Zeppelin CZ s.r.o.

Vydáno 20.01.2015
174 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2016

Služba Equipment Management Solutions pro stavební a zemědělské stroje ušetří majitelům čas i peníze

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., oficiální distributor stavební a zemědělské techniky výrobce Caterpillar do České republiky, uvádí na český trh novou službu Equipment Management Solutions (EMS), která majitelům strojů Cat pomáhá efektivně spravovat jejich stroj nebo flotilu. Pojďme si službu představit spolu s další novinkou, a tou je nová řada kolových nakladačů Cat řady M.

Zeppelin CZ s.r.o.: kolové nakladače Cat řady M

Nízká spotřeba, jednoduchá údržba

Kolové nakladače Cat řady M jsou charakteristické větším výkonem, vylepšeným hydraulickým systémem a v neposlední řadě i nižší spotřebou paliva. Požadavky zákazníků na co možná největší úsporu nákladů v souvislosti s provozem stroje jsou u amerického výrobce vyslyšeny, proto jsou nové nakladače již v základu vybaveny moderním systémem Cat® Product Link™ pro přenos dat ze stroje. V případě aktivace systému jsou důležité hodnoty přenášeny online do uživatelské aplikace Vision Link, kde si je může majitel stroje zobrazit a podle nich upravit provoz stroje.


Jak nejlépe vyhodnotit naměřené údaje? Jak co nejefektivněji nastavit údržbovou péči o stavební či zemědělský stroj Cat? Správné odpovědi na tyto otázky hledejme u nové služby Equipment Management Solutions (EMS), což je program komplexní údržbové a servisní péče, šité na míru podle specifických potřeb zákazníka. Program EMS je určen všem majitelům stroje s aktivním systémem Cat®Product Link™. V rámci programu lze podle typu uzavřené smlouvy vybírat z nabídky 5 balíčků (tzv. levelů), které obsahují celou škálu služeb od posílání pravidelných měsíčních zpráv o provozu stroje a profesionálního poradenství, přes preventivní údržby včetně služeb S.O.S. laboratoře až po komplexní péči o provoz stroje.


Více informací o EMS i o strojních novinkách Cat najdete na webových stránkách společnosti Zeppelin CZ (www.zeppelin.cz).


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zeppelin.cz