Pořiďte si kousek umění i k sobě domů. Prodejní galerie Art Saga Praha nabízí to nejlepší z tvorby Davida Gersteina

Láska k životu, energie a světlé pozitivní barvy, to a mnohem víc můžeme najít v díle návrháře a umělce Davida Gersteina. Že vám jeho jméno nic neříká? Nová prodejní galerie Art Saga, kterou najdete na Vinohradské ulici v Praze, vám rozšíří obzory. V příjemných prostorách galerie se nejen můžete kochat dílem světově uznávaného umělce, ale také pořídit velmi originální a netradiční dárky pro své blízké.


David Gerstein – umělec, který se rád směje

Krávy, boty, cyklisté nebo třeba zátiší s motýly a květinami, to vše najdete v díle Davida Gersteina běžně. Barevné a svěží plastiky a nástěnné dekorace jsou dokonalou kombinací precizního technického provedení a pozitivního pohledu na svět. Právě optimismus, chuť se smát a radovat ze života dělá z Davida Gersteina výjimečného umělce, který svou tvorbou zaujal ve světových metropolích jako je Paříž, New York i Las Vegas. A díky prodejní galerii Art Saga můžete nyní i v Praze nejen obdivovat pozoruhodné dílo tohoto izraelského rodáka, ale také si kousek z jeho umění odnést domů.

Hledáte originální dárek? Prodejní galerie Art Saga je jich plná

V dnešní době je stále těžší vybrat opravdu originální dárek, který překvapí a zaujme. Pojďte na to tentokrát jinak a vyberte svým blízkým dárek co má nejen materiální, ale i uměleckou hodnotu. Stačí navštívit naši prodejní galerii, prohlédnout si pozitivní díla Davida Gersteina a vybrat si to, které vám přirostlo k srdci.

 

Říkáte si, že umění vůbec nerozumíte? Ale to přece vůbec nevadí. David Gerstein nestaví na tom, co je právě in a trendy, staví na svých pocitech a pozitivní energii. Jistě tak najdete umělecké dílo, které přesně vystihuje vás nebo toho, komu je dárek určen.

Obrazy, sochy, ale i výrazné prostorové plastiky

David Gerstein, to není jenom zručný malíř, je také velmi uznávaným sochařem, kreslířem a designérem. V prodejní galerii Art Saga proto najdete od každého něco. Prohlédnout si můžete zajímavé sochy, plastiky, ale i malé umělecké předměty. Zajímavé jsou pak nástěnné dekorace z papíru, které stejně jako všechna Gersteinova díla hýří barvami. Dámy, které touží po originálním módním doplňku, zase určitě ocení brože, které autor sám navrhnul a zhotovil.  

 

Přijďte se podívat na tak trochu jiné umění a využijte možnosti nakoupit si originální dárky, které mají skutečnou cenu. Prodejní Galerie Art Saga je tu pro vás. Najdete nás v Praze na Vinohradské ulici.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.artsaga.cz

Vydáno 24.01.2015
265 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Galerie ART SAGA zve k návštěvě všechny milovníky moderního umění

Galerie ART SAGA zve k návštěvě všechny milovníky moderního umění
Návštěva nové galerie ART SAGA patří k jedinečným zážitkům všech návštěvníků Prahy a jejích krás. Najdete zde designové doplňky, sochy, originální dekorace a další umělecká díla jeruzalémského rodáka Davida Gersteina.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vltavská sága s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vltavská sága s.r.o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

DAVID GERSTEIN
Adresa

Adresa

Vinohradská 1596/29
Praha 2 120 00

artsaga1@gmail.com
+420 776 818 453


Najdete nás také zde:

ARES
captcha