Výrobky AR Brno do celého světa

Odvětví jako jsou energetika, vodohospodářství, chemický průmysl nebo třeba plynárenství, všechna jsou pro fungování každého státu důležitá. Ovšem ti, kteří nejsou technicky vzdělaní málokdy tuší, o jaké výrobky se v těchto průmyslových odvětvích skutečně jedná a také, že u nás existují firmy s tradicí, které se této problematice věnují. Jednou z takovýchto společností je AR Brno, založená již v roce 1996. Vznikla na základě dlouholetých zkušeností zakládajících členů, jejichž specializace jsou příruby či potrubní součásti, bez kterých by se technická zařízení v průmyslových odvětvích neobešla. Na výrobu nejen přírub se specializují ve městě Miroslav, která je kromě toho známá také svou vinařskou tradicí.

Různé druhy přírub - AR Brno

Pyšní se spoluprací s jadernými elektrárnami

Se svou osmnáctiletou tradicí se firma AR Brno vypracovala na dodavatele nejen pro tuzemský trh, ale také pro ten zahraniční. Takže není divu, že se se značkou přírub AR můžete setkat kdekoliv ve světě. Jejich sortiment potrubních součástí je skutečně velký, své výrobky nabízejí různě normované, čímž rozšiřují možnost svého působení a vycházejí tak vstříc zadavatelům zakázek. Používají normy EN, DIN, ANSI či ČSN, ale umí se přizpůsobit jiným specifikacím, jejich výroba je certifikovaná. Dalším posunem v jejich podnikání je spolupráce s jaderným průmyslem, kde se firma podílela jako subdodavatel výrobků pro elektrárny Temelín nebo Dukovany. Ani v tomto odvětví nezůstává pouze v domácích vodách, AR se dostala na Slovensko do elektrárny Mochovce. Navíc se na základě ročního hodnocení od firmy ČEZ dostala na seznam kvalifikovaných dodavatelů pro jadernou energetiku.

Certifikovaná výroba přírub a potrubních součástí


Příruby všeho druhu

Z technického hlediska je možné vyrábět nesčetné množství druhů přírub. Ale ať už potřebujete přírubu plochou, krkovou, zaslepovací, oválnou či výkresovou, to všechno v AR Brno zvládnou. Poradí si i s takovými typy jako jsou T-kusy, Y-kusy, redukce, trubková hrdla, záslepky potrubí, desková dna, prstence a mnohé další. Pro odborníky z této firmy není žádné z těchto zadání problémem. K výrobě používají různé jakosti oceli, které jsou v tomto odvětví obvyklé. Ve většině případů jsou korozivzdorné, což zvyšuje jejich odolnost vůči chemické i elektrochemické korozi.


Potřebujete dělit materiál? I to dokáží

Firma AR se snaží posouvat více a více kupředu, proto si zakoupili vlastní zakružovačku profilů, která jim umožňuje nové postupy nejen při zpracování potrubních součástek. Otevírají tak další možnosti rozvoje v technologii obrábění, která je jednou z jejich hlavních specializací. Přijímají však i zakázky na dělení materiálu. Vlastní dva pálící stroje, které jí umožňují dělení až do 300 mm tloušťky nebo také pily na kov, kde jsou schopní rozdělit materiál o průměru 1600 mm, kovoobrábění do 2700 mm. Služby firmy jsou skutečně obsáhlé, tudíž pokud hledáte spolehlivého obchodního partnera v této oblasti, vyzkoušejte AR Brno.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.arbrno.cz

Vydáno 19.01.2015
185 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potrubní součásti od AR Brno jsou známé po celém světě

Potrubní součásti od AR Brno jsou známé po celém světě
Hledáte tuzemského dodavatele zaručeně kvalitních potrubních součástí? Společnost AR Brno vyrábí a dodává tyto produkty jak pro Českou republiku, tak i do zemí po celém světě. Zakládá si na dobrých dodavatelsko-odběratelských vztazích, proto vychází klientům vstříc i v případě individuálních ...
PODSTRÁNKY

Příruby

Příruby
Přivařovací a točivé příruby pro spoje potrubí, k opravě nebo výměně potrubních dílů

Hrdla, přechody, návarky, dna

Hrdla, přechody, návarky, dna
Desková dna, trubková hrdla, kolena, redukce a tvarovky z materiálů pro nízké i vysoké provozní teploty

T-kusy/atypické příruby

T-kusy/atypické příruby
T-kusy, potrubní díly, záslepky potrubí, atypické příruby s certifikací systémů managementu jakosti
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AR Brno, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AR Brno, spol. s r.o.
www.arbrno.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72

arbrno@arbrno.cz
+420 515 334 455


Najdete nás také zde:

ARES
captcha