Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Laboratorní a zdravotnická technika Opting servis - Luboš Ševčík

Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Vybavte si ordinaci či laboratoř. Nabízíme vizitový vozík, hrazdičky i další přístroje a pomůcky

Bez čeho se neobejde žádné zdravotnické zařízení či laboratoř? Bez kvalifikovaného personálu? Jistě, stejně důležité je ale kvalitní a funkční vybavení. Dodává ho firma OPTING servis. Již od roku 1990 dodáváme nejrůznější zdravotnickou a laboratorní techniku nejen do nemocnic a ordinací, ale také do dalších odborných laboratoří v Česku i na Slovensku.

Zdravotnická a laboratorní technika od firmy Opting Servis

Vizitový vozík pro snazší práci i odkládání dokumentů

Přehled, to je to, co hraje při vizitě zásadní roli. Vyznat se v množství dokumentů, léčiv a ještě se rychle přesouvat po jednotlivých pokojích ale není vůbec snadné. My pro vás máme elegantní řešení. Vizitový vozík vám poskytne dostatek odkládacího prostoru na odkládání materiálů i psaní. Je přiměřeně vysoký, takže se s ním jednoduše manipuluje a vy se nemusíte nikam ohýbat. Vybavit si vizitový vozík navíc můžete postranním košíkem i tácem na jídlo. Při vizitě i běžné práci v ordinaci, skladu či kanceláři tak bude mít vždy dokonalý přehled.

Vizitový vozík pro dostatek odkládacího prostoru


Pacientovo pohodlí zajistí praktická hrazdička

Manipulace s nehybnými nebo těžce zraněnými pacienty není žádná legrace. Užitečným pomocníkem jsou proto hrazdy, které se jednoduše připevní na zeď nebo přímo na lůžko. Stačí si vybrat ten správný typ, my vám nabízíme hrazdy všeho druhu od plastové hrazdičky, až po velké kovové hrazdy. Kovové hrazdy vám navíc v případě zájmu vyrobíme přesně na míru dle vašich požadavků. Díky této vychytávce tak ušetříte práci personálu a pacientům poskytnete větší samostatnost.

Hrazdička zlepší samostatnost pacienta


Vybavení ordinací i odborných laboratoří

Společnost OPTING Servis se již dlouhá léta stará o vybavení nejrůznějších zdravotnických zařízení i soukromých ordinací. Není divu. Naše nabídka je skutečně široká a najdete zde vše od vyšetřovacích lehátek až po defibrilátor. Velmi oblíbené jsou také vyšetřovací svítidla a lampy, které skvěle poslouží nejen na operačním sále.

Vyšetřovací lampy a svítidla


Nemyslíme ale pouze na zdravotnictví.

Laboratorní techniku dodáváme také pro potravinářský, chemický či strojírenský průmysl a vodohospodářství. Pro jednoduché testování vody slouží například hloubkový vzorkovač, který pojme až 6 litrů vody. Toto odběrové zařízení vám tak umožní jednoduše a bez námahy získat potřebné vzorky ke zkoumání. Bezpečnost na pracovišti zase zajistí prosklená skříňka na hasicí přístroj. Hasicí přístroj je stále všem po ruce, zároveň je však schovaný a chráněný. Prosklená skříňka na hasicí přístroj je tak ideální do kanceláří, na chodby i do sterilních prostor nemocnic.

Jak vidíte, nabídka naší společnosti je skutečně velmi bohatá. Z obsáhlého katalogu zdravotnických a laboratorních potřeb si jistě vyberete.

Pro více informací proto navštivte naše webové stránky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optingservis.cz

Vydáno 14.01.2015
205 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vojtův rehabilitační stůl

Vojtův rehabilitační stůl
Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.

Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Operační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením
Ve zdravotnických zařízeních je správné a silné světlo zapotřebí více, než kde jinde. Spolehlivá operační svítidla a vyšetřovací lampy jsou důležité jak při náročných zákrocích, tak při běžných vyšetřeních. Kvalitní LED osvětlení pro lékařskou praxi dodává společnost OPTING servis.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Laboratorní a zdravotnická technika Opting servis - Luboš Ševčík
WEBOVÁ STRÁNKA
Laboratorní a zdravotnická technika
www.optingservis.cz
Adresa

Adresa

Vodárenská 666
Ostrava - Krásné Pole 725 26

optingservis@optingservis.cz
+420 603 464 790


Najdete nás také zde:

ARES
captcha