Chcete výrazně ušetřit za vytápění? Tepelná čerpadla vzduch-voda vám pomohou

Topíte kotlem, ale rok co rok vaše náklady na vytápění stoupají? Využijte přírodní energii a ušetříte. Jak na to? Stačí si pořídit spolehlivé tepelné čerpadlo vzduch- voda, které odebírá teplo z venkovního vzduchu, vytopí váš dům či komerční objekt a výrazně tak sníží vaše náklady. S výběrem ani montáží tepelného čerpadla si nemusíte dělat starosti, ve společnosti Suchý-Service vám totiž vždy rádi pomůžeme.


Jak tepelná čerpadla vlastně fungují?

Základem každého tepelného čerpadla je spolehlivý a výkonný kompresor a také uzavřený okruh trubek, ve kterých proudí chladivo v kapalném i plynném skupenství. Právě při přeměně chladiva z kapalného skupenství na plynné klesá tlak i teplota v připojeném výparníku, do kterého chladivo proudí. Pokud takto ochlazený plyn ohřejeme, chladivo do sebe pojme velké množství energie. Kompresor pak jednoduše nasaje tento plyn a stlačí ho na vyšší tlak a teplotu až 100 °C. Zchlazením takto horkých par pak dojde k opětovnému zkapalnění plynu a veškerá energie je odevzdána topnému médiu. Tepelné čerpadlo tak účinně a pouze za použití venkovního vzduchu či vody vytopí každý objekt téměř po celý rok. Kotel, který jste doteď používali, tak budete muset využívat pouze výjimečně, například při velkých mrazech.

Tepelné čerpadlo vzduch voda je ekonomické a nabízí širokou škálu použití

Energeticky nejvýhodnější typ tepelného čerpadla je bezpochyby čerpadlo založené na principu vzduch – voda. V jarních i podzimních sychravých dnech skvěle vytopí vaše prostory na požadovanou teplotu a to za minimální náklady. Také v zimních měsících vám ale výrazně sníží náklady na vytápění. Jeho montáž i použití je navíc velmi jednoduché. Nemusíte vrtat v zemi ani zasahovat do pozemku. Stačí najít vhodné místo pro umístění vnější jednotky tepelného čerpadla. Ptáte se, kde takovou jednotku umístit? Možností je hned několik. Tepelné čerpadlo můžete umístit dovnitř budovy, vzduch je pak přiváděn a odváděn pomocí vzduchovodů nebo venkovního výparníku. Stejně tak můžete tepelné čerpadlo nechat venku a dovnitř umístit pouze výměník. Je pouze na vás, jaký druh montáže vám vyhovuje.

Suchý Sevice poradí s výběrem i montáží tepelného čerpadla

Zaujaly vás výhody tepelných čerpadel, ale s výběrem toho správného modelu si nevíte rady? Nevadí, my jsme vám k dispozici s odbornou radou i praktickou pomocí. Již řadu let se totiž zabýváme montáží tepelných čerpadel i jejich opravami. Ať už tak hledáte lepší způsob vytápění pro váš hotel, školu či závodní kuchyni, my známe řešení. Neváhejte a navštivte naše webové stránky pro více informací.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.suchy-service.cz

Vydáno 19.01.2015
390 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Využíváním tepelných čerpadel můžete uspořit

Využíváním tepelných čerpadel můžete uspořit
Tepelná čerpadla poskytují skvělý způsob, jak na jaře a na podzim vytápět vaše prostory. V zimních měsících jsou pak využitelným pomocníkem při snižování nákladů za protopené energie. Jestli ještě nevíte, jaký druh čerpadla zvolit, pak ekonomicky nejvýhodnějším je typ fungující na principu vzduch – ...

Nejlevnější tepelná čerpadla na trhu od firmy Suchý Service

Nejlevnější tepelná čerpadla na trhu od firmy Suchý Service
Hledáte úsporný a zároveň vysoce efektivní zdroj vytápění pro váš dům či firmu? Obraťte se na firmu Suchý Service, kde vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení za tu nejpříznivější cenu na trhu. Tepelná čerpadla NORDline vám zajistí úsporu až 70% nákladů na energie!
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Suchý Tepelná čerpadla vzduch-voda
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Suchý
www.suchy-service.cz
Adresa

Adresa

Ratibořická 1167/10
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

info@suchy-service.cz
+420 281 920 200


Najdete nás také zde:

ARES
captcha