Krbová kamna od MBTerm zahřejí celou vaši rodinu

Všechny domácnosti musí každý měsíc řešit výdaje za vytápění domu či bytu. V dnešní době se nabízí mnoho možností, které můžeme zvolit, ovšem velmi moderní volbou je řešení v podobě krbu nebo krbových kamen. Tato varianta přináší do domu příjemnou atmosféru, ale nese s sebou také řadu jiných výhod, jako jsou tepelný komfort, nezávadnost a ekologický a ekonomický provoz. Dnes se nám dostává i velké škály možností, jaký druh paliva zvolíme, zda to bude dřevo nebo uhelné či dřevěné brikety. S krbovými kamny od MBTerm-krby s.r.o. nemusíte při instalaci počítat s výraznými stavebními úpravami, nejedná se o nijak náročnou přestavbu. Navíc v MBTerm dokáží zákazníkům zajistit kompletní servis od dodání, přes instalaci až po údržbu.

Krbová kamna od MBTerm zahřejí celou vaši rodinu

Uvažujte o vhodném vytápění vašeho domu. Variantou mohou být krbová kamna

Náklady na vytápění domácností jsou v rozpočtu rodin nebo jednotlivců každoročně nezanedbatelnou položkou. Proto je nutné dobře zvážit, jaký druh vytápění do domu zvolit. Krby a krbová kamna od MBTerm přinesou teplo do vašeho domova a také neotřelý a moderní designový doplněk. Interiér díky tomu získá na atraktivnosti a změní se tak jeho celý ráz. Nemusíte se však bát velkých stavebních zásahů, které by na dlouho dobu omezily běžné fungování vašeho soužití. Počáteční investice jsou sice větší, ovšem ty se vám při správném užívání brzy navrátí.

Krby a krbová kamna od MBTerm


Nevyplatí se podceňovat kvalitní krbovou vložku a komín

Pokud se rozhodnete pořídit si domů krbová kamna, je třeba si na začátku položit důležitou otázku – k čemu bude váš krb sloužit? Je totiž rozdíl, pokud chcete krb jen jako doplněk interiéru nebo jej chcete plně využívat k vytápění místností. Jestliže se přikláníte spíše ke druhé variantě, je třeba vybrat kvalitní krbovou vložku a obestavbu, což vám na mnoho let dopředu zaručí bezproblémové vytápění. U MBTerm máte na výběr ze dvou druhů vložek Unico, buďto Unico Dragon (teplovzdušné) nebo Unico Nemo (teplovodní). Důležitou technickou součástí celého topného zařízení je také komín, který významně ovlivňuje bezpečnost a účinnost celého vytápění. Pokud jste tedy dosud topili plynem, ověřte si, zda je komín připravený k odvádění spalin z tuhých paliv.

Kvalitní krbová vložka je základ, pokud plánujete krb plně využívat pro topení


Proč při dodávce zvolit právě firmu MBTerm?

S touto společností budete mít kompletní instalaci vašeho nového krbu bez námahy. Odborníci z MBTerm nejdříve vyměří místo pro krb, následně podle plánovaného způsobu využívání připraví potřebné otvory pro rozvod vzduchu. Pokud je to nutné, spolupracují také se znalci z oboru instalatérství, například při zavádění vodovodních trubek. Zeď tepelně zaizolují, umístí stojan krbu a usadí krbovou vložku. Ta se napojí na komín, na vodovodní instalaci i k rozvodům teplého vzduchu. Následuje obestavba krbu a povrchové úpravy jako je malování, nasazení říms a rámů. Vše bez vašeho přičinění, jednoduše a rychle.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mbterm-krby.cz

Vydáno 14.01.2015
368 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Luxusní krby od zahraničních výrobců dodává firma MBTerm-krby

Luxusní krby od zahraničních výrobců dodává firma MBTerm-krby
Krby pozvednou každý interiér a za dlouhých zimních večerů se jistě stanou oblíbeným středobodem vašeho domova. Luxusní krby pořídíte u společnosti MBTerm-krby s.r.o.. Zabýváme se prodejem krbů po celé České republice i na Slovensku. Dodáváme také krbové vložky, kouřovody, komíny a další ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MBTerm-krby s.r.o. Třinec
WEBOVÁ STRÁNKA
MBTerm-krby s.r.o. Třinec
www.mbterm-krby.cz
Adresa

Adresa

Konská 153
Třinec 739 61

mbterm@email.cz
+420 774 360 045


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha