Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?

Co je zárukou úspěšné konference nebo firemní akce? Zajímavý program a přednášející? Jistě. Ani ta nejlépe zorganizovaná akce ale nebude úspěšná, pokud se bude konat v nevzhledných prostorách, kde se hosté nebudou cítit příjemně. Proto je tu kongresové centrum Metropol v Českých Budějovicích. Nabízíme vám k pronájmu krásné prostory, které využijete při pořádání světových konferencí, firemních akcí, ale i menších rodinných oslav.


Kongresový sál pro stovky lidí přímo v centru města

Složitá cesta a bloudění cestou na konferenci? To u nás nehrozí. Kongresové centrum Metropol totiž leží v samém srdci malebného města České Budějovice. Vašim hostům jsou tak dostupné ty nejlepší restaurace a noční podniky, ale i krásy místních památek.

 

Prostory, které vám nabízíme ke krátkodobému i delšímu pronájmu, se hodí opravdu pro jakoukoli akci. K dispozici máme velký kongresový sál, který pojme až 800 lidí. I prestižní několikadenní konference tak proběhne bez problémů a vaši hosté se budou cítit příjemně. Jsme navíc schopni zajistit přesně takové uspořádání sálu a rozmístění stolů, jaké si určíte. Podle charakteru akce tak uzpůsobíme prostory kongresového sálu a zajistíme pohodlí pro všechny zúčastněné.

Pro firemní akce a rodinné oslavy využijte naše menší sály

Centrum Metropol se snaží myslet opravdu na všechny a poskytnout vhodné prostory nejen pro velké akce, ale také pro nejrůznější firemní večírky, soukromé oslavy, nebo divadelní představení. Kromě kongresového sálu pro vás proto máme i menší divadelní sál, který využijete ke komerčním i soukromým účelům. Komornější atmosféru pak zajistí Malá scéna a Kruhový sál zhruba pro 70 lidí. Při pořádání menší oslavy, svatby nebo firemní akce pak jistě oceníte naše čtyři salonky, které nabízí příjemné posezení a soukromí pro 20 – 40 lidí.

Pro vaši úspěšnou akci zajistíme technické vybavení i doprovodný program

Plánování konference nebo jiné akce je velmi náročné a je nutné myslet na spoustu věcí. Chceme vám proto co nejvíce pomoci a nabízíme kompletní zajištění technického vybavení, bez kterého se žádný větší kongres neobejde. Zařídíme profesionální ozvučení sálů, projekční plochy a techniku a také další potřebné vychytávky jako je fax nebo telefonní linky.

 

Pokud chcete, aby se na vaši konferenci nebo firemní akci ještě dlouho vzpomínalo, myslete kromě technických věcí také na zábavu a občerstvení hostů. Rádi pro vás zařídíme doprovodný program v podobě divadelního představení, koncertu či společenského večera. Samozřejmostí jsou pak kompletní gastronomické služby naší vyhlášené Restaurace Metropol. Honosné obědy, rauty, ale i menší občerstvení ke kávě zajistíme přesně podle vašich požadavků.

 

Pokud tedy hledáte ideální místo pro vaši akci, kde se o vás postarají po všech stránkách, pak je pro vás centrum Metropol v Českých Budějovicích tou správnou volbou.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.metropol-cb.cz

Vydáno 21.01.2015
169 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor

Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor
Reprezentativní prostory, centrum kultury a příjemná setkávání. To vše je Metropol – (nejen) kongresové centrum v Českých Budějovicích. Pořádáme nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadla i další. Pokud nejste spokojeni s naším programem (i když věříme, že ano), vytvořte si svůj vlastní. ...

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích
Potřebujete zajistit prostory pro pořádání konferencí, kongresů, ale třeba i výstav či sympozií? Metropol, víceúčelový komplex budov s jednacími prostory v Českých Budějovicích, je pro tyto příležitosti ideální volbou. Velký kongresový sál, divadelní sál, Malá scéna a další prostory k pronájmu jsou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA METROPOL, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
METROPOL, spol. s r.o.
www.metropolcb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Kulturní program
Adresa

Adresa

Senovážné náměstí 2
České Budějovice 370 01

srumova@metropolcb.cz
+420 605 204 133


Najdete nás také zde:

ARES
captcha