictví od A až do Z

Zaúčtování pokladních dokladů a faktur, bankovních výpisů či interních účetních dokladů, to je jen zlomek toho, co musí každý podnikatel každý měsíc udělat. S námi se však zdlouhavému papírování vyhnete. Ať už jste začínající živnostník, či prosperující firma, my pro vás zajistíme kompletní vedení účetnictví. Postaráme se také o rekonstrukci účetnictví v případě, že jste jeho vedení delší dobu zanedbávali. S námi tak budete mít dokonalý přehled o příjmech i výdajích firmy a žádná nezaplacená faktura už vás nepřekvapí.

Vedení účetnictví


Daně? My víme, jak na ně!

Také daňová evidence a vyplňování nejrůznějších formulářů pravidelně potrápí nejednoho podnikatele. I v tomto případě jsme vám k dispozici, nabízíme kompletní daňovou evidenci, včetně zpracování všech daňových přiznání. Daň z příjmu, přidané hodnoty, daň silniční nebo dědická? Ve společnosti Kateřiny Mlýnské máme vše v malíčku. Také v případě, že potřebujete pouze drobnou radu, jsme tu pro vás. Stačí využít naše daňové poradenství.


Zapomeňte na nekonečné fronty na úřadech, zastoupíme vás online

Co je horší než vyplňovat daňové přiznání? No přece ty nekonečné fronty na úřadech, které vám vždy zaručeně zkazí náladu. Máme pro vás ale dobrou zprávu. S námi už jsou fronty minulostí. Stačí plná moc a my vás v komunikaci s finančním úřadem i jinými státními institucemi zastoupíme. To vše prostřednictvím elektronické komunikace, díky které vám ušetříme drahocenný čas.

Daňová přiznání


Daňová evidence, účetnictví i další užitečné služby

Účetnictví, to není pouze zakládání faktur a placení daní. Výraznou položkou pro každou firmu je také vyplácení mezd. Jedině pořádek v mzdové evidenci vám zajistí dokonalý přehled a také spokojenost zaměstnanců. Nikdo totiž nemá rád, když se jeho výplata opozdí, nebo dokonce nepřijde vůbec. Pro živnostníky, obce, firmy i neziskové organizace proto nabízíme zpracování mzdy přesně na míru.

Kompletní služby a přehled o financích jednou pro vždy. To vám nabízí společnost Kateřiny Mlýnské. A kde nás najdete? Naším domovem je Ostrava – Poruba, kontaktovat nás ale můžete také přes naše webové stránky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dane-mlynska.cz

Vydáno 14.01.2015
371 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ing. Kateřina Mlýnská – Vedení účetnictví Ostrava

Ing. Kateřina Mlýnská – Vedení účetnictví Ostrava
Daně, daňové přiznání, účetnictví. Děsíte se, jen co čtete tato slova? Účetnictví se nevyhne žádný podnikatel, firma ani společnost. Nikde ale není psáno, že se o něj musíte starat sami. Pomůže vám Ing. Kateřina Mlýnská, která se postará o spolehlivé vedení a zpracování účetnictví v Ostravě a ...

Vedení účetnictví, správa mezd i daní pro podnikatele z Ostravy a okolí

Vedení účetnictví, správa mezd i daní pro podnikatele z Ostravy a okolí
Vedení účetnictví a daňové evidence je povinné pro soukromé podnikatele, neziskové organizace i firmy. Ne každý podnikatel se ale v účetnictví vyzná. Nechcete už ztrácet čas papírováním a běháním po úřadech? Nebo si nejste jistí dosavadním vedením účetnictví a potřebujete udělat pořádek? Ing. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Kateřina Mlýnská Daňové poradenství a účetnictví
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Kateřina Mlýnská
www.dane-mlynska.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Reference
Adresa

Adresa

U Hřiště 1530/18
Havířov-Prostřední Suchá 735 64

kdumas@razdva.cz
+420 774 452 682


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha